Forum CHELSEALIVE.pl
Forum CHELSEALIVE.pl

Archiwum - Nabór moderatorów

MrPawlack - 20 Kwiecień 2012
Temat postu: Nabór moderatorów
Tutaj będziemy informować was, kiedy będziemy potrzebował kogoś do pomocy na stanowisko moderatora forum.

OBECNIE NABÓR JEST ZAMKNIĘTY!

Jeśli chcesz się zgłosić, wypełni mały formularz.

Nick:
Doświadczenie:
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem:
Dyspozycyjność:
Numer gg:

Friss - 20 Kwiecień 2012

Nick: Friss
Doświadczenie: Na jednej stronie byłem przed długi czas modem, niestety strona już nie istnieje.
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Uważam, że nadaję się do tej roli. Chciałbym pomóc reszcie ekipy w utrzymywaniu porządku na tym forum.
Dyspozycyjność: Na forum wchodzę codziennie. Postów dużo nie mam, bo tylko czasem coś napiszę, generalnie wole czytać dyskusje innych. Na forum przebywam w ciągu dnia tak z godzinke, nie więcej.
Numer gg: 12611469

Ditson - 20 Kwiecień 2012

Nick: Ditson
Doświadczenie: bardzo duże, posiadałem wcześniej moderatora na tym forum, a także byłem kiedyś administratorem na stronach esportowych,
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ zależy mi na tym aby forum funkcjonowało poprawnie i nie występowały żadne nie potrzebne konflikty,
Dyspozycyjność: na tyle duża, aby pomóc na forum
Numer gg: 3720969

optimusC44 - 20 Kwiecień 2012

Nick: OptimusC44
Doświadczenie: Były moderator na TheBlues.pl, jednak forum stało na bardzo niskim poziomie, więc doświadczenie oceniam na przeciętne
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Długo jestem na tej stronie, dobra, odpowiedzialna funkcja
Dyspozycyjność: Kilka godzin po południu i mnóstwo czasu w wolne dni. A teraz weekend majowy, więc... ; )
Numer gg: 13005356

wololo - 20 Kwiecień 2012

Nick: wololo

Doświadczenie: Prowadzenie for zarówno tematycznych oraz wielotematycznych w przeszłości, jako moderator oraz administrator. Perfekcyjna umiejętność obsługi phpBB by Przemo.

Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Uważam, że dobrze znam się na wykonywaniu obowiązków moderatora, jestem dyspozycyjny i odpowiedzialny, a prowadzenie forum serwisu dotyczącego tak wspaniałego klubu to po prostu wymarzone miejsce dla mnie.

Dyspozycyjność: Być może nie widać tego po ilości postów, czy czasie zalogowania, ale od kiedy nowe forum ruszyło, jestem tu regularnie i poświęcam sporo czasu na jego czytanie przez cały dzień - zarówno rano jak i przez dalszą część dnia.

Numer gg: prywatnie

Pozdrawiam!

Milin - 20 Kwiecień 2012

Nick: Milin25
Doświadczenie: ChelseaLive i szybko się uczę
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Chce pomóc stronie się rozwijać. Jestem pewien, ze sobie poradzą
Dyspozycyjność: Codziennie kilka razy zaglądam
Numer gg: nie używam, ale jest pw

drogba1987 - 20 Kwiecień 2012

Nick: Drogba1987
Doświadczenie: Bardzo duże,byłem kila razy moderatorem.Raz na chyba najlepszym forum w Polsce o Gta.Na sportowych stronach też kila razy byłem moderatorem.Znam się na tym.
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ chciałbym pomóc aby nasze forum było bardzo dobrze rozwinięte i żeby poprawnie funkcjonowało.Chce też pomagać nowym na forum i wiele innych.
Dyspozycyjność: Każdego dnia mogę poświęcić kila godzin.
Numer gg: 26166767

Scath - 21 Kwiecień 2012

Nick: Scath

Doświadczenie: Dobry kawał czasu temu byłem moderatorem na kilku forach m.in. graficznych, niestety już nie istnieją.

Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Chciałbym się sprawdzić w nowej roli, a także pomóc w pilnowaniu porządku oraz rozwoju forum. Co prawda moje doświadczenie nie jest zbyt duże, ale uzupełnienie ewentualnych braków mogę szybko nadrobić.

Dyspozycyjność: Około 2 godziny dziennie, w weekend’y dłużej.

Numer gg: 25324481

Mikhail - 21 Kwiecień 2012

Nick: Mikhail.
Doświadczenie:
Nieskromnie mówiąc, byłem moderatorem na wielu forach tematycznych o Gta San Andreas Multi Player. Niestety, serwery te przestały istnieć z dniem mojego odejścia więc nie mogę Wam ich przedstawić. Jednakże, jeśli jest to atut, to jestem tutaj na chelsealive.pl w redakcji i tworzę dla Was relację live.
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem:
No cóż, chciałbym tutaj sprawdzić swoje umiejętności i przypomnieć sobie parę istotnych spraw z tym związanych. Chciałbym również pomóc w ogarnianiu, mówiąc kolokwialnie, syfu.
Dyspozycyjność:
No cóż, najwięcej czasu mam w godzinach wieczornych więc ta pora będzie moją domeną. Jednakże mam nie raz wolny czas w godzinach porannych i popołudniowych więc i tu nie widzę problemu.
Numer gg: 6127884
Dodatkowo podam UID Skype: rbt1971gks

sytlois - 21 Kwiecień 2012

Zapisy zamknięte na forum. Osoby, które chciałyby ewentualnie jeszcze wejść do naszego składu mogą mi do 14:30 napisać na gg. Wtedy zadam jedno ważne, ale to zawaliście ważne pytanie.

Edit: Moderatorami zostali Ditson i Scath! Serdecznie wam gratuluję.

Charli - 29 Czerwiec 2012

Nabór otwarty, szukamy jednego człowieka na stanowisko moderatora. Zamykam jutro o 19:00

Do zgłaszania!
Gotowi?
Start!

Jacob - 29 Czerwiec 2012

Nick: Jacob
Doświadczenie: Już sobie byłem tutaj modkiem.
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Zbliżają się wakacje, więcej czasu będę miał i dzięki temu mogę trochę się przysłużyć stronce, bo w sumie mi tego brakuje. Znacie mnie i wiecie, że jestem tu długo. A tak naprawdę, to chcę po prostu ukrócać tumanów, jakich tu coraz więcej i pokazać im ich miejsce w szeregu, bo trollom i dzieciakom mówię nie.
Dyspozycyjność: W wakacje przez większość dnia, pomijając wyjazdy, o których będę informował w zacnej rubryczce "Urlopy".
Numer gg: 9928086, choć wolałbym pw na stronce, bo rzadko z gg korzystam.

Z fartem, gimby!

emke87 - 29 Czerwiec 2012

Nick: emke87
Doświadczenie: Obecnie ponad 3 lata moderator na stronie o tematyce Counter-Strike 1.6 - jeżeli będzie potrzeba link do strony podeśle na pw.
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Co raz większy spam , brak kultury , brak jakichkolwiek zasad ortografii - co mnie bardzo denerwuję ^.^
Dyspozycyjność: Można rzec iż prawie codziennie , aczkolwiek wakacje - jeżeli będę miał zaplanowany jakiś wyjazd , zostanie to zgłoszone kilka dni wcześniej. Więc nie powinno być żadnego problemu :)
Numer gg: 13246066

Tyle , elo

Saturas - 29 Czerwiec 2012

Nick: Saturas
Doświadczenie: Nie wykonywałem tej pracy nigdy, ale mój starszy brat był moderatorem na kilku forach, nie wiem dokładnie jakich, jednak to chyba nie ma znaczenia, ale w razie problemów zawszę mam pomoc ;]
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Bardzo przyjemna robota, lubię dbać o porządek i cieszę się jak inni nie mają z tym problemów. Są wakacje, jakieś zajęcie się znajdzie.
Dyspozycyjność: Niemal cały czas, za każdym razem przeglądam forum i najnowsze wpisy.
Kilka słów o sobie: Człowiek poukładany, bez większych wybuchów złości (a za takimi wybuchami często idą bluzgi na forum, ale to nie u mnie). Lubię piłkę i staram się mieć obiektywne zdanie. Moje minusy? Jeżeli chodzi o poglądy piłkarskie to takie, iż nie jestem "fanboyem" Reprezentacji Polski i lubię Niemiecką piłkę ;>
Numer gg: 35384702, jednak najpierw prosiłbym o wiadomość na stronie, ponieważ rzadko jestem na gg.

Rafiq - 29 Czerwiec 2012

Czy będzie nabór na redaktorów?
Charli - 29 Czerwiec 2012

To do Admina, nie do mnie.Rafiq,
Plenzni - 30 Czerwiec 2012

Nick: Plenzni
Doświadczenie: Kilka lat na różnych stronach poświęconych grom online (zwykle pod nickiem Nenji)
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Aby zapanował pokój. Sprawiedliwość. I inne ciekawe hasła. Kto mnie na forum poznał to może już wiedzieć o czym mówię.
Dyspozycyjność: Do października pełna. Potem zależeć będzie od kochanego UW
Numer gg: 3442970

Charli - 30 Czerwiec 2012

Plenzni,

Ciebie nie lubię, więc odpadasz :>

Mieszko05 - 30 Czerwiec 2012

Ja sięzgłaszam. Jestem dyspozycyjny i mnie chyba lubisz nie ?
Rafiq - 30 Czerwiec 2012

Nick: Rafiq
Doświadczenie: Mod i global mod na 'pewnym' forum o wrestlingu (1,5roku), a także mod na warezowej stronce (6 miesięcy).
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Chcę, aby zapanował pokój na świecie i białe króliczki były chronione.... A tak na serio. Na forum potrzebny jest wprowadzić porządek. Moim zdaniem jest w stanie to zapewnić swoją pracowitością. Jestem sumienny i niestety staram się wszystko doprowadzić do perfekcji.
Dyspozycyjność: Na pewno na tyle, aby wypełnić swoje obowiązki.
Numer gg: 9062417

mikuś - 30 Czerwiec 2012

Rafiq napisał/a:
Nick: Rafiq
Doświadczenie: Mod i global mod na 'pewnym' forum o wrestlingu (1,5roku), a także mod na warezowej stronce (6 miesięcy).
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Chcę, aby zapanował pokój na świecie i białe króliczki były chronione.... A tak na serio. Na forum potrzebny jest wprowadzić porządek. Moim zdaniem jest w stanie to zapewnić swoją pracowitością. Jestem sumienny i niestety staram się wszystko doprowadzić do perfekcji.
Dyspozycyjność: Na pewno na tyle, aby wypełnić swoje obowiązki.
Numer gg: 9062417

Wstawiam się za tym gościem.

Friss - 30 Czerwiec 2012

Jak dla mnie Rafiq i Jacob mogą być.. ale i tak decyzja należy do Czarliego.
Madasinho - 30 Czerwiec 2012

'Ciebie nie lubie wiec odpadasz' haha;d

Rafiq ogarnia widzę ładnie na forum. Przynajmniej potrafi coś mądrze napisac, jedna z nielicznych osób z którymi można normalnie podyskutować. Jako szary, mało znaczacy użytkownik popieram jego kandydaturę, chociaż widziałbym go bardziej w dziale pisania newsów, czy coś z tym związane. Ale pewnie moje zdanie się nie liczy. Pozdro

Charli - 30 Czerwiec 2012

Konkurs, na ogrodników forum wygrał Kuba i Rafiq.

Dzięki, do zobaczenia.

MrPawlack - 12 Lipiec 2012

Nabór otwarty, model podania:

GG:
Doświadczenie:
Dyspozycyjność:
Dlaczego akurat ty chcesz zostać moderatorem:

Saturas - 12 Lipiec 2012

Nick: Saturas
Gadu-Gadu: 35384702
Doświadczenie: Nigdy nie byłem moderatorem, ale jestem przekonany, że to nie jest problem.
Dyspozycyjność: Prawie cały dzień, codziennie przeglądam forum i najnowsze wpisy.
Dlaczego akurat ty chcesz zostać moderatorem: Chciałbym pomóc innym moderatorom utrzymywać porządek na stronie. Jest to bardzo ważne, aby prowadzić żywą, ale przede wszystkim kulturalną dyskusję.

Madasinho - 12 Lipiec 2012

Nick: Madas
Doświadczenie: Pomagałem w kierowaniu forum i stronki eurogoal.pl, była to strona polskich kompilatorów oraz krótko ale byłem moderatorem stronki która już nieststy nie istnieje, mianowicie jogabonito.pl - stronka o tematyce freestyle football.
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Why not ? Dość często zaglądam na stronkę i forum. Obecnie posiadam sporo czasu. Zła na pewno nie wprowadzę, ale myślę że mogę się przydać, a co najważniejsze pomóc w rozwoju forum. Nie będę pisać jaki jestem, bo większość mnie zna.
Dyspozycyjność: Do rozpoczęcia roku akademickiego mam full czasu. Później na pewno troszke mniej, ale starczy, żeby wypełnić i wywiązać się ze swoich obowiązków.
Numer gg: 8836889

drogba1987 - 12 Lipiec 2012

GG: 26166767
Doświadczenie: Duże. Kilka razy byłem modem na stronach o grach i nie tylko. A także przez rok byłem modem na jednej z najlepszych stron o gta.
Dyspozycyjność: Teraz przez wakacje mogę poświęcić kilka godzin na przypilnowanie porządku na forum. Po rozpoczęciu roku szkolnego to nie wiem, ale myślę że z dwie godzinki codziennie.Wiadomo w sobotę i niedziele więcej.
Dlaczego akurat ty chcesz zostać moderatorem: Myślę, że nadaje się na to stanowisko.Chce pomóc innym moderatorom wprowadzić spokój na forum i sprawiedliwość.Chciałbym także wprowadzić dawne konkursy które były kiedyś na forum.

WhyAlwaysUs - 12 Lipiec 2012

GG: 33055260
Doświadczenie: Moderator na wielu forach (parę sportowych, parę o grach) oraz J.Admin na forum o tematyce Counter - Strike.
Dyspozycyjność: Wakacje - to i czasu dużo. W Roku szkolnym bym musiał się najpierw zapoznać w jakich dniach mam treningi, a tak to od jednej do trzech godzin bym poświęcał forum jak i stronie.
Dlaczego akurat ty chcesz zostać moderatorem: Chciałbym pomóc w rozwoju forum, jak i w pilnowaniu porządku.

vialli1982 - 12 Lipiec 2012

GG: 7848396
Doświadczenie: właściciel serwisu www.podkarpacielive.pl
Dyspozycyjność: 6-16 ; 20-23 + weekendy.
Dlaczego akurat ty chcesz zostać moderatorem:
Chciałbym pomóc.

- 12 Lipiec 2012

GG: 573348
Doświadczenie: 2lata modowania na chelsealondyn.pl, oraz tutaj przez jakiś miesiąc, własne forum w technikum elektrycznym, forum na studiach.
Dyspozycyjność: all day, all night.
Dlaczego akurat ty chcesz zostać moderatorem: Chciałbym zrobić porządek.

dragonkd12 - 12 Lipiec 2012

GG: 12260555 (rzadko bywam)
Doświadczenie: Kilka lat bylem modem stron poswieconych grom online (cod4,cs). Mimo drobnych bledow (szczerze sie przyznam ze rzadko ale zdarza mi sie popelniac) zawsze wywiazywalem sie nienagannie ze swoich obowiazkow. Uwielbiam spedzac czas na stronach tego typu - zawsze dowiaduje i ucze sie czegos nowego :)
Dyspozycyjność: Codziennie mam duzo czasu, ktory moge poswiecic stronie. (kilka godzin)
Dlaczego akurat ty chcesz zostać moderatorem: Mimo iz forum jest dosc zadbane moge pomoc wyeliminowac najmniejsze niedoskonalosci.

Dziekuje.

(brak znakow polskich - Niemcy (urlop))

Saturas - 13 Lipiec 2012

Co jest z naborem? Admin, który go otworzył już nie ma admina...Droga administracjo, wyjaśnienie jakieś by się przydało ;)
Ditson - 13 Lipiec 2012

Najprawdopodobniej nabór zostanie zawieszony. Przepraszamy za problemy. Informacja jednak nie jest pewna, więc prosiłbym czekać na wypowiedź admina.
Charli - 13 Lipiec 2012

Nabór jest zamknięty. Osoby, które się zgłosiły, będą na liście rezerwowej, tak jakby. Gdy nam ktoś zniknie, wybierzemy spośród was, ogrodnika nowego :)
MrPawlack - 19 Lipiec 2012

Potrzebujemy jeszcze kilka zgłoszeń, gdyż jeden z moderatorów nam zniknął! ;)
elsjusz - 19 Lipiec 2012

Nick:Elsjusz
Doświadczenie:żadne
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem:Mam trochę wolnego czasu i chciałbym się pobawić w to :)
Dyspozycyjność:Do końca wakacji prawie non stop tylko że teraz do piątku nie będę mieć PC :(
Numer gg:435740 ale teraz wole PW

LemoNade - 19 Lipiec 2012

Nick:LemoNade
Doświadczenie:Redaktor na cfcpoland.com, 2 własne fora
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem:Mam bardzo dużo wolnego czasu, lubie gdy na forum jest porządek.
Dyspozycyjność: 5/6 godzin dziennie
Numer gg:brak. Wolę poprzez pw. Jeżeli gg jest wymagane mogę założyć

Madasinho - 19 Lipiec 2012

Czy te wcześniejsze zgłoszenia są brane pod uwagę ?
Friss - 19 Lipiec 2012

Tak, osób które zgłosiły się podczas poprzedniego naboru prosimy o nie składanie na nowo zgłoszeń.
ChelseaFan9826 - 19 Lipiec 2012

Nick : ChelseaFan9826

Doświadczenie : byłem przez rok moderatorem gry przeglądarkowej Futbolcup i przez rok moderatorem gry przeglądarkowej RPG Margonem i kiedyś miałem też swoje forum , krótko bo 3 miesiące .(razem 2 lata i 3 miesiące)

Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem : Poprostu z doświadczenia wiem , że modowanie to poprostu fajna sprawa no i postaram sie zlikwidować najmniejsze problemy i pomagać innym użytkownikom forum.

Dyspozycyjność : all day , all night :)

GG: Nie mam , wolę dostawać wiadomości na PW , ale jeśli trzeba mieć to założe.

simek573 - 19 Lipiec 2012

Nick: Simek573
Doświadczenie: Przez krótki okres czasu byłem modem na jednym z nieistniejących forów o tematyce gier konsolowych
Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem: Nie udzielam się często na forum, ale czytam prawie wszystkie wypowiedzi, niektóre bezsensowne, a niektóre aż się miło czyta. Chciałbym zrobić porządek na forum, pozbyć się niepotrzebnego chaosu, likwidować bezsensowne wypowiedzi, przeklinanie itp.
Dyspozycyjność: w nocy to mogę siedzieć prawie całą noc, w dzień jak mam czas to też raczej mogę siedzieć na forum.
Numer gg: 5637641 ale z gg nie korzystam wolę pw. Ewentualnie może być to gg. ;)

Charli - 8 Grudzień 2012

Dobry wieczór.

W dobrych nastrojach po wygranej Chelsea otwieramy nabór na ogrodników forum (moderatorów).

Jeśli chciałbyś pomóc nam się rozwijać, chciałbyś pomóc nam w pracy, czy też sam chciałbyś spróbować swoich sił w tej pracy napisz tutaj.

Szukamy osób które:
-Mają czas i są dyspozycyjni na potrzeby strony - Na początku trzeba poświęcić około godziny, później przy regularnym wchodzeniu, praca zajmuje około 20 minut.
- Potrafią pisać poprawnie po Polsku.
- Chcą pracować w zespole moderacji ChelseaLive.
- Mają już trochę stażu na stronie.
- A także mają ponad 15 lat.
- I oczywiście są kibicami Chelsea.

Myślę, że nie są to wielkie wymagania, nie potrzebujemy żadnego doświadczenia, ale jak wiadomo, jest ono mile widziane.

Wzór podania, który wypełniamy i wklejamy w tym temacie:

Nick:
Dyspozycyjność(Ile czasu poświęcisz na stronę?):
Dlaczego chcesz pracować jako moderator?:
Doświadczenie:

Czekamy na zgłoszenia!

kraaviec - 8 Grudzień 2012

Nick: kraaviec
Dyspozycyjność(Ile czasu poświęcisz na stronę?): różnie, każdego dnia jednak co najmniej godzinę-dwie
Dlaczego chcesz pracować jako moderator?: Bo czasami na forum można spotkać osoby obniżające poziom dyskusji i chciałbym to wyeliminować. Ponadto trochę już tu siedzę.
Doświadczenie: parę prowadzonych blogów i jeden moderator na jakimś małym forum. Niewiele, ale od czegoś trzeba zacząć.

Pieczar - 8 Grudzień 2012

Nick: Pieczar
Dyspozycyjność(Ile czasu poświęcisz na stronę?): Średnio, co najmniej 30 minut dziennie (to tak minimalnie, dość często mam ChelseaLive całymi dniami odpalone w przeglądarce). Każdego dnia przeglądam stronę kilkukrotnie w poszukiwaniu newsów, na forum się trochę mniej udzielam, ale wszystko da się nadrobić.
Dlaczego chcesz pracować jako moderator?: W sumie denerwuje mnie trochę tutaj liczba bezmyślnych postów oraz wiadomości niewnoszących nic do danego tematu. Tak jak powiedział kraaviec - są tu pewne osoby, które ciągle obniżają poziom dyskusji i nie przestrzegają regulaminu, więc raczej trzeba coś z tym zrobić... Mimo, że nie jestem jakimś stałym użytkownikiem forum, to myślę, że mógłbym pomóc Wam utrzymując porządek na forum. Dlaczego chciałbym zostać moderatorem? Bycie częścią największego polskiego serwisu o Chelsea... to mówi wszystko za siebie. :)
Doświadczenie: Jestem administratorem jednego z portali zajmujących się organizacją rozgrywek online, z niewielką bazą 700 użytkowników. Ogólnie, byłem jeszcze moderatorem w kilku większych projektach, ale to było dość dawno temu. Przyznam, że po prostu nie ciągnęło mnie nigdy do rangi moderatora, ale skoro to forum przeglądam bardzo często, to doszedłem do wniosku, że po prostu warto spróbować.

Charli - 8 Grudzień 2012

Po dyskusji całej ekipy administracji wybieramy Kraavca.

Pieczar, przykro mi, że nie wybraliśmy Ciebie, ale Twój przeciwnik był bardzo mocno. Powodzenia następnym razem!