Forum CHELSEALIVE.pl
Forum CHELSEALIVE.pl

Archiwum - [D] [Premier League 38. - Leicester City]

KonraddT - 12 Maj 2016
Temat postu: [D] [Premier League 38. - Leicester City]
Chelsea (9) - Leicester City (1)
15.05.2016, godz: 16:00
Forma w ostatnich 5 spotkaniach:
Chelsea: DLDWD
Leicester City: WDWDW
Fakty meczowe:
Zespół Guusa Hiddinka czeka na domową wygraną w lidze od 13.02 (5:1 z Newcastle) notując cztery kolejne spotkania bez zwycięstwa na własnym stadionie.
Leicester City wygrało 3 spośród ostatnich 5 spotkań wyjazdowych. Jest też zespołem, który zdobył najwięcej punktów na wyjazdach w tym sezonie (38)
Leicester City ma zapewniony tytuł mistrza Anglii niezależnie od wyniku.
Chelsea w razie porażki i ewentualnej wygranej Stoke może spać na miejsce dziesiąte.
Jest to ostatni mecz sezonu 2015/16 i ostatni mecz Chelsea pod wodzą Hiddinka.

Metiu21 - 12 Maj 2016

Jestem pewien, że sporo osób nie kibicujących obu drużynom zasiądzie przed TV/PC, aby obejrzeć to spotkanie, które będzie uhonorowaniem Leicesteru.

Z chęcią zobaczyłbym jednak nasz skład w pełnej okazałości na ten mecz, wiadomo John Terry nie zagra, lecz i tak bym zobaczył nasz najmocniejszy skład z Costą, Hazardem, Willianem, Maticiem itd...

Wiem, wiem, przejeb****** cały ten sezon, dajmy pograć młodym, lecz chwila moment...

Chyba nie bez powodu jesteśmy mistrzem BPL z poprzedniego sezonu, nie bez powodu mieliśmy najlepszego zawodnika BPL sezonu 2014/15... Mam nadzieję, że Guus nie zrobi żadnej głupoty i wystawi jednak najmocniejszy skład, abyśmy mogli jeszcze powalczyć o honor i obejrzeć piękny mecz.

KonraddT - 15 Maj 2016

Symboliczne przekazanie mistrzostwa ;)
Lukas07 - 15 Maj 2016

To będzie dość przyjemny mecz, bo na SB wraca Ranieri, na dodatek jako Mistrz, więc na pewno kibice zagwarantują mu jakieś miłe powitanie. Chciałbym na zakończenie tego smutnego dla nas sezonu zobacz dzisiaj dobry mecz, w którym padnie kilka bramek.
Snack - 15 Maj 2016

Patrzę na skład i spodziewam się kolejnego rozczarowania(na szczęście ostatniego) w tym sezonie. Jedyny plus to brak Mikela nawet na ławce rezerwowych.
bouncemancfc - 15 Maj 2016

Boże jak dobrze ,że ten dziad już odchodzi .
Lukas07 - 15 Maj 2016

Trochę odbiegając od tematu meczu.. Orientuje się ktoś może co się stało z stroną FutbolHD? To była jedyna strona, gdzie w dobrej cenie można było oglądać mecze w wysokiej jakości, a od kilku dni ona nie działa...
BOLO - 15 Maj 2016

Też to zauważyłem, wielka szkoda.

Fabregas dzisiaj świetne spotkanie.

BoysNoize - 15 Maj 2016

Szmajchel ratuje im tyłki. Traore koniecznie trzeba zmienić w przerwie. Z nim gramy w 10.
Lukas07 - 15 Maj 2016

Traore strasznie słabo. Do Iheanacho, Comana, czy Origiego to nawet nie ma co go porównywać, bo niestety on na tle tych zawodników prezentuje się mizernie. Gramy świetny mecz i powinniśmy prowadzić.

EXXO napisał/a:
Ale z Cb kretyn, sorry za takie słowa ale nie mogę.

Hiddink zrobił co do niego należało, wyprostował atmosferę w szatni i uratował nas przed spadkiem. Ja od niego niczego więcej nie oczekiwałem.

Już się nie mogę doczekać dzisiejszego meczu. Chciałbym po prostu zobaczyć świetne widowisko z dużą ilością bramek. Nie obchodzi mnie kto dziś wygra ;))

A ja oczekiwałem znacznie więcej ,mając w pamięci jego pierwszy pobyt u nas,ale nie to jest najgorsze .Najgorsze jest to,że mimo,że o nic nie gramy młodzież nie dostaje szans na grę lub dostaje ich bardzo mało.Może w drugiej połowie zobaczymy jakiegoś młodzika chociaż przez te 15 minut,a nie jak w RLC w ostatnich meczach przez 2 ostatnie minuty meczu.

Kajtek - 15 Maj 2016

Pierwsza połowa za nami i ja jestem zadowolony. Nie grają źle, tylko brakowało szczęścia.

Nie,no nie wierzę
KonraddT - 15 Maj 2016

Hiddink dał pograć młodym i to więcej niż się spodziewałem. Co ciekawe każdy z tych młodych wszedł i zagrał lepiej niż zawodnik przez nich zmieniany.
Mako - 15 Maj 2016

Nie marudzić, ważne że młodzi pograli i nie przegraliśmy. Sprawiedliwy wynik
BoysNoize - 15 Maj 2016

Kolejny remis do kolekcji i spadek na 10 miejsce. Hiddinkowi już dziękujemy, czekamy na Conte. Najgorzej będzie miał zmienić tą minimalistyczną mentalność. Jose i Guus wpoili naszym grajkom, że należy grać na 1:0 a jak jest remis, to lepiej dociągnąć bezpiecznie na ten remis, bo jeszcze atakując, możemy przegrać. Ogólnie bekowa ta ostatnia kolejka, Tottenham przegrywa 5:1 z osłabionym po czerwonej kartce Newcastle, City remisuje, czyli United ma wielkie szanse na top4 XD Analizując za i przeciw, to jednak United w top4 jest lepszym rozwiązaniem. Van Gaal zostanie i znowu nic nie wygrają.

No dzisiaj akurat nadzwyczaj dużo pograli.Nie to co w kilku wcześniejszych meczach.
Norbix - 15 Maj 2016

A myslicie,ze Conte to trener,ktory preferuje ofensywna pilke ? Wyniki pewnie beda sie konczyc zazwyczaj jakims 1/2-0.Co do meczu,pierwsza polowa bardzi fajna,ale druga idealnie podsumowala ten sezon.
MostDope - 15 Maj 2016

Norbix napisał/a:
A myslicie,ze Conte to trener,ktory preferuje ofensywna pilke ? Wyniki pewnie beda sie konczyc zazwyczaj jakims 1/2-0.Co do meczu,pierwsza polowa bardzi fajna,ale druga idealnie podsumowala ten sezon.

Na pewno nie będzie się zadowalał remisem i grał aby dociągnąć wynik do końca. U Mourinho tak graliśmy, strzelaliśmy gola i wiadomo co się później działo, cała drużyna cofka i już tylko liczyć, że nam nie strzelą.

Co do meczu to nie miałem okazji obejrzeć, ale może ktoś napisać czy Terry ostatecznie wyprowadził drużynę na murawę?

PS. Gola widzę znowu straciliśmy, gdzie zawodnik przed polem zostaje bez krycia...

KonraddT - 15 Maj 2016

BoysNoize napisał/a:
City remisuje, czyli United ma wielkie szanse na top4 XD

City ma dużo więcej bramek strzelonych w lidze od United, nie ma szans dla LVG na czwarte miejsce.

MostDope napisał/a:
PS. Gola widzę znowu straciliśmy, gdzie zawodnik przed polem zostaje bez krycia...

O to to :D

BoysNoize - 15 Maj 2016

Aj, faktyczne, 3 pkt przewagi mają, myślałem że 2. W takim razie muszą wygrać tylko 19:0 i mają awans.
Elvis - 15 Maj 2016

Ja się już nawet nie zdenerwowałem jak wyrównali :) Cały ten mecz wyglądał jak towarzyski, oba zespoły już o nic nie walczyły, owszem było trochę spektaklu, fauli, akcji ale nie oszukujmy się to był bardzo luźny mecz. Jak dla mnie idealny by wpuścić młodzież. Szczególnie pokazał się Tomori, na prawdę w porównaniu do pierwszych występów Saltera, Christensena, Kalasa ip. to on zrobił na mnie największe wrażenie. Bardzo pewnie, na luzie, bez ciśnienia czy stresu. Wielka szkoda że to jest chyba pożegnanie Pato, na prawdę mocno na niego liczyłem, moim zdaniem pokazał się lepiej niż każdy z naszych rezerwowych napastników od czasu kupna Costy. Uważam że jeszcze sporo namiesza w Europie. Nowe stroje na boisku wyglądają dużo lepiej niż w gównianych prezentacjach, będzie jeszcze fajniej gdy dostaną skrojone pod nich stroje a nie wszystkie z krótkim rękawkiem i niedopasowane. Nareszcie kończy się ten pierdolony sezon, oby kolejny był lepszy :)
Koras126 - 15 Maj 2016

Wynik meczu calkiem dobry patrzac na to ze rywalem byl mistrz Anglii oraz to ze ponad 50 min gralismy w 10( nie licze tego scierwa Traore co wszystko psuł). RLC i Abraham nogi z waty. Rozumiem tego drugiego to jest praktycznie pierwszy moment w seniorskiej BPL, ale Ruben mógłby sie juz ogarnac, bo bedzie taki jak Oscar.
Za to Tomori swietny mecz jak na takiego swierzaka. Zero stresu i co najwazeniejsze w porownaniu do ww pilkarzy nie plątały mu sie nogi.

Dane - 15 Maj 2016

Koras zabłysnąłeś inteligencja. Rzadko grają to jak mają grać na najwyższym swoim poziomie ? Porównuj Oscara z Loftusem.. Przecież to cyborgi to musi im wszystko wychodzić.
Koras126 - 15 Maj 2016

Nie wymagam przeciez najwyzszego poziomu. Wiem, ze taki Traore np. rzadko kiedy ma okazje zagrac no, ale bez przesady taka padaka?? Jezeli chcemy sie odbic od takiej przecietnosci to MOIM zdaniem szkoda czasu na takich graczy jak np. Traore. Zobacz takiego Comana, Martiala, Saula, Sterlinga na jakim Oni sa poziomie. Bertrand ma juz 21 lat. Nie jest juz mlodziakiem. Oczywiscie w kazdej chwili np. tak jak u Vardego dojdzie do eksplozji formy, ale czy warto na to czekac??
P.S Nie czepiam sie Abrahama bo On ma na nauke jeszcze czas

Dane - 15 Maj 2016

Tylko ile oni grali meczów w seniorach i to w lepszej lidze a ile Traore. Jak strzelał bramki to nie uwierzę że nie miałeś o nim dobrego zdania.
Koras126 - 15 Maj 2016

Trochę chaotycznie się wyraziłem. Chodzi mi o to, że logiczne jest że nie można grać samymi wychowankami. Wydaje mi się że powinniśmy postawić na 2-3 wychowanków. Musonda i Christensen, którzy dobrze sobie radzą w Hiszpanii i Niemczech oraz na RLC bo z pewnością ma potencjał.
Co do Traore. Nie chcę się powtarzać ale wydaje mi się że nie jest to materiał na klasowego napastnika albo skrzydłowego. Słabe przyjęcie, zero zastawiania sie, kiepski strzał. Jeżeli coś z niego będzie to sam z siebie napiszę do CB że Miałeś rację xD.
P.S. oczywiście że mnie cieszyły jego bramki, ale nigdy jego fanem nie byłem.

Bardzo chciałeś by zamiast Traorke zagrał Pato. Gdyby coś udowodnił to by był świetny zmiennik dla Costy.

Mako - 15 Maj 2016

Koras126
Jesteś przykładem jak nie należy komentować. Pamiętaj "milczenie jest złotem". Traore bardzo dobry występ, ciągle pod grą, Abraham , Ruben i Fikayo na plus. Ważny występ dla nich. Mecz fajnie się oglądało, super pożegnanie sezonu.

KonraddT - 16 Maj 2016

O jednej rzeczy wczoraj nie wspomniałem, a warto. Znów kibice Chelsea pokazali klasę, wiem ze brawa dla byłych trenerów, dla mistrzów Anglii i dla naszych piłkarzy to dla nas norma ale tylko ze względu na klasę naszych kibiców. Żaden inny klub nie ma kobicow którzy oklaskują swojego byłego piłkarza gdy przechodzi do rywala (Cech) albo gdy strzela nam bramkę (Lampard), gdyby wczoraj to united czy city albo Arsenal były na 9 miejscu i przyjechałby do nich nowy szkoleniowiec, na trybunach byłyby gwizdy, protesty i wyzwiska w kierunku własnych graczy. Mamy najlepszych kibiców na wyspach, jesli nie w Europie i to jest powód do dumy.
DarekF - 16 Czerwiec 2017

Szkoda że to tylko jednorazowy strzał.