Forum CHELSEALIVE.pl
Forum CHELSEALIVE.pl

Archiwum - [D][Premier League] Stoke City

CFCF - 30 Grudzień 2017
Temat postu: [D][Premier League] Stoke City
No to skoro to forum (przynajmniej teoretycznie :D) znowu żyje, to warto wspomnieć o dzisiejszym przepięknym rezultacie w meczu ze Stoke. Jeden z lepszych meczów w całym obecnym sezonie, ba, był to wręcz jeden z lepszych meczów w całym 2017 roku. 5:0 po całkowitej dominacji, a mogło być więcej. Mecz w 99% pozytywny, ten 1% to straszliwa impotencja Moraty przy strzałach nogami w praktycznie stuprocentowych sytuacjach. W tym meczu nie miało to żadnego znaczenia, ale w trudniejszych spotkaniach Hiszpan musi wreszcie poprawić ten aspekt swojej gry, bo możemy przez to cierpieć. Ciekawy przypadek - z głowy potrafi ustrzelić wszystko, zaś z nóg już idzie mu momentami koszmarnie słabo. Ogromnym plusem był za to występ Drinkwatera - nie tylko przepiękny gol, ale też ogólnie dobra postawa i ładne próby kreacji gry długimi podaniami do przodu. Nie jest to Fabregas, ale dobrze widzieć wreszcie jakiegoś bardziej ofensywnie nastawionego ŚP w tym klubie, bo takich nam brakuje.
BoysNoize - 31 Grudzień 2017

Morata to wygląda tak, jakby na treningach w ogóle nie ćwiczył wykończenia, a to powinien być w tym momencie priorytet. Nie spojrzy, gdzie jest bramkarz, tylko głowa w dół i jeb. Drinkwater o dziwo wygląda o wiele lepiej niż Bakayoko, kto by się tego spodziewał? Dla mnie transfer na plus, mamy solidnego grajka do rotacji.
KonraddT - 1 Styczeń 2018

No niech mnie, forum znów działa.
Co do meczu ze Stoke, fajnie że bez Edena zagraliśmy dobry mecz, Morata w wielu aspektach zaczyna grać jak Torres, co mnie martwi a z drugiej strony Michy gdy wchodzi to udowadnia że nie warto na niego stawiać.

CFCF - 1 Styczeń 2018

KonraddT napisał/a:
Morata w wielu aspektach zaczyna grać jak Torres, co mnie martwi a z drugiej strony Michy gdy wchodzi to udowadnia że nie warto na niego stawiać.

I dlatego właśnie koniecznie trzeba kupić jakiegoś napastnika w tym oknie. Dwóch to najzwyczajniej w świecie za mało, zwłaszcza że jednym z nich jest Batshuayi, który ostatnio kompletnie nic nie pokazuje. Później mamy Hazarda na szpicy i długie lagi na niego, co kończy się najczęściej po prostu stratą piłki. Trzeci napastnik jest potrzebny tak czy inaczej, ale biorąc pod uwagę strasznie nierówną formę strzelecką Moraty powinien być to napastnik konkretny, taki który by mógł coś zmienić wchodząc z ławki kiedy Morata znów będzie miał zwichrowany celownik, a wynik nie będzie tak pewny i spokojny jak w meczu ze Stoke.