Osób on-line: 68

20.04.2024, 18:15

Chelsea ponownie miażdży Bolton

dodał: admin 31.10.2009 17:01 źródło: inne
Po wygranej 4:0 w środowym meczu Carling Cup z Boltonem, londyńczycy powtórzyli ten wynik w dzisiejszym meczu Premier League na Reebok Stadium.

Bramki dla Chelsea zdobyli: Lampard (z rzutu karnego), Deco, Knight (gol samobójczy) oraz Drogba!

W 13 minucie po dośrodkowaniu Anelki skiksował Drogba. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał idealną piłkę na głowę jednak uderzył ramieniem i futbolówka minęła bramkę w bezpiecznej odległości.

Chwilę później dwukrotnie świetnie interweniował Jussi Jaaskelainen. Najpierw po mocnym strzale Anelki, a chwilę później po główce Drogby.
W 24 minucie na pierwsze uderzenie zdecydował się zawodnik Kłusaków, Tamir Cohen jednak strzelił zbyt anemicznie.

W 30 minucie Ivanović piekielnie mocną bombą wpakował piłkę do siatki jednak arbiter gola nie uznał gdyż wcześniej na pozycji spalonej znajdował się Ballack.
Chwilę później wynik otworzyć mógł Davies po uderzeniu z woleja ale w dobrej sytuacji posłał piłkę cztery metry obok słupka.
W 42 minucie minimalnie nad okienkiem Cecha strzelił zza pola karnego Elmander.

W 45 minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Drogba i nieprzepisowo powstrzymywał go Jlloyd Samuel. Dwukrotny reprezentant Trynidadu i Tobago i wyleciał za przewinienie z boiska. Jedenastkę pewnie wykorzystał Lampard i otworzył wynik tego starcia.

W 54 minucie po ładnej solowej akcji pojedynek sam na sam z bramkarzem Boltonu przegrał Drogba.
Dwie minuty później atomowym strzałem z dystansu po mądrze rozegranym rzucie rożnym popisał się Lampard jednak trafił w poprzeczkę.

W 60 minucie podanie Anelki na bramkę zamienił Deco. Portugalczyk "przełożył" Paula Robinsona i wewnętrzną stroną lewej nogi umieścił piłkę w dalszym narożniku bramki gospodarzy.

W 82 minucie dośrodkowanie Ricardo Carvalho na samobójczą bramkę zamienił naciskany przez Branislava Ivanovicia Zat Knight i z czterech metrów wpakował futbolówkę do siatki.

Swoje trafienie w tym meczu zaliczył również Drogba. 31?letni snajper wykorzystał genialne rozegranie akcji przez swoich kolegów. Najpierw dośrodkował Anelka, później klatką piersiową w pole karne do Franka Lamparda zagrał Deco, Lampard odegrał piłkę piętą do Drogby, a były piłkarz Marsylii spokojnym uderzeniem po ziemi ustalił wynik meczu.

Podopiecznym Gary?ego Megsona nie udał się,zatem rewanż za środowe spotkanie w Carling Cup. Chelsea była dziś zdecydowanie lepsza i jej zwycięstwo ani przez chwile nie było zagrożone.

bebdzia01.11.2009 20:17

Jak ja wczoraj rozmawiałem z kolegą, to mówilismy że Chelsea gra w tym roku jak w zeszłym Barca!

Drogba_fan01.11.2009 17:01

Ehh znowu nie moge wchodzic na tą stronę bo mi się laptop wyładował a nie działa ładowarka i pisze z laptopa mamy wiec raczej rzadko mnie bedziecie widziec na tej stronie.

KoSi_9501.11.2009 00:28

Uff az nie wiem co napisac ;D.. Szczerze mowiac przed meczem stawialem,ze bedzie 2:0 dla Chelsea.. po pierwszej polowie i po nudnej grze pomyslalem,ze raczej trafilem z wynikiem i ,ze w drugiej czesci zawodnicy strzela jeszcze jedna bramke.. ale jak zobaczylem jak grali po przerwie to szok ! ;D.. Carlo w nastepnym aspekcie jest podobny do Guusa..a mianowicie jak zawodnicy wychodza po przerwie graja o 10 razy lepeij ! Szkoda tylko tej poprzeczki ,bo Lamps mialby 2 gole w tym meczu ;P.. Sam bardzo chcialem zeby odszedl Deco .. a teraz ?.. gra swietnie i zdobywa gole ;).. Szkoda,ze Torres strzelil gola,bo znowu uciekl Drogbie, ale to tylko jeden gol przewagi ;P.. akcja po ktorej padl ostatni gol.. minelo juz pare godzin od meczu , a ja nadal mam ja przed oczami .. to bylo cos pieknego ! ;D.. Jest dobrze ziomale i oby tak dalej ;DD.. akcja piekna.. wynik i gole tez... ale trzeba pamietac,ze ta passa skonczy sie predzej czy pozniej.. ja juz czekam na wielki pojedynek z Diablami i czekam na odwet za przegrana 3:0 w tamtym sezonie ... ale po drodze jeszcze jeden przystanek .. Skoro Chelsea przelamala zla passe na wyjazdach to jestem pewien,ze z taka gra pewnie poradzi sobie z Atletico .. a za ten mecz wielkie brawa i za ta wspaniala akcje

k51731.10.2009 22:17

ciekawe na ile im starczy sił na takie wysokie wygrywanie. mam nadzieje że na jak najdłużej. wiadomo że kiedyś taka seria musi się skończyć. Żeby akurat nie padło na mecz z mułami

LAMPS fan31.10.2009 21:53

Ważne że mamy 3pkt.Dobra gra rokuje ciekawe spotkanie z MANU!

GaceX1531.10.2009 20:58

Deco uany początek sezonu ale mam nadzieje ze nie bedzie tak jak w tamtym

k51731.10.2009 19:56

Brawo The Blues. Piękna gra, mnóstwo goli i żelazna defensywa. Tk jak napisał Albatros bilans w 4 meczach 17:0. Mecz dobry. Myślałem że wynik będzie oscylował w granicach 2:0 a tu piłkarze niczego się nie nauczyli. Choć trzeba przyznać że w pierwszej połowie czasami było gorąco. Brawo za to że każdy zawodnik strzela gole każdy a nie tylko napastnicy. Potrafi to każdy od Drogby po Ivanovica czy Terry.