Osób on-line: 53

20.04.2024, 18:15

Tylko remis na zakończenie fazy grupowej LM

dodał: admin 08.12.2009 21:33 źródło: inne
W ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów Chelsea Londyn zremisowała 2:2 na własnym obiekcie z Apoelem Nikozją. Oglądaliśmy sześć goli, jednak dwa nie zostały uznane przez arbitra.

Mimo, że był to tzw. "mecz o pietruszkę", to jednak po dwóch porażkach z zeszłego tygodnia zwycięstwo z pewnością dodało by skrzydeł Chelsea na kolejne ciężkie ligowe tygodnie.
Stało się jednak inaczej, choć przez długi czas wydawało się, że wygrana będzie po stronie CFC.

Carlo Ancelotti zgodnie z zapowiedziami przeprowadził kilka zmian w podstawowym składzie. Od pierwszej minuty na boisku pojawili się Ross Turnbull i Gael Kakuta.
Angielski bramkarz pokonany został już w 7. minucie, kiedy APOEL niespodziewanie na sensacyjne prowadzenie wyprowadził Marcin Żewłakow.

Radość Cypryjczyków nie trwała jednak zbyt długo. The Blues, za sprawą Michaela Essiena, wyrównali w 19. minucie.

Gospodarze poszli za ciosem i już pięć minut później zrobiło się 2:1. Tym razem po precyzyjnym strzale tuż przy słupku do siatki APOELu trafił Didier Drogba.

Jeszcze przed przerwą Chelsea mogła podwyższyć prowadzenie. Znakomite okazje zepsuli jednak Joe Cole i Florent Malouda.

W drugiej, mało emocjonującej, części spotkania nieco częściej do głosu zaczęli dochodzić Cypryjczycy.
Przyjezdni dopięli swego w 87. minucie gry, kiedy dość niespodziewanie wyrównującą bramkę zdobył Nenad Mirosavljevic.

Nawrot10.12.2009 10:40

Losowanie odbędzie się 19 Grudnia i oby oby trafić na słabą drużynę by nie męczyć się zbytnio ;p JAja by były jak by Barca zremisowała wczoraj i by miała 2 miejsce i byśmy na nich trafili ;o ;p

Lamps809.12.2009 22:11

losowanie 18 ale nie wiem czy grudzien czy styczen... ale raczej grudzien no nie?...

bedzie ogolne podsumowanie LM... chodzi mi o grupy moze dokladniej jakby taki felieton... najwieksze zaskoczenie wyjscia z grupy... odpadniecia z grupy... jakies takie najwazniejsze potyczki w grupie... ogolnie grupy ilosc wygranych itp goli itp... fajnie by bylo jakby ktos cos takiego napisal...

chelseak809.12.2009 15:15

Według najnowszych doniesień holenderskich mediów, Luis Suarez podpisał wstępny kontrakt z Chelsea Londyn. O napastnika Ajaxu Amsterdam walczy pół Europy.

Agent piłkarza twierdzi, że kluby osiągnęły już porozumienie w najważniejszych kwestiach i teraz trzeba czekać na ostateczne sfinalizowanie transakcji. Przy okazji wyszło na jaw, że Urugwajczyk wcześniej wykluczył możliwość transferu do Tottenhamu.

Suarez gra dla Ajaxu od lata 2007 roku i przez cały ten czas zachwyca ilością strzelonych goli. W trwającym sezonie w samej tylko Eredivisie zdobył on już 17 bramek.

kapac1509.12.2009 15:06

szkoda bo widzę że Chelsea zaczyna łapać zadyszkę :( ale i tak są wciąż pierwsi w lidze no i mają drugi wynik punktów w grupach LM (14 pkt)

8 Bo$ki 809.12.2009 14:34