Osób on-line: 67

20.04.2024, 18:15

Laws: Zasłużyliśmy na remis

dodał: Loczek 30.01.2010 23:13 źródło: goal.com
Trener Burnley Brian Laws jest dumny z gry swoich podopiecznych w dzisiejszym spotkaniu przeciwko liderującej Chelsea. Goście z Londynu ostatecznie zwyciężyli, jednak beniaminek dał się we znaki piłkarzom Carlo Ancelotti'ego.

Chelsea nie mogła się przedrzeć przez szyki obronne Burnley do 27. minuty, kiedy Nicolas Anelka wyprowadził swój zespół na prowadzenie.
Po przerwie nadzieję w serca kibiców gospodarzy wlał Fletcher. Trafienie młodego Szkota nie zagwarantowało zdobyczy punktowej w tym meczu. Wynik na 2:1 ustalił John Terry po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Brian Laws docenia starania swoich piłkarzy, jednak czuje mały niedosyt po ostatnim gwizdku. Zdaniem taktyka jego drużyna powinna ugrać przynajmniej jeden punkt.
Anglik ma pretensje do swoich obrońców, którzy nie upilnowali kapitana Chelsea, gdy ten zdobył zwycięskiego gola.

Jeśli pozwolisz mu, aby znalazł sobie dogodne miejsce i czas na strzał głową, to właśnie możesz oglądać jego skutki. Szkoda, bo włożyliśmy w ten mecz wiele starań, od zdobycia choćby jednego punktu dzieliło nas kilka minut - ubolewa szkoleniowiec.

W pierwszej połowie okazaliśmy Chelsea zbyt duży respekt, jednak po przerwie zdobyliśmy wyrównującą bramkę. Uszczęśliwiliśmy samych siebie, ale i również kibiców zgromadzonych na stadionie. Bramka Fletchera była wspaniała, szkoda tylko, że nie zapewniła nam punktu. - posumował Brian Laws.

848 wyświetleń | 7 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

KaM31.01.2010 19:11

Grali dobrze, ale na Chelsea to za mało.

Nejdro31.01.2010 13:16

janczar gdzie o tym pisal???

Nejdro31.01.2010 13:15

najwyrazniej nie zasluzyli na remis skoro w koncuwce zaspali

Janczar31.01.2010 11:48

Loczek pisał o bramce Terrego że on się nie cieszył po golu a odpychał kolegów przypomniało mi się że w meczu z ManU było tak samo!!

A co do kolesia sędzia nie popełniał błędów ani nic gra była uczciwa i wygrał ten kto zasłużył!!

chris.chelsea31.01.2010 09:44

Tak, Lampard jak dośrodkowuje, to często z główki trafia John Terry.
za bramkę

sebastian11131.01.2010 09:11

nom ale terry dał z siebie wszystko i jak franek wrzuca to zawsze pada gola malouda wrzutek nie umie

KoSi_9531.01.2010 08:34

Tym wlasnie roznia sie wielkie klubu z charakterem od sredniego czy slabego klubu.Chelsea walczyla i udalo sie strzelic, a wcale tak malo czasu do konca nie zostalo,bo to bylo ponad 10 min z tym co doliczyl sedzia ;P