26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Lampard czeka na rewanż

dodał: admin 24.02.2010 23:29 źródło: teamtalk.com
Po wygranej Interu 2:1 na San Siro Frank Lampard uznał, że Jose Mourinho dobrze ustawił swój zespół, jednak liczy na korzystne rozstrzygnięcie w rewanżowym spotkaniu na Stamford Bridge.

Wciąż czeka nas rewanż w Londynie. Równowaga gry, posiadanie, strzały na bramkę - w tym wszystkim byliśmy dziś lepsi, jednak wiemy jak gra Inter, oni lubią grać pod taka presją - mówił po ostatnim gwizdku Lampard.

Mourinho wskazał im bardzo sprytny sposób gry. Czekali na nas na swojej połowie, zdobyli bramkę, my z kolei doprowadziliśmy do wyrównania, wtedy znów strzelili swoja bramkę. Nasz gol daje nam jednak szansę na drugi mecz - ciągnie angielski pomocnik.

Dyskusyjną sprawa był nieodgwizdany rzut karny na Salomonie Kalou w ostatniej minucie pierwszej połowy meczu, co również wiązałoby się z pokazaniem czerwonej kartki Walterowi Samuelowi.

Sam Lampard przyznał, że nie widział zdarzenia.
Kalou uważał, że powinna być jedenastka, a jeśli tak było, oznaczałoby to czerwona kartkę. Gra ułożyłaby się dla nas inaczej.

Trzeba wierzyć, że rewanż okaże się dla nas korzystniejszy. Zdobyliśmy bramkę na wyjeździe, ale aby awansować, musimy pokonać Inter u siebie - podsumował Lampard.

1151 wyświetleń | 5 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

John Terry2625.02.2010 10:32

Pokonamy Inter!! juz sie nie moge doczekac rewanżu tak jak Lamps

Mateusz9625.02.2010 09:58

Czy był tam faul czy nie już się nic nie zmieni. Trzeba koniecznie na SB pokonać Inter.

chris.chelsea25.02.2010 09:37

Pokonamy Inter u siebie

Kunon25.02.2010 00:57

Mamy wielkie szanse i możemy pokonać Inter.

Co do sytuacji z Kalou to może był tam faul,ale nie chce tego oceniać i rozpoczynać niepotrzebne dywagacje.

Jeden gość pisał, że rewanż poprowadzi ulubiony sędzia Chelsea-Tom Henning Ovrebo ma człowiek poczucie humoru. UEFA strzeliłaby sobie samobója desygnując jego do prowadzenia tego meczu.

Najlepiej gdyby ten mecz sędziował Massimo Busacca obecnie jeden z najlepszych sędziów, prowadził ostatni finał LM w Rzymie.

KaM24.02.2010 23:42

I jak zawsze zabrakło nam skuteczności...