Osób on-line: 55

20.04.2024, 18:15

Demolka na Stamford! Powrót króla!

dodał: Loczek 27.03.2010 18:22 źródło: inne
Chelsea Londyn w meczu na szczycie 32. kolejki Premier League wręcz zniszczyła ekipę Aston Villi, wygrywając aż 7:1. Popołudnie to na długo zagości w pamięci Franka Lamparda. Anglik popisał się nieprzeciętną skutecznością, strzelając dziś cztery bramki. ?The Blues? awansują dzięki temu na pierwsze miejsce aż zakończenia pojedynku Manchesteru United z Boltonem.

Chelsea od pierwszych minut prezentowała się bardzo, bardzo dobrze. Już w 15. minucie gry gospodarze cieszyli się z pierwszego trafienia autorstwa Franka Lamparda, który dobił strzał Florenta Maloudy. Kilka minut później do remisu doprowadził jednak Carew i nic nie wskazywało na to, że będziemy świadkami jakiegoś wielkiego pogromu.

?The Blues? atakowali, atakowali, ale obrona przyjezdnych (przynajmniej do czasu) była świetnie dysponowana. Podopieczni Carlo Ancelotti?ego po raz drugi zmusili do kapitulacji Brada Friedela w końcówce pierwszej połowy, kiedy to rzut karny za faul na Juriju Zhirkovie wykorzystał Lamps.

Aston Villa zdawała sobie sprawę, że porażka nie wchodzi w grę, jeśli nadal myślą o zajęciu czwartego miejsca, które gwarantuje udział w Champions League. Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy, rozpoczął się szturm na bramkę Petra Cecha. Ambitni goście z Birmingham zapomnieli jednak o defensywie, przez co Chelsea dołożyła kolejne trafienie, a konkretnie genialny ostatnio Florent Malouda.

Niespełna pięć minut później ponownie w obrębie jedenastki nieprzepisowo zatrzymany został Zhirkov, a jedenastkę na bramkę zamienił ?Super Frank?, który tym samym skompletował hat-tricka. W 68. minucie spotkania przyjezdnym ponownie dał się we znaki Malouda, zdobywając piątą bramkę dla swojego zespołu.

Pięć bramek? Za mało! Niebiescy nie spoczęli na laurach i uraczyli swoich podopiecznych jeszcze dwoma golami. Na siedem minut przed końcem na listę strzelców wpisał się Salomon Kalou, wykorzystując podanie Anelki, a w doliczonym czasie gry dzieła zniszczenia dopełnił niezawodny dziś Frank Lampard!

MRUXIZ31.03.2010 11:37

KTO WIE ILE GOLI MA JUŻ LAMPARD!?!?!?!?!

drogbi30.03.2010 21:05

wiesz nawrot jestes tak dziecinny ze nawet nie wiem co napisales ;/ heh nie wzruszylo mnie to w ogole. A troll to Ty jestes. starej sie zapytaj daremno jestes szmaciarzu. Narka

Nawrot29.03.2010 23:16

Drogbi kolejny troll nakarmić cię flame ? :D

lampardzik829.03.2010 21:46

pieknie gral lamps

KaM29.03.2010 21:14

Lampard pokazał w tym meczu przebłysk geniuszu, oby zdarzało mu się to coraz częściej... Wielkie brawa dla całej drużyny.

Zacier.Chelsea29.03.2010 18:31

Stawianie na powtórkę z meczu AV na mecz z MU to głupota. Wystarczy nam 1:0 chociaż z taką formą liczę na 3:0 i mam nadzieje ze Bayern im formę ,,zniszczy,, .

Lapmard 4 bramy to nie codzienność

chris.chelsea29.03.2010 16:43

Oby Drogba strzelił MUłom bramke

drogbi29.03.2010 16:20

widze nawrot ze bardzo dobrze znasz lamparda. Wiesz ze do 35 roku bedzie gral w podstawowej jedenastce a potem na lawce po 3 latach skonczy kariere. Co Ty obciagara jestes czy cos? Moze przepowiedz nam kariere Rooneya albo Ronaldo w Realu? Ronaldinho tez byl ikona Barcelony i gdzie gra? Żywa legenda. A z uplywem czasu nie traci sie tylko kondycji lecz szybkosc zwinnosc refleks i te sprawy. Jakby tylko tracilo sie kondycje to klasowi zawodnicy graliby do dzisiaj. Ja chetnie widzialbym Zidane w naszym skladzie. Beckham gralby tak jak za swej swietnosci w MU tylko zamiast 90 minut gralby 45. Bez sensu. Pomysl co Ty piszesz wogole znawco futbolu.