Arsenal vs Chelsea
23.04.2024, 21:00

Chelsea zwiększa przewagę nad United

dodał: Zhirkov 13.04.2010 22:57 źródło: inne
Chelsea Londyn skromnie pokonała na własnym stadionie Bolton Wanderers 1:0 po golu Nicolasa Anelki. To co jest jednak ważne to 3 punkty i zwiększenie przewagi nad rywalami do tytułu - Manchesterem United i Arsenalem.

Niestety Didier Drogba nie zmniejszył straty do Wayne?a Rooney?a jeżeli chodzi o tabelę strzelców Premier League. To Anglik wciąz jest na prowadzeniu z 26 trafieniami zaś Drogba ma ich 25.

1 połowa:
Obie ekipy od pierwszych minut starają się atakować bramki, jednak na odpowiednim miejscu stoją Petr Cech oraz Jaaskelainen.
Najlepszą okazją była akcja z 25 minuty, kiedy to arbiter główny spotkania podyktował rzut wolny dla gospodarzy. Jussi Jaaskelainen podbił piłkę prosto w Salomona Kalou, jednak niezorientowany Iworyjczyk uderzył głową obok bramki..

Kiedy wydawało się, że do przerwy kibice na Stamford Bridge nie zobaczą goli, ciężar oczekiwań fanów na swoje barki wziął niezawodny duet Chelsea.
Didier Drogba dośrodkował piłkę z lewej strony prosto na głowę Nicolasa Anelki. Francuski napastnik nie miał najmniejszych problemów ze skierowaniem futbolówki do siatki. Jussi Jaaskelainen nie miał najmniejszych szans.

2 połowa:
Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza, jednak w tych drugich 45 minutach było bardziej dynamicznie, ale bez goli.

Choć stworzyła sobie kilka bardzo dobrych okazji do strzelenia gola, ale raziła nieskutecznością.
Jussiego Jaaskelainena próbowali zaskoczyć Didier Drogba oraz Jurij Żyrkow, jednak fiński golkiper nie popełnił błędu.
Po strzale Franka Lamparda piłka trafiła z kolei w słupek, a po kopnięciu Johna Terry'ego ten sam słupek minimalnie minęła.

Podopieczni Owen?a Coyle?a mogli zremisować ten mecz dzięki akcji z 85 minuty, kiedy Elmander wspaniale strzelił. Wydawało się, że futbolówka leci w stronę Petra Cecha, jednak tak się nie stało i wyszła ona poza linię.

Carlo Ancelotti dokonał dwóch zmian, w 67 minucie gry z boiska schodzi strzelec jedynej bramki w tym meczu, Nicolas Anelka, zaś w jego miejsce imponujący ostatnio formą Florent Malouda.
W 77 minucie gry na murawę wszedł Joe Cole zmieniając Salomona Kalou.

W 92 minucie gry Taylor uderzył na bramkę Cecha jednak wysoko nad bramką.
W ostatniej kontrze Chelsea Joe Cole otrzymał piłkę po dośrodkowaniu Yurija Zhirkova, jednak nie zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki.

W tym wszystkim styl oraz rozmiary zwycięstwa nie były najważniejsze. Londyńczycy osiągnęli bowiem najważniejszy cel: zdobycie kompletu punktów.
Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek wyprzedzają dzięki temu Manchester United o cztery punkty.

Chelsea Londyn 1:0 Bolton W.
?43 Anelka

3550 wyświetleń | 38 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Mieszko0515.04.2010 06:57

Muły do domu.
Won z tego portalu śmieciu.
Dzieciaku, zal mi Ciebie i lepiej abyś tu nie wchodził bo każdy się z ciebie nabija :D
Tak więc nara mule :D

Excelent15.04.2010 00:21

Paul moze i tak :) aLe w proazke nie wierze;p Co lepsze 4 pkt przewagi:) Muly tez cos straca wiec:)

Paul_MUFC15.04.2010 00:09

Jeszcze pogubicie punkty...

kapkacfc14.04.2010 22:24

Liverpool.... No ale oni grają w tym sezonie fatalnie....

Chelsea_s_h_714.04.2010 22:13

Jakich ma jeszcze Chelsea rywali oprócz Tottenhamu ?? ?? ??

ArtisCFC14.04.2010 21:47

dla Chelsea, mistrzostwo na wyciągnięcie ręki, chociaż ten mecz nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu ;/ Zhirkov nie do pokonania xD masakra z tą rozwaloną głową

Nieznany14.04.2010 20:59

BRAWO CHELSEA!!!!!

Paul_MUFC14.04.2010 20:24

John Terry26 and Mieszko 05 żal mi was dzieci neo .Muly to was starzy na obiad wołają... Istne kretyny...
BLP sie jeszcze nie skonczyła i nie bądzcie tacy do przodu z ty m mistrzostwem ...

John Terry2614.04.2010 20:14