Osób on-line: 59

20.04.2024, 18:15

MÅ‚oda Chelsea przegrywa z Wycombe

dodał: admin 30.07.2010 07:14 źródło: inne
Złożona niemal całkowicie z młodzieży Chelsea drużyna 'The Blues' poniosła dotkliwą porażkę z zespołem Wycombe 5:1.

Zespół Chelsea składał się z wielu piłkarzy zespołu młodzieży, który wygrał puchar FA Youth Cup w sezonie 2009-10. Dodatkowo wzmocnili go tacy gracze jak Scott Sinclair i Franco di Santo. Nie zapobiegło to jednak przegranej.

Mecz rozpoczął się korzystnie dla 'The Blues': już w 14 minucie objęli prowadzenie po golu Aliu Djalo.
W 25 minucie wyrównało Wycombe. W 36 minucie oglądaliśmy kolejnego gola dla naszych rywali.

Między 76 a 70 minutą meczu Wycombe całkowicie pognębiło Chelsea, strzelając aż trzy bramki, których zdobywcą był jeden człowiek: Jon-Paul Pittman. Hat-trick w cztery minuty!

skład Chelsea:
Walker, Clifford, Ince, Deen-Conteh, Bertrand, Sinclair, Cork, Clifford, Lalkovic, Di Santo, Djalo
rezerwa: Tore, Blackman, Philliskirk, Sampayo, Prosenik

2330 wyświetleń | 19 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Pepe30.07.2010 16:33

MU4EVER22 Wiedziałem że jesteś niedorozwinięty, choć ostatnio zapewniałeś że skończysz z tymi głupotami to jednak dalej jesteś tylko trollem

soltys30.07.2010 13:36

ale co wy ludzie myślicie?? że co?? że wszyscy gracze z akademia trafią to pierwszego skladu?? No to gratuluje radze wam zejść na na ziemie i uświadomić sobie ze tak nie jest. Akademia właśnie jest po to żeby wyławiać perełki. Po ty składzie łatwo można wywnioskować z Di Santo, Sinclar, Cork i Bertrand są już raczej skreśleni u Carlo bo tak to już by byli w Niemczech, reszta to jest akademia gdzie pewnie wiekszośc graczy ma 17-18 lat a może i nawet mniej i co najwyższe kilku z nich w przyszłości trafi do pierwszego składu wiec dajcie sobie siana narazie , zresztą Terry w wieku 20 lat był na wypożyczeniu w 3 lidze i nikt nie powie dzisiaj ze jest słaby

Filipek30.07.2010 13:02

Nie okłamujmy się.Mamy słabą młodzież z małymi wyjątkami.

Janczar30.07.2010 12:37

A tam nie ma źle jeszcze się zgrają a ozatym to ni był najmocniejszy skład !

Pepe30.07.2010 12:24

Zimny prysznic. Di Santo i niestety Sinclar chyba powoli żegnają się z SB. Kolejna szansa Di Santo nie wykorzystana. Nie wiem nad czym tu się zastanawiać, ten piłkarz to nie porozumienie i musi zostać sprzedany. Wynik pokazał że młodzież Chelsea (ta która zagrała) jest słabiutka.

KoSi_9530.07.2010 12:10

Grał Sinclair i Di Santo.Ciekawe dlaczego akurat oni ? Może Carlo zastanawia się nad sprzedażą i to był test,ostatni.Ten skład i tak był dosyć mocny ,Gokhan Tore,Bertrand,Sinclair,Lalkovic,Di Santo,Clifford x2,Cork.No trudno,niech to będzie dla nich dobrą lekcją.

Dragon_Chelsea30.07.2010 12:04