26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Słaby mecz w wykonaniu Chelsea, zwycięstwo Eintrachtu

dodał: Roberrcik 01.08.2010 17:23 źródło: inne
Londyńska Chelsea przegrała z Eintrachtem Frankfurt w towarzyskim spotkaniu 2:1 (1:0). Jedyną bramkę dla 'The Blues' w tym meczu zdobył Frank Lampard. Słabo zaprezentował się bramkarz 'Niebieskich' - Henrique Hilario.

Wszyscy z zaciekawieniem przypatrywali się grze nowego zawodnika Chelsea, Yossi'ego Benayouna. Na początku spotkania Izraelczyk grał całkiem dobrze, lecz później gra byłego zawodnika Liverpoolu była dość słaba, podobnie jak całej ekipy 'The Blues'.

W 16 minucie meczu Chelsea była blisko zdobycia bramki. Po długim podaniu Johna Obi'ego Mikela w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Florent Malouda, lecz bramkarz Eintrachtu Frankfurt, Nikolov, pewnie wyszedł i wypiąstkował piłkę daleko przed siebie.

Dziesięć minut później piłka trafiła do bramkarza 'The Blues' - Henrique Hilario, który popełnił katastrofalny błąd, po którym padła bramka dla Eintrachtu Frankfurt. Na listę strzelców wpisał się Patrick Ochs.

Później byliśmy świadkami kolejnych kiksów Hilario. W 35 minucie bramkarz Chelsea fatalnie wybił piłkę. Gospodarze tego spotkania, Eintracht Frankfurt, wymienili kilka podań i doskonałą okazję do zdobycia bramki miał Gekas. Tym razem jednak portugalski bramkarz 'Niebieskich', Hilario, nie zawiódł i pewnie odbił piłkę.
Do 45 minuty spotkania wynik nie uległ zmianie.

Carlo Anelotti przeprowadził kilka zmian. Na boisku pojawił się Frank Lampard, który ożywił grę Chelsea. W 51 minucie ładną akcję przeprowadził Florent Malouda. Francuz oddał strzał lecz piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką. Osiem minut później swoją okazję mieli gracze Eintrachtu Frankfurt. Gekas poradził sobie z Ricardo Carvalhem, lecz uderzył minimalnie niecelnie.
'The Blues' atakowali i w 65 minucie zdobyli bramkę. Patrick van Aancholt przeprowadził niezły rajd i podał do Franka Lamparda. Podanie wydawało się być troszeczkę niedokładne, lecz piłka minęła bramkarza gospodarzy, Nikolova, a Frank strzelił do pustej bramki. 1:1!

W 83 minucie po przepychance w polu karnym Chelsea, sędzia wskazał na jedenasty metr. Faulował Nemanja Matić. Do piłki podszedł Hamit Altintop i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
Minutę później Henrique Hilario po raz kolejny nie pokazał się z dobrej strony. Jego wybicie zostało zablokowane i Hamit Altintop już strzelał na pustą bramkę, ale fenomenalną interwencją popisał się Ricardo Carvalho.

Eintracht Frankfurt 2:1 Chelsea
26' Ochs
65' Lampard
83' Altintop (karny)

5271 wyświetleń | 51 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

CFCmatt02.08.2010 20:12

WLASNIE dobrze ze przegrywamy moze z tym HSV tez przegramy to Carlo otworzy oczy ze trzeba transferow

Danex9502.08.2010 19:42

Mamy cos pecha z tymi bramkarzami,w poprzednim meczu bledy Turnbula a teraz Hilario.Szkoda ze nie ma Cecha

kj199202.08.2010 18:27

bardzo dobrze, że przegraliśmy teraz, przy da się taki zimny prysznic jeszcze przed rozpoczęciem zezonu spokojnie dojdziemy do formy i zaczniemy wygrywac....

kielbik702.08.2010 15:58

Zacznijmy od tego że bramki nie strzelił Hamit Altintop ;) Tylko jego brat Halil :D

Adam02.08.2010 14:34

No i ok.Ja czytam na szybko i czasami zdarza się taka rzecz.A pepe jak komuś zwracasz uwagę to nie używaj wielokropka, bo nie za bardzo pasuje ;)

Pepe02.08.2010 14:29

A teraz trochę nie na temat Biały Bór-2tys mieszkańców Hamburg 200coś tys mieszkańców niedługo mamy sparing z HSV trampkarze o rozniosą nas
To zdanie daje wyraźnie do zrozumienia że chodzi o sparing trampkarzy Białego Boru z trampkarzami HSV... Dla mnie to jasne bo na początku pisze o seniorach a później zaczyna zdanie od "a teraz trochę inny temat"

Adam02.08.2010 14:24

pepe-to niech napisze to składnie.Z Nami ma u niego dwa znaczenia<Biały-Bór, Chelsea>a on to napisał jakby chodziło o Chelsea i HSV -_-

Pepe02.08.2010 14:19

Jemu pewnie chodzi o to że trampkarze Białego Boru grają z trampkarzami Hamburgera... Czytaj ze zrozumieniem...

Adam02.08.2010 14:16

DrogbaJestMoimIdolem-taaa rzeczywiście Hamburger to trampkarze.2 razy z rzędu w półfinale LE.Według mnie najsilniejszy to w tym rokusparingpartner.

DrogbaJestMoimIdolem02.08.2010 14:00

No ej Chelsea co się dzieje z ajaxem z tymi ciotami tylko siary nie zróbcie bo mój wujo jest kibolem HSV. A teraz trochę nie na temat Biały Bór-2tys mieszkańców Hamburg 200coś tys mieszkańców niedługo mamy sparing z HSV trampkarze o rozniosą nas