Osób on-line: 52

20.04.2024, 18:15

Debiut Brumy, gra naszych innych piłkarzy

dodał: admin 12.08.2010 07:30 źródło: chelseafc.com
Młody obrońca Chelsea Jeffrey Bruma zadebiutował w reprezentacji podczas wczorajszego spotkania Holandii z Ukrainą (1:1). Na światowych boiskach w reprezentacjach pokazali się też inni piłkarze Chelsea.

Bruma został po raz pierwszy powołany do reprezentacji przez selekcjonera Berta van Marwijka, który na mecz z Ukrainą nie wziął żadnego z piłkarzy, grających podczas ostatniego mundialu.
Defensor Chelsea na boisku w Kijowie pojawił się od pierwszej minuty. Już w szóstej strzelał na bramkę rywala, ale spudłował. W 84 minucie spotkania został zmieniony przez Loovensa.

W meczu Rosji z Bułgarią rozegranym w Petersburgu w pierwszej połowie kibice mieli okazję oglądać Jurija Żirkowa. Choć dominowali Bułgarzy, ze zwycięstwa (1:0) cieszyli się Rosjanie po bramce z 10 minuty strzelonej przez Szyrokowa.

W meczu Serbii z Grecją na prawej stronie defensywy zagrał Branislav Ivanovic, który mógł cieszyć się ze zwycięstwa 1:0.

W meczach poziomu U-21 pełne 90 minut rozegrał Patrick van Aanholt. Holandia pokonała Lichtenstein 3:0 i jako pierwsza zagwarantowała sobie udział w Mistrzostwach Europy.
Pełne 90 minut rozegrał też dla Serbii Nemanja Matic, jednak jego zespół został pokonany przez Słowację 2:1 a on sam zobaczył żółtą kartkę.

W meczu poziomu U-19 dla Austrii zagrał Philipp Prosenik. Jego reprezentacja zremisowała 1:1 z Rosją. Napastnik był bardzo aktywny i miał kilka szans na zdobycie gola, jednak w rosyjskiej bramce doskonale spisywał się goalkeeper.

D-Wade312.08.2010 11:24

Oglądał chociaż ktoś mecz Brumy?Nie stety widziałem fragmenty i Bruma dawał ciała dwa razy został dziecinni ograny raz przez Schewe raz przez Alieva i były to sytuacje praktycznie sam na sam.Nie popisał sie ale jest młody i nie mam o to do niego pretensji. Przecież nikt od tak młodego piłkarza nie będzie wymagał niewiadomo jakiego debiutu w reprezentacji.Niech zbiera doświadczenie

Filipek12.08.2010 10:59

mam nadzieję ,że tych wystepów będzie więcej.

KoSi_9512.08.2010 10:41

Występy ,które pomogą wejść w rytm meczowy,zawsze dobrze jest rozegrać jakiś dodatkowy mecz przed startem rozgrywek.Dziwi mnie jedna rzecz,Chelsea w tamtym sezonie wypożyczała piłkarzy na lewo i prawy , a w tym okienku nie ma jeszcze żadnego wypożyczenia.Może to czas ,że rzeczywiście młodzi gracze będą poważniej brani pod uwagę przy ustalaniu składu.Najbliżej do pierwszej 11-stki ma Studge.

greg12.08.2010 08:45