aż mi sie przypomina scena z chłopakow z baraków "niezlą ekipe żescie zmontowali ekipe totalnych poje*ów" : D

Teraz niech przyjdzie i mi powie co ok wczoraj odpier***** i czy dalej twierdzi jaki to.fantastyczny trener xD

Rozmawiałem przed przyjściem.pochetino z użytkownikiem havertzout

24.04.2024 00:00

chociaz nawet ze srednimi to moze byc ciezko wyliczyc kto nimi jest nie liczac szrotu z city

23.04.2024 23:59

od kiedy romek odszedl to juz bylo wiadomo, nie wiem o co wam chodzi, macie oczekiwania jak my nie mamy topowych zawodników co najwyzej srednich, latem wiecej drogbow sciagajmy

• CFCF

23.04.2024 23:03

i właścicieli, co tylko zarabiać chcą na klubie, spasionego bolka i bandę przygłupów nad nim

• CFCF

my jesteśmy gorsi, teraz mamy na boisku syf za 1 bilion, wtedy takiej kasy nie było

• viper

23.04.2024 22:59

swajałem się z myślą ze staniemy sie kiedyś klubem przed Amramowicza czyli 50 lat bez niczego i to się stało

23.04.2024 22:35

w tym klubie bez Palmera nie ma nic, zwłaszcza jak zamiast Silvy i Chalobaha grają te łaki na poziomie championship w obronie

• CFCF

23.04.2024 22:34

tymczasem mamy zyebanych właścicieli co kupują szrot (ich jedyne dobre transfery to Palmer i Gusto), pyerdolniętego winstamleya i stewarta jako dyrektorów, no i cały ten szrot na murawie

• CFCF

23.04.2024 22:33

jakby on był jedynym problemem to by było pieknie

• viper

23.04.2024 22:31

Gruby poczetino nic nie wyugrał w PL i jest trenerem Chjelsea pięknie rozjebany klub za miliony

23.04.2024 22:24

Mudryk to nawet nie nadaje się do noszenia torby na trening prawdziwym piłkarzom

• CFCF

tak się kończy sprzedawanie zawodników, którzy coś potrafią i zastępowanie ich chuiisonem i madusrekiem

23.04.2024 22:15

Bardzo dobrze. Nadal czuję większą sympatię do niego, niż do tej bandy pajaców co udają zawodników Chelsea teraz

• CFCF

KAI!

23.04.2024 22:13

amatorzy je...bani

23.04.2024 21:41

afrograczy

za duzo oczekujesz, dalej bedzie wymiana dobrych graczy na cwiercinteligentnych mu.rzynow

23.04.2024 21:28

Ich potęgę widziałem w LM ostatnio :D po prostu my mamy parodystów w drużynie, którym latem trzeba stanowczo podziękować

23.04.2024 20:43

Badiaszile i Disaster w obronie :D :D :D jak to będzie mniej niż 3 w tył to będzie cud

20.04.2024 20:39

czyli kogo obwiniasz? jeśli juz to tylko Jacksona, który miał swoją szansę, ale to też nieco naciągane

dodał: Loczek 21.08.2010 18:59 źródło: inne
Chelsea Londyn gromi na wyjeździe ekipę Wigan Athletic aż 6:0! Mistrzowie Anglii w pierwszej połowie wypadali dość bladziutko przy gospodarzach, a więc nic dziwnego, że kiedy arbiter zapraszał piłkarzy na piętnastominutowy odpoczynek, nikt chyba nie spodziewał się, że The Blues w drugiej połowie będą wstanie dorzucić do zaliczki z pierwszej odsłony aż pięć bramek. Dwa mecze, 12 bramek na plus - to wynik godny najlepszej drużyny w Premier League!

W ostatnim pojedynku Chelsea na własnym obiekcie solidnie sprała West Bromwich Albion, a więc nic dziwnego, że apetyty przed meczem były ogromne. Ponadto optymizmem napełniał ostatni mecz Wigan, który przed własną publicznością dostał srogą lekcję futbolu od beniaminka Blackpool. I choć po pierwszej połowie nic nie wskazywało, że Niebiescy znów zaszaleją skutecznością, to jednak aktywnych na trybunach fanów, i nie tylko tych, spotkała niespodzianka.

Ku zaskoczeniu wszystkich, to gospodarze w pierwszej odsłonie dyktowali warunki gry. Akcje podopiecznych Maritneza były składne, ciekawe, szybkie - jednym słowem, na lekko śpiącą obronę Chelsea w pierwszych minutach wystarczyły. Petr Cech nie raz i nie dwa musiał interweniować, jednak na szczęście strzały z dalszej odległości, które preferowali zawodnicy Wigan, nie sprawiły mu większych problemów.

W piłce ukształtowało się porzekadło, że wielką drużynę cechuje to, że mogą grać wręcz koszmarnie, a jednym zagraniem odmienić spotkanie. Tak też i było na DW Stadium. W 33. minucie starcia doczekaliśmy się chyba pierwszej stanowczej, konkretnej akcji mistrzów Anglii i na dodatek zakończonej golem. Płaski strzał Franka Lamparda dobił Florent Malouda, dla którego to już trzeci gol w sezonie.

Do szatni w lepszych nastrojach schodzili oczywiście przyjezdni, ale i gracze Wigan nie mieli powodów do wstydu. Prezentowali się korzystnie, a szansa na wyrwanie liderowi punktów wciąż była jak najbardziej realna. Wszelkich złudzeń The Latics pozbawił jednak zaraz po zmianie stroń Nicolas Anelka. W 48. minucie Francuz wykorzystał wyborne, długie podanie Obiego Mikela, zaś cztery minuty później, po zamieszaniu, głową pokonał golkipera.

Po popisie kłopotliwego reprezentanta Trójkolorowych, tym razem w pozytywnym sensie, gra się uspokoiła. Na kolejne trafienie przyszło czekać do 78 minuty, kiedy świeży w prowadzony Salomon Kalou skierował piłkę do pustej bramki po zagraniu Didiera Drogby. 12 minut później znów przypomniał o sobie 25-latek, który i tym razem swojego gola zawdzięczał popularnemu Tito.

Rywala dobił już w doliczonym czasie gry Yossi Benayoun, najświeższy nabytek Chelsea, który pojawił się na boisku zaledwie 10 minut wcześniej. Izraelczyk otrzymał podanie od Paulo Ferreiry i technicznym uderzeniem w róg pokonał Kirklanda. The Blues wracają do Londynu z kompletem punktów oraz z niezłą zaliczką bramkową, która w kontekście dalszej walki o mistrzostwo może być niezmiernie istotna.

Wigan Athletic - Chelsea Londyn 0:6 (0:1)

chris190523.08.2010 12:01

Do 35 minuty graliśmy naprawdę źle, wyglądało to tak, jakbyśmy nie wiedzieli po co wyszliśmy na boisko. Bramka Maloudy była absolutnie kluczowa, podcięła skrzydła Wigan, które później już niewiele mogło zrobic. My za to kontynuowaliśmy naszą grę z niektórych meczów poprzedniego sezonu i skończyło się na 6:0 (de facto 5:0, bo drugi gol Anelki niesłusznie uznany).
Wielkie brawa dla Drogby, gra niesamowicie. Pierwszy mecz trzy gole, drugi trzy asysty. Gra bardzo swobodnie, mądrze, nawet jak przez pewien czas jest niewidoczny, to i tak swoje zrobi. Swietna akcja przy czwartym golu i piękne dośrodkowanie do Salomona przy piątym. Cieszy także gol Yossiego po dobrym włączeniu się Paulo.
Na razie zaczynamy ten sezon cudownie, jako jedyni mamy komplet punktów po dwóch kolejkach (nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, chyba w żadnej lidze), ale trzeba pamiętac, że ten początek mamy dużo łatwiejszy niż Liverpool, czy City. Nie wyobrażam sobie żebyśmy stracili jakikolwiek punkt do 25 września, czyli do wyjazdu na mecz z City. Nawet żadnej bramki nie mamy prawa stracic.

zizou23.08.2010 07:05

Cieszy fakt że wygrywamy tak wysoko podczas gdy inni pretendenci do podium ( Manchester United, Aston Villa) tracą punkty, jednak nie ma co popadać w zbytni zachwyt to przecież nie był rywal z górnej półki... Jednak forma naszej drużyny bardzo cieszy, oby tak dalej.

Bomaw22.08.2010 19:01

A ManU gubi pkt :)

Colt22.08.2010 15:09

Brawo Chelsea tak trzymać super!

joecole9222.08.2010 13:57

Chelsea teraz gra jak kiedyś Adam Małysz skakał, 1 skok troche słabysz ale 2 zawsze lepszy, a my 1 połowe mamy gorszą, ale za to jak w drugiej padnie jeszcze 1 gol to jest pogrom;)

Filipek22.08.2010 13:18