Osób on-line: 45

20.04.2024, 18:15

Remis rezerw z Evertonem

dodał: Exu 24.08.2010 11:59 źródło: różne
Inauguracja Premier League już za nami. Wczoraj nastąpiła natomiast inauguracja ligowa naszych rezerw. U siebie podejmowaliśmy Everton, jednak nasze rezerwy nie miały tak udanego startu w lidze i tylko zremisowały z Evertonem 1:1 i oba zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów.

W pierwszej części gry wynik otworzył Fabio Borini, wyprowadzając zarazem The Blues na jednobramkowe prowadzenie. Cała akcja działa się w 21' minucie. Młody Włoch dostał podanie od Holendra Van Aanholta, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza Evertonu.

Jedenaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy goście doczekali się swojego momentu bramkowego. Do remisu doprowadził Barkley w 56' minucie, rozwiewając zarazem szanse Walkera na zachowanie czystego konta. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, a spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Poniżej jedenastki obu zespołów:

Chelsea: Walker, B.Clifford, Ince, Mancienne, van Aanholt, Chalobah, C.Clifford (Kaby 78), Gokhan Tore (Lalkovic 78), Mellis (Sala 78), McEachran, Borini (c)

Everton: Mucha, Nsiala, Mustafi, Duffy (c), Bidwell, Baxter, Akpan, Barkley, Gueye (Craig 60), Silva (Wallace 45), Vaughan

957 wyświetleń | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

admin24.08.2010 14:55

Matiz - czytałem wywiad z Muchą. Swój udział w meczu rezerw tłumaczył tym, że zachorował nominalny goalkeeper rezerw Evertonu, stąd musiał go zastąpić

chris190524.08.2010 14:23

Jano Mucha zagrał przeciwko nam! Hahaha. Aż dziwne, że udało nam się strzelic bramkę. Matiz, to całkiem normalne, że rezerwowy bramkarz gra w rezerwach. Poza tym zapewne właśnie tak sobie wyobrażał grę w PL, bo niewielu bramkarzy na świecie może liczyc na wygranie rywalizacji z Howardem, szczególnie od razu po zmianie klubu.

Filipek24.08.2010 13:58

Zgadzam sie Joey.

Nieznany24.08.2010 13:32

Rezerwy cienko grają teraz. Kosi_95 - widziałeś występy Tore w sparingach jescze przed sezonem ?? grał słabo ale zgadzam się w pełni, że to świetny zawodnik. Myślę, że będą z niego ludzie... niepokoi mnie tylko to, że on już długo jest w CFC i jeszcze mówiąc szczerze na kolana nie powala.

mikuś24.08.2010 13:32

Brakuje im Kakuty.

superLAMPARD24.08.2010 13:02

co tak słabo

KoSi_9524.08.2010 12:37

Wart zwrócić uwagę na Baxtera z Evertonu,bardzo dobry młody zawodnik.Chelsea ma taki dobry skład, a nie mogą wygrać.Większość z tych chłopaków naprawdę dobrze sobie radzi i zdążyli odbić się już w uszach ludzi ,którzy interesują się piłką.Gokhan Tore - nie wiem dlaczego tak mało o nim słychać,on jest świetny.

Matiz24.08.2010 12:27

Mucha w bramce rezerw Evertonu ^^ pewnie nie tak wyobrażał sobie grę w PL. Szkoda mi Mancienne'a że gra w rezerwach ;/

Sheller24.08.2010 12:11

Coś nam te rezerwy słabiutko się spisują w tym sezonie.Ale miejmy nadzieje że zaczniemy wygrywać,w końcu to dopiero początek sezonu.