Osób on-line: 104

20.04.2024, 18:15

McEachran szykowany do pierwszej jedenastki?

dodał: Loczek 26.09.2010 17:40 źródło: tribalfootball.com
Rzadko który młodzik dostaje częste szanse na pokazania swoich umiejętności w pierwszym składzie Chelsea. Talenty z akademii ograniczane są do minutowych epizodów, meczów towarzyskich i to wszystko. Fenomenem może okazać się Josh McEachran, bowiem jak zdradza Carlo Ancelotti, ten chłopak jest już gotowy na team seniorów.

17-letni Anglik dostawał szansę w meczach przedsezonowych, zaś teraz pojawił się na kilkanaście minut w meczach z Żyliną, Newcastle oraz Manchesterem City. Zostawił po sobie bardzo dobre wrażenie, na tyle dobre, że część fanów już włącza go powolutku do pierwszego składu. I nie tylko oni - chłopakiem zachwycony jest równie mocno sam Carlo Ancelotti.

- On jest gotowy, aby grać z takimi zespołami jak City, dlatego dałem mu szansę, a on zagrał bardzo dobrze. Czy może grać w pierwszym składzie? Nie ma z tym problemu. Josh jest bardzo młody, ale pokazuje niezwykłe umiejętności i jakość. Nie zawaham się stawiać na niego nawet w Champions League - stwierdził Carletto.

Zauroczenie młodym diamentem z akademii trwa, jednak pamiętajmy, że Josh McEachran ma umowę tylko do czerwca. Zarządzie, nie zawiedź nas tym razem!

3738 wyświetleń | 31 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nordern27.09.2010 18:18

pepe2610_cfc - od tego są zmiany. Jeżeli już miałby wybiec w pierwszym składzie (czysto teoretycznie), to przecież ok. 55-60 minuty można by go zdjąć.

Pepe27.09.2010 14:08

A moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie na granie 90 minut, w meczu ligi mistrzów dla McEachrana z takim przeciwnikiem jak Marsylia. Umiejętności ma już bardzo wysokie, ale póki co młody Anglik jest jeszcze za słaby fizycznie, i nie chodzi tu tylko o wątłą budowę ciała ale o to że jest on jeszcze nie przygotowany pod względem wytrzymałościowym na 90 minut biegania w meczu ligi mistrzów. Wiem że wielu zawodników w jego wieku grało już regularnie w 1 składzie ale później mają oni problemy ze zdrowiem w wieku 26-27 lat z powodu wyeksploatowania organizmu, i jak wiadomo forma już spada a wiek do grania jest świetny, jeśli to ma być nasz rozgrywający na długie lata to nie ma sensu już teraz go zajeżdżać, moim zdaniem 30 minut lub połowa meczu na tym poziomi to dla Josha wystarczająca ilość minut na boisku.

Nordern27.09.2010 10:21

To prawda, że Ramires na tą chwilę gra słabiutko, ale na razie nie mam do nikogo o to pretensji. Trzeba mu dać czas na aklimatyzację.
Natomiast argumentem za to aby w środę dać szansę McEachran'owi jest np. to, że taki wariant dał by naszej linii pomocy więcej kreatywności.

Nieznany27.09.2010 01:44

Lamps ja tam rozumiem twoje podejście ale i ty zrozum, że wystawianie McErchana to bardzo duże ryzyko!!!! Trzeba to inteligentnie zbalansować aby dużo grał ale i aby nie wywierać na nim takiej presji. To musimy zostawić Carlo Ancelottiemu.

Lamps826.09.2010 22:59

greg mylisz sie ... jesli to ma byc ktos pokroju Messiego a nawet lepszy on juz musi wchodzic w podstawowej 11 nawet na te wazne mecze ... nie jest tu mowa o MU Arsnelu (chociaz w ich wypadku moze wchodzic) czy np Barcy bo oni nie oszukujmy sie ale sa za silni ... ale nawet na mecze z OM Live Spursami czy innymi moze wchodzic! i ja nie widze w tym przeszkod ... a rywalizacja dla naszych pomocnikow jak bedzie wieksza to nie zaszkodzi nikomu ... bo jezeli ktos chce wystepowac w kazdym meczu od 1 minuty to musi o to walczyc na treningach jak i w meczach ... wiec ja z checia zobacze Joshua na przynajmniej 45 min wtorkowego meczu!

Nieznany26.09.2010 21:39

A widzisz San wielu tutaj wytrzyma wszystko i nie odpuści. Nie porzuci Chelsea.
Niech Josh gra z MO ale jak przegramy nie miejcie pretensji, że jeszcze nie był w stanie strzelać bramek lub asystować bo to niemal niewykonalne.

san26.09.2010 21:30

jak tylko go sprzedzadza to chyba z miejsca przestaje kibicowac cfc :f denerwuje mnie postepowanie zarzadu... mam na mysli Stocha glownie... -,-'

billcfc26.09.2010 20:50

zobaczymy jak będzie ale jak na ten czas to przez Brazylijczyka Ramiresa mamy 3 pkt w plecy koleś gra jak ciota podaje jak wypłosz a kładzie go nawet własny cień.... zdecydowanie Josh na tak w ramach kontuzji innych podstawowych..

sebastian11126.09.2010 20:42

Niech z Marsylią od początku gra albo na drugą wejdzie! Może to będzie nasz nowy Lampard! Ja bym mu tylko numer zmienił na 20 lub 4 bo z 46 to głupio wygląda

Mieszko0526.09.2010 20:25

ohoho, wolalbym go z Marsylią, a Ramires żeby się ograł grając w CC, ale to niestety nie możliwe, no to więc ze słabszymi rywalami w PL, a Eachrana to wpuszczać nawet z MU czy Arsenalem