Osób on-line: 68

20.04.2024, 18:15

Kolejne występy 'The Blues' w reprezentacjach

dodał: Zhirkov 10.10.2010 00:04 źródło: chelseafc.com
Najciekawszym dzisiejszym spotkaniem bez dwóch zdań był pojedynek Francji z Rumunią. Podopieczni Laurent Blanca w ostatnich minutach pokonali swoich przeciwników wynikiem 2:0, w tym meczu wystąpił Florent Malouda.

Nowy menadżer reprezentacji Francji nie rozpoczął dobrze kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2012 które odbędą się w Polsce i na Ukrainie. Swoją pierwszą batalię przegrali miesiąc temu z Białorusią, w dzisiejszym pojedynku byłoby podobnie, gdyby nie dwójka rezerwowych 'Les Bleus'.

Pierwsza bramka padła 7 minut przed końcem meczu, Loic Remy który aktualnie występuje w barwach Marsylii zdobył bardzo ważnego gola, który dawał bardzo duże nadzieję na zwycięstwo. Jednak wszyscy dokładnie wiemy, że jednobramkowa przewaga jest bardzo krucha, w 90 minucie Yoann Gourcuff przypieczętował wygraną i zapewnił swojej drużynie 3 punkty. Malouda swój jedyny najgroźniejszy strzał zaliczył w pierwszej połowie, jednak nieskuteczny, piłka uderzyła w boczną siatkę.

Jeffrey Bruma wraz ze swoją reprezentacja Holandi do lat 21 została pokonana przez Ukrainę 1-3. Po 90 minucie 'Oranje' grali już w dziesiątkę po tym, jak czerwoną kartkę ujrzał Gorter.

Josh McEachran wystąpił w reprezentacji Anglii do lat 19 przeciwko Albani. Zawodnik 'The Blues' otworzył wynik spotkania w 17 minucie gry, jednak w przerwie meczu nasz zawodnik został ściągnięty z boiska. Ogólny wynik to 6-1 dla 'Synów Albionu'. Dodam jeszcze, że Aziz Deen-Conteh który również występuje w CFC pozostał na ławce rezerwowych.

Pomocnik Chelsea Londyn, a dokładnie juniorki Anton Rodgers zaliczył swój debiut w reprezentacji Irlandi przeciwko Luksemburgowi, na boisku pojawił się w 80 minucie gry. 'The Boys in Green' roznieśli swoich przeciwników aż 5:0, dzięki czemu, zakwalifikowali się do kolejnego etapu.

Nieznany10.10.2010 01:29

Ouch, Bruma musiał przełknąć gorycz porażki z ukraińcami. McEachran coraz lepiej, zobaczymy może teraz w świetle uwagi i szczególnej opieki jego progress nabierze rozpędu. Francja jakoś dała radę. Uznam to wszystko jako dobre wiadomości bo nawet porażkę młodzi Holendrzy mogą uznać jako wartościową lekcję.