Osób on-line: 35

20.04.2024, 18:15

Drogba: Nie zagrałem najlepiej

dodał: admin 25.10.2010 16:16 źródło: chelseafc.com
Powrót na boisko po tygodniowej przerwie związanej z chorobą Didiera Drogby rozpalił nadzieje kibiców Chelsea na kolejne gole czarnoskórego snajpera. Niestety, nasz napastnik w meczu z Wilkami nie znalazł drogi do siatki, choć miał co najmniej jedną doskonałą ku temu okazję...

Chodzi oczywiście o sytuację sam na sam z bramkarzem Wolverhampton, Marcusem Hahnemannem, który jednak zatrzymał kiwkę Drogby odbierając mu piłkę.
Mimo, że Didier miał swój udział przy drugiej bramce Chelsea, sam przyznał, że nie był to jego najlepszy występ.

Nie zagrałem może najlepiej, jednak po raz pierwszy od meczu z Arsenalem wybiegłem na boisko. Zawsze trudno jest dobrze zagrać, kiedy miało się dwutygodniową przerwę - usprawiedliwia się napastnik Chelsea.

To był trudny mecz, w którym nie potrafiłem znaleźć swojego rytmu. Jestem jednak zadowolony z wygranej, kiedy strzeliliśmy drugą bramkę poczuliśmy prawdziwą ulgę. Czasem w meczu padnie tylko jedna czy dwie bramki, jednak to wystarczy. Kiedy wychodzimy na boisko myślimy tylko o wygranej, nie o ilości bramek - zaznacza Drogba.

Przy okazji nasz zawodnik wytłumaczył kolegów, którzy odczuwali trudy wtorkowego spotkania ze Spartakiem Moskwa.
Drużyna wróciła z długiej podróży i trudnego meczu, koledzy nie mieli zbyt wiele czasu na przygotowania na mecz z Wolverhampton. Rywal był świeższy od nas, nie czuł meczu w nogach. Najważniejsze są jednak zdobyte mimo to trzy punkty - kończy Drogba.

1271 wyświetleń | 8 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany26.10.2010 05:58

Tito z pewnością jeszcze nie raz, nie dwa zabłyśnie. Narazie jest po urazie więc mecz z Wolves to taka dobra rozgrzewka przed meczem z 'Rovers'.
Pewnie Tito pokaże się z jak najlepszej strony w nadchodzącym meczu i mam nadzieję, że przyniesie to nam kolejne 3 pkt.

marekis00525.10.2010 23:40

Jesli ktos chcialby nabyc nowe stroje meczowe , stroje treningowe , koszulki polo czy bluze Chelsea niech napisze do mnie na gg 24359724 POZDRAWIAM

RadoS25.10.2010 21:32

greg ? grasz w pilke? to jak dostaniesz wysokiej goraczki i juz wyzdrowiejesz to wybiegnij na boisko i opisz jaka jest roznica. Tak jak koledzy nizej. To ze jest swiety to nie znaczy ze po chorobie zagra rewelacyjnie. to nie robot! Mam nadzieje ze blackburn padnie na kolana moj typ 4 : 0 dla Chelsea oczywiscie. :)

gontek25.10.2010 19:50

No racja, zdarzył się Drogbie słaby mecz, ale będzie dobrze :)

button25.10.2010 18:44

Przecież każdemu zawodnikowi zdarzają się słabsze mecze. Widzieliście jak messi grał w ostatnim meczu barcy?

Pepe25.10.2010 18:28

Drogba nie jest maszyną, czasem zdarza się okres słabszej formy, zwłaszcza po kontuzji czy chorobie, miejmy nadzieję, że w spotkaniu z Blackburn będzie znacznie lepiej i Didier coś strzeli.

Petr Cech25.10.2010 16:30

spokojnie Drogba coś strzeli z Blackburn

greg25.10.2010 16:27

Trudno się tłumaczyć dwutygodniową przerwą Didier, zwłaszcza, że Twoi kumple grali lepiej od ciebie choć wrócili z Moskwy.. Taki klasowy napastnik nie może brać takich argumentów na swoje usprawiedliwienie!
Kiepski mecz w wykonaniu Drogby, oby zabłysnął w Blackburn, bo już Malouda go wyprzedza w golach