Osób on-line: 78

20.04.2024, 18:15

Liga Mistrzów: Chelsea gra z Żyliną

dodał: Loczek 21.11.2010 18:08 źródło: inne
Nie ma wątpliwości, że Chelsea Londyn wpadła w niemały dołek. Mistrzowie Anglii, przegrywając w lidze z Sunderlandem oraz Birmingham, zniszczyli bezpieczną przewagę nad rywalami, co sprawiło, że kibice zaczęli powątpiewać w końcowy sukces. Szansa na przełamanie złej passy nadarzy się już w ten wtorek, kiedy na Stamford Bridge zagości słowacka Żylina, czyli ?chłopcy do bicia? w Lidze Mistrzów.

The Blues, mimo że ostatnio zadziwiają świat swoją niedyspozycją, są faworytami meczu. Mogą zagrać spokojnie, nie martwiąc się o wynik ? Chelsea bowiem, wygrywając dwa tygodnie temu ze Spartakiem Moskwa, zapewniła sobie awans do kolejnej rundy prestiżowych rozgrywek. Ale do pełni szczęścia, czyli przepustki z pierwszego miejsca, brakuje tylko jednego oczka.

Żylina w tej edycji to nowicjusz, śmiało można stwierdzić ?chłopcy do bicia?. Po czterech meczach pozostają bez punktów, z fatalnym bilansem bramkowym 1:15.
Zieloni w pamięci mają z pewnością ostatnie starcie z Olympique Marsylią. Francuzi na słowackiej ziemi po prostu roznieśli gospodarzy, pakując im siedem bramek.

Mecz na Stamford Bridge będzie już pojedynkiem rewanżowym. The Blues właśnie starciem z MSK rozpoczęli batalię w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W połowie września mistrzowie Anglii bez większych problemów rozprawili się z rywalami, wygrywając w stosunku 4:1.
Co ciekawe, jak dotąd piłkarze Żyliny zdobyli tylko jedną bramkę i to z jakim rywalem. Można uznać to za malutki sukces, choć trzeba zaznaczyć, że był to gol samobójczy.

Carlo Ancelotti zapowiedział, że spotkanie to poświęca młodym piłkarzom. Występy od pierwszych minut obiecane mają między innymi Josh McEachran, Gael Kakuta, Patrick Van Aanholt czy Jeffrey Bruma. Seniorzy pójdą w odstawkę, dzięki czemu będą mieli sporo czasu, aby wyciągnąć wnioski po ostatnich fatalnych meczach i wypocząć przed wyjazdem do Newcastle.

Chelsea Londyn - MSK Żylina (Liga Mistrzów)
Wtorek, godzina 20:45
Stamford Bridge, Londyn

Typ ChelseaLive.pl: 2:0
Proponowana jedenastka przez redakcję: Turnbull; Bosingwa, Bruma, Ivanović, Van Aanholt; Ramires, McEachran, Obi Mikel; Kukuta, Sturridge, Borini

5186 wyświetleń | 56 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

xxx9023.11.2010 21:39

co do gry nie można się przyczepić jest na prawdę dobrze, tylko chyba szczęście całkowicie opuściło Chelsea. Znów to samo duże posiadanie piłki, niezliczona liczba strzałów i rożnych, ale nic z tego nie wynika i nagle 0-1;/ awans jest, ale wynik idzie w świat, a morale w dół. Jeszcze druga połowa zobaczymy co pokażą

Chelsea_s_h_723.11.2010 21:36

Ale powim wam ze gamy naprawde bradzo dobrze ;D przecierz ta Zylina to od tej 20 minuty to z własnej polowy nie wychodzi... :P brakuje nam troche szcześcia... ale też gramy rezerwami :) i tak mamy wans ;)

Gajani23.11.2010 21:24

Fuck,Ku*** jak malouda mógł tego nie trafić..

Gajani23.11.2010 21:22

Mam obawę że będzie jak Lech z City (przyp. 3:1)..zobaczcie jaki presing czasami stosuje żylina..

Gajani23.11.2010 21:14

Niech zacznie się coś dziać...Jutro jade do szkoły z kibicem Gejczesteru i nie chce żeby mnie wku... dwukrotnie..(sobotnia porażka)

maroog23.11.2010 21:12

aha ale dostal fatala w kule :D kazdy od nas powinien tak dostac na otzrezwienie!! i jeszcze caly czas slychac: ZYLINA lol

Chelsea_s_h_723.11.2010 21:12