20.04.2024, 18:15

Remis dzięki Drogbie i... przez Drogbę

dodał: Roberrcik 12.12.2010 17:53 źródło: własne
Piłka

W 142 derbach Londynu na White Hart Lane Tottenham Hostpur zremisował z Chelsea Londyn 1:1. Bramkę dla ?Kogutów? zdobył Roman Pavlyuchenko, wyrównał Didier Drogba. W ostatnich minutach meczu sędzia podyktował rzut karny dla ?The Blues?, lecz strzał Drogby został obroniony przez Heurelho Gomesa.

W 8 minucie Michael Essien uderzył na bramkę Gomesa, lecz Brazylijczyk pewnie wyłapał piłkę.

Siedem minut później piłka trafiła do Romana Pavlyuchenki i Rosjanin mocnym strzałem z lewej nogi pokonał Petra Cecha. Tottenham 1:0 Chelsea! Jak wykazały powtórki gol nie powinien zostać uznany, gdyż na pozycji spalonej był jeden z zawodników 'Kogutów'.

?Niebiescy? próbowali odpowiedzieć na bramkę ?Kogutów? i w 23 minucie po dośrodkowaniu Ramiresa gróźnie ze wślizgu uderzył Salomon Kalou. Piłka jednak po strzale reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej poszybowała obok bramki.
Chwilę później Kalou znów oddał strzał,  tym razem głową ale świetną interwencją popisał się Heurelho Gomes.

W 43 minucie po dośrodkowaniu Brazylijczyka Ramiresa do siatki trafił Nicolas Anelka, lecz sędzia odgwizdał spalonego i gol nie został uznany.

W przerwie Didier Drogba zmienił Johna Obi?ego Mikela. Dziesięć minut później napastnik Chelsea Londyn mocno uderzył zza pola karnego, lecz jego strzał odbił Heurelho Gomes.

Siedemdziesiąta minuta była szczęśliwa dla fanów Chelsea. Didier Drogba mocno uderzył lewą nogą z woleja, niefortunnie piłkę odbił Gomes i wpadła ona do bramki ?Kogutów?. Tottenham 1:1 Chelsea!

Siedem minut później na boisku pojawił się Frank Lampard. Anglik po długiej przerwie w końcu powrócił do gry.
W 91 minucie piłka trafiła do Ramiresa, a bramkarz Tottenhamu brzydko sfaulował pomocnika Chelsea, sędzia podyktował rzut karny dla ?The Blues?. Do piłki podszedł Didier Drogba, uderzył i jego strzał obronił niestety Gomes, bramkarz ?Kogutów?.
W ostatnich sekundach meczu z rzutu wolnego uderzał Gareth Bale, ale piłka po jego strzale minęła bramkę Petra Cecha.

Tottenham Hotspur 1:1 Chelsea
[15'] R. Pavlyuchenko
[70'] D. Drogba

Chelsea (4-4-2): Cech, Ferreira, Ivanovic, JT (c) Cole; Essien, Mikel, (Drogba h-t), Ramires, Kalou (Sturridge 67), Anelka, Malouda (Lampard 76).
żółte kartki: Essien, Drogba

Tottenham(4-4-2): Gomes; Hutton, Dawson (c), Bassong, Assou-Ekotto; Lennon, Palacios (Sandro 88), Modric, Bale; Defoe (Crouch 59), Pavlyuchenko (Keane 77).
żółte kartki: Assou-Ekotto, Gomes

Aktualna ocena: 3.86

11484 wyświetlenia | 95 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Junkers1701.01.2011 01:14

Szkoda bo 3pkt byly na wyciągniecie reki...no coz go go Blues<333

szmatrix66615.12.2010 17:18

Witam jestem kibicem United. W niedziele czeka nas pojedynek. Będzie bardzo ciekawie :)
Powiem że bede się cieszył z 1 punktu wywiezionego ze Stamford Bridge.
Cóż tu dużo mówić. Niech wygra lepszy
Pozdrawiam

KaM14.12.2010 17:28

Każdy jest teraz wkurzony na remis 1:1,ale jak ktoś po meczu dobrze powiedział że jeśli nie byłoby wogóle tego karnego z pewnością wszyscy byliby zadowoleni z remisu i dobrej gry The blues.Także niema co się prtzejmować,ja wierzę że wygramy kolejny mecz i wrócimy na szczyt.

Azulhombre14.12.2010 16:58

Wydaje mi się, że piłkarsko zagraliśmy lepiej, niż w poprzednich meczach, lecz dalej nie potrafimy wygrać...

marcin3414214.12.2010 11:58

dobry mecz napawa optymizmem :D

ixariilCFC13.12.2010 23:06

widzicie nawet Rooney strzela gorzej od Drogby karne :D to co strzelil to jeszcze gorsze niz Tito wiec nie mowicie by go sprzedac czy cos

Thetank13.12.2010 21:29

Szkoda remisu !
Lecz widać ze wracamy do formy

arkadio7713.12.2010 21:17

a ja proponuje marcinho88 na trenera dać mu 300 mln na transfery a na koniec umówić sie z romkiem i strzelic go w pysk jak mógł tak poprostu zatrudnić carlo jak do wynajęcia był marcinho88<lol>

chelseafantito13.12.2010 19:15

Dobra wynik nie jest zły powiedział bym nawet że bardzo dobry przy formie którą prezentowaliśmy to jest to olbrzymi sukces.

Monsstas13.12.2010 18:45

Cieszę się bardzo z dobrej postawy Ramiresa i Drogby. Trzeba przyznać, że Didier wykonał karnego beznadziejnie, ale ze względu na presję i dobrą grę przez całą 2 połowę można mu to wybaczyć. Z dobrą motywacją, spokojnie możemy zdobyć 3 punkty z United :)