23.04.2024, 21:00

Terry: Wracamy do formy

dodał: admin 12.12.2010 21:15 źródło: skysports.com
John Terry

Po dzisiejszym remisie z Tottenhamem, John Terry jest przekonany, że Chelsea wraca do starej, dobrej formy. Choć sytuacja klubu w tabeli jest fatalna, nasz kapitan twierdzi, że 'The Blues' mogą powrócić do walki o koronę Premier League.

Miejmy nadzieję, że wróciliśmy do tego, o co nam chodziło. Stoimy przed dwoma potężnymi meczami, mamy też nadzieję, że w poniedziałek między United a Arsenalem padnie remis. Później to Manchester przyjeżdża na Stamford, a następnie zagramy na Emirates, który to stadion zawsze jest ciężkim terenem, jednak tak właśnie to wygląda - mówił po dzisiejszym spotkaniu John Terry.

Jesteśmy bardzo rozczarowani tym, że z White Hart Lane nie wywozimy trzech punktów, zwłaszcza, że mieliśmy  w końcówce karnego, trzeba jednak zauważyć naszą dominację w drugiej połowie spotkania. Dobrze rozpoczęliśmy mecz, ale wczesna utrata gola skomplikowała nam zadanie. Mimo to wygląd naszej gry jest podobny do tego, jaki być powinien - twierdzi kapitan Chelsea Londyn.

Wróciła pasja, nasz duch i głód gry był znacznie lepszy. Naciskaliśmy mocno na rywala, zwłaszcza w drugiej połowie meczu. To jest właśnie to, czego oczekuje się od Chelsea. Można przegrać mecz, ale takie rzeczy zawsze doceniają kibice. Możesz też zremisować, ale to boli wówczas, kiedy nie pokażesz pasji - tłumaczy angielski defensor.

Nigdy nie zwątpiłem w swoich kolegów, nigdy nie zwątpiłem w menadżera. Od ubiegłego sezonu nic się nie zmieniło - odeszło kilka twarzy, pojawiły się nowe. W ubiegłym sezonie wygraliśmy dublet, a teraz przez długi okres też byliśmy najlepszym zespołem. W tej chwili może to nie wyglądać najlepiej, jednak zarówno Manchester United jak i Arsenal nie natrafiły na rywali w najwyższej formie. Jeśli nam się uda ja osiągnąć w grudniu, mamy na to spore szanse - kończy Terry.

Aktualna ocena: 4

2736 wyświetleń | 15 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

KaM14.12.2010 16:40

Gramy już zdecydowanie lepiej, więc koniecznie będziemy musieli wygrać za tydzień z Manu bo inaczej bardzo nam się oddalą.

button13.12.2010 17:37

Widać że wracają do formy, mamy realne szansę na dobry wynik za tydzień.

DWadee13.12.2010 16:00

John jako nasz kapitan zawsze swoimi wypowiedziami potrafi wesprzeć kibiców na duchu.Terry zawsze nawołuje do wiary w drużynę, że będzie dobrze.Za to min Go kochamy:)

Sheller13.12.2010 15:31

Terry ma rację wracamy do formy i to cieszy.
Szkoda tego karnego w końcówce,ale z drugiej strony nie ma co rozpaczać,to nie Łużniki.
Trzeba liczyć na dzisiejszy remis Manchesteru z Arsenalem,i wygrać następne dwa mecze,lecz łatwo powiedzieć,trudniej wykonać niestety.

Janczar13.12.2010 15:27

No jest dobrze choć szkoda że z Tott tylko remis ale w ażdym razie nie jest to taki zły wynik.

optimusC4413.12.2010 14:38

Terry dobrze gada.Ale nawet jak będziemy po 5:0 wygrywać konieczne jest kupienie 2-3 zawodników na ławkę,najlepiej na każdą pozycję.

redaktor13.12.2010 14:00

GoGo Chelsea !!! :)

Oligarcha13.12.2010 09:16

Panie Adminie z tą katastrofalną sytuacja w tabeli nie przesadzajmy w tamtym sezonie w lutym mieliśmy nad Mu 6 pkt przewagi a w kwietniu to oni byli liderem. Ja bym raczej powiedział że nasza sytuacja jest trudna i wszystko zależy od niedzielnego meczu z MU.

chelseafantito13.12.2010 07:44

Mi się jedna jego akcja podobała jak szło na nas dwóch a Terry sam został na połowie, odebrał piłkę podał do Flo ten mu dośrodkował a Terry prawie główką trafił w stronę bramki

sebastian11113.12.2010 06:46