20.04.2024, 18:15

Ancelotti: Dajcie mu czas

dodał: Zhirkov 06.02.2011 20:27 źródło: chelseafc.com
Carlo Ancelotti

Menadżer Chelsea Londyn, Carlo Ancelotti powiedział, że jego zespół zasłużył na coś więcej, ale pochwalił również gości czyli Liverpool który dzisiaj niestety odniósł zwycięstwo nad 'The Blues' 0:1. Bramkę dla zespołu został Raul Meireles. Włoch odniósł się również do występu Fernando Torresa, którego debiut nie był zbyt imponujący.

Pomimo, że od pierwszych minut na boisku znaleźli się Fernando Torres, Didier Drogba oraz Nicolas Anelka, to nie udało się zdobyć trzech punktów które w jakiś sposób przybliżyłyby Nas do lidera tabeli Premier League - Manchesteru United.

Jesteśmy rozczarowani, ponieważ mieliśmy świetną okazję aby zmniejszyć różnicę punktów, ale musimy iść do przodu i może nie będzie już tylu sytuacji, dzięki którym moglibyśmy bardziej przybliżyć się do mistrzostwa, ale będziemy próbować. Premier League jest bardzo trudną ligą, więc Manchester United może nie raz się jeszcze potknąć - mówi Carlo

Torres zrobił dobrą robotę na boisku, ale mieliśmy trudności w znalezieniu miejsca na boisku, ponieważ Liverpool bardzo dobrze się bronił, mieli trzech środkowych obrońców, my nie znajdowaliśmy odpowiednio rozwiązania, aby jakoś ruszyć z atakiem. Po drugie mieliśmy wielkie problemy z przenoszeniem piłki z defensywy do ofensywy, wszystko toczyło się zbyt wolno.

Fernando próbował coś zrobić, dobrze się poruszał i odwalił dobrą pracę. Musimy jeszcze potrenować z innymi napastnikami aby się z nimi odpowiednio zgrał. To normalne po pierwszym spotkaniu. Ma odpowiednie doświadczenie, nie miał żadnych problemów. Zdjąłem go z boiska po 60 minutach, ponieważ ciężko trenował i zasługiwał na odpoczynek.- tłumaczy swoje posunięcie Włoch

Mecz z Sunderlandem pokazał, że jesteśmy formie, chcieliśmy to samo uczynić z Liverpoolem. 'The Reds' całkowicie się zmienili, byli silni w defensywie, włożyli nacisk na swojej połowie i nie byliśmy w stanie znaleźć drogi do bramki. Odpowiednim końcowym wynikiem byłby remis, nie mieliśmy zbyt wielu sytuacji podbramkowych, ale taka jest piłka nożna.

Problemem nie są zawodnicy, muszą się teraz wszyscy zgrać, wszyscy mają dobrą jakość, oczywiście musimy grać lepiej jako zespół, ale kiedy nie gramy szybkiej piłki, mamy trudności w odnalezieniu się na murawie. Mamy fantastycznych zawodników, był to trudny pojedynek, jestem rozczarowany, David Luiz i Fernando Torres będą przyszłością tego klubu - zakończył Ancelotti

Nieznany07.02.2011 15:11

Liverpool jak mieliśmy piłkę miał 8 zawodników w polu karnym bez bramkarza! No nasi ale i tak slabo grali

Nine6Q607.02.2011 14:27

liverpool miał fuksa że wygrał ten mecz....

fanka201107.02.2011 12:28

mam nadzieję że man utd straci jeszcze trochę pkt i uważam że mamy jeszcze szanse na mistrzostwo

matiforever07.02.2011 11:25

Raczej zrozumiałe że musimy mu trochę dać czasu na zgranie. Musimy wygrywać dalsze mecze i tyle. Walczmy do końca.

B9207.02.2011 06:15

Torres mój czas ma spokojnie... Tylko Ty Ancelotti tego czasu miałeś dużo, bo ponad 3 miesiące na poprawę formy naszych piłkarzy, a rezultatu żadnego nie ma... :|

ashleycole306.02.2011 23:25

ktoś już przede mną pisał, ja też we wcześniejszym newsie pisałem ale napisze jeszcze raz : na Fulham musimy wyjść starym ustawieniem 4-3-3 z Maloudą, Anelką i Drogbą na ataku, najwyżej po przerwie zmienić Didiera na Fernando.. i Luiza bym chętnie od pierwszych minut widział, nabrałem do niego zaufania po tym jak dziś (chociaż przez pare minut, ale zawsze coś :)) sie zaprezentował, ładnie grał, chociaż z drugiej strony jest też w dobrej formie Ivanovic...

Szpadyzor06.02.2011 23:19

Luiz zagrał mecz bardzo przyzwoicie a co do Torresa to może trochę za dużo presji na nim i dlatego tak wyszło

mccarlos06.02.2011 23:19

Niech zagrają jak dziś z Liverpoolem,przynajmniej przód,Anelka super robota !!! może od początku z Fulham Malouda zamiast Mikela,ale to moja sugestia.Luiz jeszcze za szybko na pierwsza 11,przy takiej dyspozycji Bronislava.