26.03.2024 16:15

Oceny Sky Sports za mecz z Fulham

dodał: Zhirkov 15.02.2011 00:13 źródło: skysports.com
SkySports

Chelsea Londyn zremisowała w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Fulham na Craven Cottage 0:0. W ostatniej minucie spotkania gospodarze mogli calkowicie zmienić losy meczu i skompletować trzy punkty, niestety, jedenastki podyktowanej dla 'The Cottagers' nie wykorzystał Dempsey. Rezultat który zamarł po 94 minutach to bezbramkowy remis.

Czas jednak na oceny, redaktorzy Sky Sports wzięli pod lupę wszystkich zawodników którzy pojawili się na płycie boiska. Najwyżej zostali ocenieni podopieczni Carlo Ancelottiego, a dokładnie czeski bramkarz Petr Cech, oraz brazylijski obrońca - David Luiz, obaj otrzymali po 'ósemce'. Najgorzej zaś wypadł Danny Murphy, któremu przyznaczono '5'.

M3F1U16.02.2011 14:05

<brawo> dla cecha i luiza zagrali najlepiej w chelsea:)

button15.02.2011 22:53

Przecież Malouda grał dobrze, zasłużył na 7.
Bez wątpienia najlepszym zawodnikiem meczu był Luiz.

Nieznany15.02.2011 18:27

Gra Torresa facepalm była do przewidzenia , co wy myśleliście ,że wyjdzie i strzeli 3 bramki? Ocena Drogby chyba mówi , kto powinien grac w następnym meczu. Ramires , db mecz , aczkolwiek pierwsza połowa słaba. Luiz , pewnie przez karnego ma takową ocenę , Cech na 9 :) . Malouda dużo strat i poniżej oczekiwań - 5.

JaginhoCFC15.02.2011 17:37

Malouda 4 Anelka 5

ashleycole315.02.2011 16:54

Cech - 9

Luiz - 8

Lampard - 5

Ramires - 8 (ale tylko za drugą połowe bo za cały przegieg meczu to z 7)

Malouda to z 5, same straty nie pamiętam jakiejś dobrej jego akcji

Torres - nieporozumienie wgl, z 2 któe wacha sie na 1...takie podania co do niego szły, bądźmy szczerzy, nawet Drogba w obecnej formie by wykorzystał i zamienił na gola conajmniej 2 akcje które Fernando spartolił...najbardziej mi jest szkoda tego podania Luiza z 45 minuty...znając Ancelottiego to on bedzie dawał szanse Torresowi od pierwszych minut ale on w tej formie to jest nie potrzebny, a już napewno nie w pierwszym składzie...jak nie poprawi skuteczności to go tylko ławka czeka

wawa10315.02.2011 16:21

Luiz grał najlepiej :D !! A Petr Cech grał Bardzo Dobrze
:))

fanka201115.02.2011 16:17

7 dla kalou to za wysoka ocena ,dałabym 7 torresowi który jednak miał jakiś sytuacje

rass15.02.2011 16:04

taaaa... i za kogo dano 50 mln... za Dawida?

sebastian11115.02.2011 15:23

:w

Elvis15.02.2011 15:22

7 dla Tito i Kalou jest nieuzasadnione. Kalou chociaż zrobił trochę hałasu ,ale na siłe nie zrobimy z niego pomocnika. Drogba nic nie pokazał. Anelka powinien mieć 7 do stosował nieprzeciętny presing na obrońcach. Torres nie zagrał źle z Live miał kłopoty za dojściem do okazji ,wczoraj pokazał ,że potrafi do nich dochodzić. Więcej zgrania ,pracy i w końcu zacznie je wykożystywać. Petr nie miał zbyt wiele pracy poza dwoma groźnymi strzałami razem z karnym i tym Duff'a. Luiz graczem meczu ,ładna wrzutka w drugiej połowie. Terry nie wyróżniał się ,ale i nie popełniał błędów. Cole mało widoczny ,ale tacy najwięcej pracują ,Ivanović ,widać było ,że pierwszy mecz od dawna na PO ,Dembele kiwał go jak chciał. Lampard odchodzi do formy i jak FT9 stwarza sobie okazje ,lecz trzeba je będzie wykorzystywać. Ramires zagrał niezłe zawody w porównaniu do innych. Essien kompletnie bez formy i trzeba dać zagrać McEarchanowi ,Djalo lub Tore bo on nic nie pokazuje. Malouda powyżej przeciętnej ,ale brakowało mu do wysokiej dyspozycji. Torres tracił głupie piłki i chyba raz czy 2 jej nie stracił. W sezonie 11/12 będę go rozliczał już surowo. Dziś trudno tego oczekiwać tego po piłkarzu po kontuzji grajacym drugi mecz. Co będzie lekiem? Wejście z ławki w 60' minucie.