20.04.2024, 18:15

Debiut Kalasa w rezerwach

dodał: admin 22.02.2011 09:45 źródło: własne
Tomas Kalas

17-letni czeski obrońca Chelsea, Tomas Kalas zadebiutował wczoraj w koszulce Chelsea, rozgrywając swój pierwszy mecz dla rezerw naszego zespołu. Zespół 'The Blues' zremisował z rezerwami Aston Villi 2:2.

Były piłkarz Sigmy Ołomuniec choć został pozyskany ubiegłego lata, to do grudnia pozostawał w swoim mancierzystym klubie. Czech trafił na Stamford Bridge dopiero na przełomie obecnego roku. Testy jakie przeszedł miały odpowiedzieć na pytanie, czy gotów już jest na pracę z młodzieżowym zespołem w Cobham, czy też wróci na pozostałą część sezonu do Sigmy.

Jak się okazało, testy wypadły na tyle pozytywnie, że Kalas pozostał już w Londynie, a wczoraj zadebiutował w spotkaniu rezerw. Czeski piłkarz rozegrał pełne 90 minut spotkania.

Warto podać, że po remis nasze rezerwy sięgnęły dopiero w 90 minucie meczu dzięki bramce Phillipa. Pierwszego gola dla Chelsea zdobył w 55 minucie Chalobah, zaś z boiska został wyrzucony z czerwoną kartką inny gracz 'The Blues', Gokhan Tore.

4102 wyświetlenia | 21 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nieznany24.02.2011 15:56

Właśnie ciekawe jak mu poszło :) . Ma ktoś skrót meczu ?

Koscian9622.02.2011 20:12

Wie ktoś jak mu poszło. Dobrze zagrał ?

M3F1U22.02.2011 18:24

niech sie ogrywa :) co do chalobah'a to prawie w każdym meczu strzela choć jest obrońca chciałbym żeby cos z niego było.

WonderKid22.02.2011 16:32

Podobno bardzo dobry i twardy obrońca ;)Miejmy nadzieję, że osiągnie podobny poziom co Terry ;)

JoLeK1522.02.2011 14:35