23.04.2024, 21:00

Carlo o sytuacji kadrowej

dodał: admin 08.04.2011 16:10 źródło: chelseafc.com
Carlo Ancelotti

Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od bardzo długiego czasu, do gry jest zdolny każdy z zawodników Chelsea. Jutrzejszy mecz z Wigan może być okazją do tego, aby na boisko wrócili dawno nie widziani Alex i Yossi Benayoun.

Brazylijski stoper nie pojawił się w meczach od początku grudnia, kiedy to złapał kontuzję kolana. Uraz, który wymagał operacji został już zaleczony, a piłkarz wrócił do pełnej sprawności tak, że nasz trener szacuje, iż może w sobotę rozegrać 30-35 minut gry.

Alex jest już sprawny, wszystko z nim w porządku. Nie pojawi się jutro w wyjściowym składzie, ale zacznie mecz na ławce. Mam nadzieję, że będę mógł dac mu 30-35 minut gry aby przetestować jego kondycję - mówi Carlo Ancelotti.

Kolejnym zawodnikiem, który być może jutro pojawi się w koszulce 'Niebieskich' jest Yossi Benayoun, który niedawno rozegrał 20 minut w reprezentacji Izraela, zaś w środowym meczu z Manchesterem United zasiadł na ławce rezerwowych.
Benayoun to zawodnik, który może rozumieć się na boisku z Torresem, ponieważ grali razem w jednym zespole. Teraz może pomóc mu w tym szczególnym momencie. Yossi ma zdolność do podawania znakomitych piłek, a to może pomóc Fernando.

Może Benayoun nie jest jeszcze w optymalnej formie, ponieważ nie grał przez sześć miesięcy, ale w treningach wygląda bardzo dobrze. Po raz pierwszy w tym sezonie mam wszystkich piłkarzy sprawnych
- to znakomita wiadomość!

Z uwagi na czekający nas we wtorek kluczowy rewanż z Manchesterem United, można się spodziewać, że niektórzy piłkarze, którzy zagrali środowe spotkanie otrzymają wolne.

3109 wyświetleń | 19 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

SokolCFC09.04.2011 14:54

Super że Yossi i Alex wracają:) przydadzą się we wtorek na Old Trafford:)

fanka201108.04.2011 18:36

łał dawno tak ie mieliśmy ,dobrze by było gdyby yossi zagrał kilka dobrych piłek do torresa ,może ten wtedy zdobyłby bramkę

shovi08.04.2011 18:30

To wspaniała wiadomość! Osobiście jestem zafascynowany umiejętnościami Alexa i cieszę się, że Benayoun wraca do gry. Nareszcie ktoś będzie współpracował z Torresem.

PatFlampard08.04.2011 18:29

Extra:)

Fiolik08.04.2011 17:59

Faktycznie, gdy wynik meczu będzie korzystny dla nas można przetestować formę Alex i Yossiego.

M3F1U08.04.2011 17:51

W meczu z Wigan powinni zagrać yossi i alex ciekawe jak sie beda prezentować po tak długiej przerwie

Thetank08.04.2011 17:23