20.04.2024, 18:15

Giggs po meczu

dodał: Zhirkov 12.04.2011 23:31 źródło: football365.com
Ryan Giggs

Chelsea Londyn przegrała z Manchesterem United 2:1 w ramach meczu rewanżowego Ligi Mistrzów. Bramki dla 'Czerwonych Diabłów' zdobyli Wayne Rooney oraz Ji Sung Park, zaś gola na "pocieszenie" ustrzelił Didier Drogba. Ryan Giggs który trafił pod mikrofon powiedział, że on i jego drużyna zasłużyli na awans do półfinału europejskich rozgrywek, gdzie rozegrają spotkanie z Schalke. Mimo, że spotkanie Schalke - Inter rozpocznie się dopiero jutro, to wątpliwe jest, aby 'Nerrazurich' zdołało odrobić tak wielką stratę.

Wszystko zaczęło się od bramki Javier Hernandeza, który już w 27 minucie próbował pokonać Petra Cecha, jednak sędzia liniowy zasygnalizował spalony. Jednak co się wlecze, to nie uciecze, i tak też się stało - kilka minut przed końcem pierwszej połowy, Chicharito po zagraniu Giggsa umieścił piłkę w pustej bramce. Kolejna akcja, która przeobraziła się w zmianę wyniku, to sytuacja z 77 minuty gry, kiedy to Essien zagrał piękną piłkę do Didiera Drogby, a ten mierzonym strzałem pokonał van der Sara.

Kiedy wydawało się, że 'The Blues' mogą doprowadzić do dogrywki, to minutę po golu snajpera Chelsea, Park ładnym strzałem umieścił futbolówkę w bramce. Później było już za późno, na doprowadzenie do dogrywki i podopieczni Carlo Ancelottiego żegnają się z pucharem europejskim.

Chelsea udzieliła nam świetnej gry, ale zawsze miło jest się dostać do półfinału. Spodziewaliśmy się tego, że zaatakują, musieli zdobyć bramkę, wiedzieliśmy również, że my musimy uczynić to samo, aby zdjąć z Nas presje. Myślę, że na to zasłużyliśmy, dobrze graliśmy, mieliśmy plan na te spotkanie. Zobaczyliśmy również ciekawe gole. Druga bramka została strzelona w odpowiednim momencie, bardzo szybko po tym, jak van der Sar został pokonany przez Drogbe - powiedział Giggs

pieczarka1213.04.2011 13:20

Gratuluje i popieram słowa SperLamparda...

MuaaMUFC13.04.2011 12:37

Dzięki za gratulację, mecz z Wami oglądało się rewelacyjnie, starcie dwóch najlepszych i największych drużyn najlepszej ligi świata.

A panu "thepadula" należy się ban jak nic, taka nienawiść zakrawa już na chorobę.

JoLeK1513.04.2011 11:56