20.04.2024, 18:15

Sturridge: To dla kibiców

dodał: redaktor 25.04.2011 16:42 źródło: skysports.com
Daniel Sturridge

Napastnik londyńskiej Chelsea ? Daniel Sturridge, nie ukrywa, że jest zadowolony z wygranej nad Arsenalem, a to zwycięstwo dedykuje fanom Boltonu Wanders, żeby Ci zapomnieli o porażce klubowej ze Stoke City w półfinale FA Cup. 21?latek strzelił pierwszą bramkę dla Kłusaków w wygranym meczu z Arsenalem Londyn 2:1.

Jesteśmy po prostu zadowoleni z tego zwycięstwa, ponieważ ciężko na nie pracowaliśmy. Po zeszłotygodniowym rezultacie chcieliśmy się zrehabilitować i pokazać fanom chęci. Wielu fanów miało do nas żal w zeszłym tygodniu, ale wczoraj wygraliśmy dla nich - powiedział Daniel Sturridge.

Sturridge dla Boltonu strzelił bramkę w 38 minucie. Dziesięć minut później odpowiedział Robin van Persie ? doprowadzając do remisu. Dopiero w 90 minucie wygraną Boltonowi dał rezerwowy Kłusaków ? Tamir Cohen.
Warto zauwazyć, że strata punktów przez Arsenal oznacza dla nich praktycznie pożegnanie się z nadziejami na mistrzostwo Anglii.

Kmati26.04.2011 10:29

Nawet nie trzeba nikogo kupować w atak mamy Drogbe Malouda Sturridge Torres Borini Kakuta ja bym dał szanse jeszcze Milan Lalkovič

xxx9025.04.2011 21:56

to i dla kibiców Boltonu i Chelsea.

Gion3run25.04.2011 21:45

Niezły ból głowy będzie miał Carlo jak Daniel wróci z wypożyczenia bo co najmniej jeden z trójki Didier/Nando/Daniel będzie musiał usiąść na ławce. I jestem ciekaw kto to zrobi. Coraz lepiej poczynający sobie Sturridge który w przyszłym sezonie może złapać ogromną formę. Drogba który jak zwykle potrafi sporo zaoferować swoimi umiejętnościami. Albo nasz Fernando któremu dopiero niedawno udało się strzelić bramkę i puki co nie zanosi się na kolejne ;D

messironaldotorres925.04.2011 21:23