20.04.2024, 18:15

U18: Chelsea 1:4 West Ham

dodał: NewsMan 07.05.2011 19:35 źródło: chelseafc.com
Rezerwy

W dzisiejsze popołudnie odbyło się spotkanie po między Chelsea Londyn, a West Hamem United, do lat 18-stu. The Blues polegli na własnym obiekcie popularnym Młotom 1:4. Dla przyjezdnych gole zdobywali Robert Hall, a nawet hat-trickiem popisał się Elliott Lee. Jedyne trafienie dla gospodarzy tego meczu uzyskał Figueira.

Na początku spotkania lepsze wrażenie sprawiali zawodnicy Chelsea Londyn. Jednak Młoty dość szybko doszły do głosu i przed przerwą Elliott Lee zdobył dwa trafienia.

Po przerwie gra dużo się nie zmieniła i w dalszym ciągu West Ham ostro atakował bramkę The Blues. Poskutkowało to tym, że na kilkanaście minut przed zakończeniem spotkania, swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobył Elliott Lee.
W 81 minucie było już 4:0 dla gości. Robert Hall zdobył ostatniego gola dla Młotów.

Do głosu 'Niebiescy' doszli dwie minuty po trafieniu Halla, a dokładniej wynik tego meczu ustalił Figueira. Tylko na to było stać gospodarzy w tym spotkaniu i rezultat końcowy brzmiał 1:4.

Skład Chelsea Londyn (4-4-2): Mitchell Beeney; Ben Sampayo (c), Alex Davey, Ali Gordon, Adam Nditi; Ruben Loftus-Cheek (Jordan Houghton 55), Anjur Osmanovic (Reece Mitchell 45), Lewis Baker, Amin Affane (Tom Howard 60); Boumesca Na Bangna, Walter Figueira.

4755 wyświetleń | 35 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

M3F1U09.05.2011 21:25

No cóż szkoda że nie udało sie wygrać i to troche wstyd tyle przegrać jeszcze u siebie

messironaldotorres907.05.2011 22:13

Wstyd trochę,ale jaja by były gdyby były to składy podstawowe <king> <king> ;)) :) :8 :) :8 <lol> :D :))

Miki1407.05.2011 21:43

Dobrze, że to nie jest skład podstawowy. Wtedy byłoby się czego wstydzić..

DWadee07.05.2011 21:40

Spoko panowie.Nasi najlepsi młodzi pojechali na ME do lat 17.Szkoda tka wysokiej porażki, ale to jeszcze bardzo młodzi piłkarze i jeszcze wiele nauki przed nimi.

Master707.05.2011 21:40

kurde.. szkoda że mnie nie ma w Chelsea. Pokazał bym jak się gra!

fanka201107.05.2011 21:33