20.04.2024, 18:15

Rezerwy: Chelsea - Wolverhampton 3:0

dodał: NewsMan 10.05.2011 06:08 źródło: thechels.net
Rezerwy

Drużyna rezerw Chelsea Londyn, podejmowała wczoraj na własnym stadionie zespół Wolverhampton Wanderers 3:0 (2:0). Bramki w tym spotkaniu zdobywali, następująco: George Saville, Adam Phillip, a także swoje trafienie dołożył Gokhan Tore. Trzeba również przyznać, że przez pełne 90 minut meczu, Londyńczycy kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i nie pozostawili żadnych złudzeń, Wilkom na korzystny rezultat.

Mecz od pierwszych minut nabrał niezłego tempa. Pierwsza, taka groźna akcja The Blues miała miejsce w 10 minucie meczu. Dobra akcja Josha McEachrana i doskonałe podanie do wybiegającego na czystą pozycję Georga Saville'a. Anglik zdobył gola na 1:0, i od tamtej pory gospodarzom grało się jeszcze łatwiej.

Wilki próbowały się odpłacać strzałami z dystansu, jednak albo one zostały blokowane przez obrońców Chelsea, albo Ross Turnbull nie miał najmniejszych problemów z ich wybronieniem.

Drugi gol padł w 24 minucie. Po raz kolejny bardzo ładną, składną akcję przeprowadził zespół The Blues. Po przejęciu piłki przez Josha McEachrana i asyście tego zawodnika, piłkę w siatce umieścił Adam Phillip. Od tamtej pory pewne było, która drużyna zwycięży w tym spotkaniu.

Rozgrywające doskonałe zawody McEachran, próbował również samemu zdobyć bramkę, jednak jego strzały bronił bardzo pewnie goalkeeper drużyny przeciwnej. Także niezłe spotkanie grał Milan Lalković, jednak w tym meczu skrzydłowy Chelsea, nie zdołał umieścić piłkę w siatce. Tak więc, do przerwy utrzymywał się wynik 2:0, z którego gospodarze mogli być bardzo zadowoleni.

Dosłownie 3 minuty po wznowieniu gry od środka, padł trzeci gol dla Chelsea Londyn w tym spotkaniu. Doskonała akcja, aktywnego Milana Lakovicia, podanie do Adama Phillipa, a ten popisał się znakomitą asystą przy trafieniu Gokhana Tore. The Blues prowadzili 3:0 i mimo kolejnych, dobrych sytuacji nie potrafili pokonać już, bramkarza rywali w tym meczu.

Skład: Turnbull, Kane, Kalas, Magnay, Bertrand (c) (Deen-Conteh 85), McEachran, C.Clifford, Saville (Woods 80), Gokhan Tore, Phillip, Lalkovic (Devyne 90)

Rezerwowi: Blackman, Nkumu

Chelsea Londyn - Wolverhampton Wanderers 3:0 (2:0)

G.Saville 10' A.Phillip 24' G.Tore 48'

2528 wyświetleń | 11 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Miki1410.05.2011 21:53

Dobrze, że chociaz rezerwy wygrały z kimś..

Kula2310.05.2011 16:24

fóck yeah

ashleycole310.05.2011 15:46

ładnie ładnie
dziwie sie że tym razem Lalkovic nie trafił ;)

fanka201110.05.2011 15:38

brawo!!!!!

SidroX01010.05.2011 15:07

Chciałbym dodać, że dzięki tej wygranej rezerwy Chelsea zostały Mistrzami! :D
Gratulacje wyniku i tytułu.. Na pewno cieszy postawa McEachran'a oraz Lalkovic'a..

Thetank10.05.2011 13:37