26.03.2024 22:45

26.03.2024 16:15

Moyes: To był fantastyczny mecz

dodał: NewsMan 22.05.2011 21:40 źródło: skysports.com

Wiemy już, że Chelsea poległa dzisiaj na Goodison Park, Evertonowi 0:1. To był ostatni mecz sezonu 2010/11 w wykonaniu The Blues, i niestety nie zbyt udany. David Moyes, szkoleniowiec drużyny gospodarzy dzisiejszego meczu, wypowiedział się na temat gry zawodników. Zdaniem Szkota, jego ekipa rozegrała doskonałe zawody, i w pełni zasłużyła na komplet punktów.

Wiemy również, że od 53 minuty, klub z Liverpoolu musiał radzić sobie w dziesiątkę, gdyż Seamus Coleman za faul na Ashleyu Cole'u otrzymał drugi żółty, a w konsekwencji czerwony kartonik. Było to wówczas, przy stanie 0:0, a mimo to w 74 minucie spotkania, Jermaine Beckford po fantastycznej akcji, zapewnił zwycięstwo gospodarzom.

Jestem naprawdę bardzo zadowolony, a także dumny z postawy moich podopiecznych. Sądzę, że zagrali oni wspaniałe zawody, i w pełni zasłużyli na triumf w tym meczu. Zawodnicy wyszli bardzo dobrze skoncentrowani na ten mecz i można było zobaczyć tego efekt. Był to również jeden z lepszych spotkań w naszym wykonaniu, w tym zakończonym już sezonie. Chelsea natomiast zagrała moim zdaniem, za mało konsekwentnie w destrukcji. Nie pokazali swoich wszystkich umiejętności, co również spowodowało, że to my kontrowaliśmy przebieg gry na boisku - mówi David Moyes.

Szkot został również zapytany o decyzje sędziego Petera Waltona, odnośnie czerwonej kartki dla Seamusa Colemana w 52 minucie meczu.
Sędzia bardzo dobrze prowadził dzisiejsze zawody, a decyzja o czerwonej kartce dla Colemana, została podjęta słusznie. Z pewnością nasz klub, nie będzie odwoływał się do kary dla naszego zawodnika - dodaje David Moyes.

49-letni menadżer także wypowiedział się na temat bramki uzyskanej przez byłego napastnika Chelsea Londyn, Jermaine Beckforda. David Moyes opowiedział o całej tej sytuacji.
To było coś niewiarygodnego, coś niesamowitego. On przejął piłkę jeszcze na własnej połowie, a minął wszystkich stoperów The Blues, a ostatecznie pokonał Petra Cecha. Minąć czterech lub pięciu zawodników nie przytrafia się każdemu. Jermain jest po prostu fantastycznym graczem, z niezwykłymi umiejętnościami, które dzisiaj pokazał na boisku. Z pewnością wiele osób będzie mówił teraz o tej sytuacji, i o tym co zrobił z defensywą Chelsea - zakończył David Moyes.

1403 wyświetlenia | 7 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Chelseaclubfc23.05.2011 14:33

szkoda ze przegralismy

adc23.05.2011 09:20

nie oglądałem meczu ale patrząc na multimedia z meczu (m.in. stracona bramka) oraz oceny za gre piłkarzy to mecz nie był zabardzo emocjonujący

sebastian11123.05.2011 07:15

Junkers17 naprawde nie wiesz? Wygrać z CFC to wielkie osiągnięcie! Przynajmniej było.. Teraz to jest już norma... On wychwalając Beckforda mówi, ile straciliśmy na nim puszczając go. Tak samo za kilka lat będziemy żałować Boriniego. Mam nadzieję że chociaż Daniel zostanie!

Junkers1722.05.2011 22:59

Nie wiem w ogóle czym się koleś tak podnieca.

MrOle1822.05.2011 22:02

Zależy dla kogo fantastyczny.

kris9422.05.2011 21:58

To był kolejny bardzo słaby mecz w wykonaniu The Blues. Choć meczu nie oglądałem wynik i komentarze mówią wszystko.

TomashCFC22.05.2011 21:53

Panie Moyes - raczej mega nudny bez okazji zarówno z jednej jak i drugiej strony.