20.04.2024, 18:15

Nigeria z Mikelem w składzie ogrywa Argentynę

dodał: Roberrcik 02.06.2011 12:03 źródło: chelseafc.com
John Obi Mikel

John Obi Mikel, pomocnik londyńskiej Chelsea rozegrał wczoraj pełne 90 minut w wygranym przez reprezentację Nigerii spotkaniu przeciwko Argentynie (4:1). Drużyna z Ameryki Południowej wystąpiła w ekperymentalnym składzie. We wczorajszym spotkaniu w Abuji nie wystąpiły chociażby takie gwiazdy jak Lionel Messi, Carlos Tevez czy Sergio Aguero.

Obi Mikel rozegrał bardzo solidne spotkanie. Gole dla reprezentacji Nigerii zdobyli: Ike Uche, który trafił dwa razy, Victoria Obinna z rzutu karnego, a także Emanuel Emenike.
Dla drużyny gości trafienie w doliczonym czasie gry zaliczył Mauro Boselli

Dodatkowo w reprezentacji Włoch do lat 21 wystąpił wczoraj Fabio Borini. Napastnik Chelsea pojawił się na boisku w 50 minucie a jego drużyna wygrała z Wybrzeżem Kości Słoniowej 2:0. Niestety Boriniemu nie udało wpisać się na listę strzelców.

3177 wyświetleń | 18 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Nine6Q603.06.2011 14:32

Lukas-jakbyś przeczytał to byś wiedział że messi nie grał w tym sptkaniu

Lukas15304502.06.2011 19:41

brawo messi przegrał

lampard8202.06.2011 18:04

Trener Argentyny gadał że do składu na Mistrzostwa Ameryki zabierze takich piłkarzy aby dogadywali się z Messim. Dlatego możliwe że wielu z tych mało znanych piłkarzy tam zagra. Jednak to jest głupota z takim składem bo mając tak silną ofensywę grać powinni najlepsi. Ustawiając piłkarzy pod Messiego mam nadzieję że nie wypali ten plan i ten nowy trener wyleci.

rass02.06.2011 17:53

Aregentyna? to był zlepek piłkarzy, nawet nie drużyna, wcale nie dziwię się nerwom Maradony:D ciekawe jak nasza pierwsza reprezentacja wypadnie na tle kadry B Argentyny.

Nieznany02.06.2011 17:43

A my pewnie z Argentyną przegramy

fanka201102.06.2011 17:11

argentyna nawet bez swoich asów jest bardzo trudna do ogrania,brawo!

Filipek02.06.2011 17:03

Oczywiście te mecze z Francją i Argentyną są nie potrzebne i nic nam nie dadzą. Argentyna w 4 składzie... Super.

TomashCFC02.06.2011 16:33

Ten mecz to była parodia... Argentyńczycy biegali w podwójnie rezerwowym składzie po boisku jak trampkarze, bez taktyki i jakiejkolwiek gry, a Nigeria napaliła się żeby ich upokorzyć, niech się Albicelestes cieszą że tu nie padło z 8,9:0, bo na tyle zasłużyli.

Chelseaclubfc02.06.2011 16:03

ale lanie

chelseafcfan02.06.2011 15:50

ciekawe co Polska reprezentacja zaprezentuje w meczu z ta smieszna Argentyna ,zeby tylko nie bylo wstydu...