26.03.2024 16:15

Torres strzela, Hiszpania wygrywa

dodał: admin 05.06.2011 06:50 źródło: goal.pl
Fernando Torres

Aż cztery gole bez włesnej straty wbili Mistrzowie Świata drużynie Stanów Zjednoczonych w towarzyskim meczu w Bostonie. Bohaterem spotkania był strzelec dwóch goli Cazorla, a swoje trafienia dołożyli też Negerdo i Torres. Piłkarz Chelsea pojawił się na boisku dopiero w 45 minucie meczu.

Pierwsze minuty były dość wyrównane, jednak z biegiem czasu przewagę osiągali goście z Półwyspu Iberyjskiego. W ósmej minucie padła bramka, ale sędzia odgwizdał spalonego Davida Silvę.
Nieco później Negredo lobował Howarda, ale trafił w poprzeczkę.

Nie minęło wiele czasu, a znowu została obita bramka Stanów Zjednoczonych. Tym razem bardzo ładnie uderzał David Villa, ale trafił w słupek.
Nieco później gola przynieść mogła akcja Villi z Silvą, ale nic z tego nie wyszło i wciąż mieliśmy remis.

Bramka, która wisiała w powietrzu od dłuższego czasu, padła w 26 minucie. Wówczas to, niezmiernie aktywny David Silva świetnie zagrał z boku boiska w pole karne, a tam uderzać chciało dwóch Hiszpanów, jednak ostatecznie do siatki trafił Cazorla.
Mistrzowie Świata poszli za ciosem i podwyższyli wynik spotkania w cztery minuty później. Ogromna zasługa przy tym golu Xabiego Alonso, który zagrał przepiękną piłkę za linię obrony USA, a Negredo zrobił to co potrafi najlepiej- zdobył gola.

Przed końcem pierwszej połowy Hiszpanie zadali trzeci cios. Znowu w roli głównej dwójka Silva-Cazorla, w dodatku mieliśmy niemalże kopię pierwszego trafienia. Silva ograł obrońcę i zagrał wzdłuż pola karnego do Villi, ten jednak był popychany, przez co piłka trafiła do Cazorli, który uderzył bez zastanowienia i zdobył gola. Tym samym do przerwy Hiszpanie rozbijali USA 3:0.

W drugiej połowie na boisku pojawił się Fernando Torres: w 63 minucie minął Goodsona ale jego strzał utknął na poprzeczce.
Na kolana zespół Boba Bradleya posłał Torres w swojej drugiej akcji. Dobrym prostopadłym podaniem popisał się ledwie wprowadzony Borja, a Torres tym razem spokojnie przyjął piłkę i posłał ją obok Howarda i podwyższył na 4:0.

Taurusialdo05.06.2011 19:24

W00w ! Ale rozwalił mnie komentarz "Torres już blisko najlepszej formy!!!!"
Zobaczymy jak to będzie z waszym Torresem, poczekaj i ciesz się po wszystkich meczach a nie jednym z słabą reprezentacją.

Chelsealove05.06.2011 16:54

A dlaczego Torres strzelił? Ponieważ dostał P R O S T O P A D Ł Ą piłkę. Lampard musisz być w formie bo inaczej to nawet najlepsi napastnicy bramek nie strzelą + skrzydłowi i możemy być lepsi nawet od Barcelony.

TORRESLOVE05.06.2011 14:43