20.04.2024, 18:15

Młode Lwy na tarczy

dodał: admin 20.06.2011 09:41 źródło: chelseafc.com
Daniel Sturridge

Mistrzostwa Europy U-21 zakończyly się klapą młodej reprezentacji Anglii. Po porażce z Czechami 1:2, stawiani w roli faworytów wyspiarze muszą pakować manatki i z niesmakiem wrócić do kraju.

Podwóch remisach z Hiszpanią i Ukrainą reprezentacja Stuarta Pearce'a potrzebowała zwycięstwa z Czechami, aby utrzymać się w turnieju. Wszystko wskazywało, że tak się stanie, bowiem w 76 minucie po świetnej asyście Daniela Sturridge'a bramkę zdobył Danny Welbeck.

Czesi w końcówce meczu popisali się jednak iście pokerową zagrywką. W 83 minucie na boisku pojawili się dwaj zawodnicy, kórzy pogrążyli Anglię: Jan Chramosta i Tomas Pekhart.
Ten pierwszy wyrównał stan spotkania w regulaminowym czasie gry, drugi ustrzelił swoja bramkę w doliczonym czasie.

Warto zauważyć, że choć Anglicy potrzebowali zwycuięstwa, aby wejść do półfinałów, to Czechom wystarczył do tego celu tylko remis. W środę reprezentacja naszych południowych sąsiadów zmierzy się ze Szwajcarią, a mecz swoich pogromców młode Lwy będą mogły pooglądać już tylko w telewizji.

W spotkaniu pełne 90 minut rozegrali Daniel Sturridge i Ryan Bertrand. Na ławce niewykorzystany pozostał Jack Cork.

Aktualna ocena: 1

2804 wyświetlenia | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Miki1420.06.2011 14:55

No szkoda, no ale reprezentację Angli prześladuje taki pech, nie tylko seniorów..

Chelsealove20.06.2011 12:38

Szkoda, ale z drugiej strony Daniel będzie miał o wiele więcej czasu na wypoczynek i przygotowanie się do nowego sezonu.

TomashCFC20.06.2011 12:14

zelek - to był Chalobah. Obecnie uznawany przez wielu z najlepszego środkowego obrońcę U-20 conajmniej w Anglii jak nie na świecie. Co do kadry U-21 - mają najlepszą kadrę na świecie w tym wieku, ale mają najgorszego trenera. Pearce to idiota, po pierwsze bez stylu i pomysłu taktycznego, po drugie zerowa umiejętność ustalenia składu (drewniak Henderson na rozegraniu z gorszym drewniakiem Muambą, Cleverley zamiast Albrightona). I teraz całkowicie obiektywnie: DANIEL STURRIDGE JEST NAJLEPSZYM PIŁKARZEM W ANGLII U-21.

zelek0820.06.2011 12:08

Przynajmniej U17 wygrali wczoraj z Rwandą 2-0 ;) 6 zawodników(jak nie lepiej) z Liverpoolu ;/ skrzydłowy właśnie The Reds miażdżył techniką a gol na 2-0 to potwierdził. Z Chelsea był tylko jeden na środku obrony kapitan ale nazwiska nie pamiętam ;/

ColeowyZelek20.06.2011 10:38