20.04.2024, 18:15

Coterrill: Mielismy szanse na remis

dodał: Zhirkov 19.07.2011 22:47 źródło: portsmouthfc.pl
Piłka

Wszyscy juz wiemy, ze podopieczni Andre Villas-Boasa pokonali zespol z Portsmouth 0:1 po samobojczym trafeniu Tala Ben-Haim'a. Predzej wywiadu dla oficjalnej strony klubu 'Pompey' udzielal Luke Varney, a teraz przypadlo na menadzera zespolu - Steve'a Coterrilla.

Trener pierwszego zespolu jest ogolnie zadowolony z postawy swoich zawodnikow. Sam przyznal, ze druzyna miala szanse na minimum remis, a nawet wygrana, gdyby nie bramka samobojcza oraz niewykorzystany rzut karny.

To był dla nas ciężki mecz, ale sądzę, że pokazaliśmy się z niezłej strony. Fizycznie chłopcy nie mogli zagrać lepiej niż zagrali. To była pierwsza klasa. Jesteśmy teraz w takiej kondycji jaką zamierzaliśmy mieć w tym momencie pre-seasonu. Greg Halford narzeka na ból kolana, jednak wszystko jest w porządku.

Teraz czekają nas dwa dobre tygodnie w Ameryce i powinniśmy wrócić jeszcze silniejsi. Na pewno jesteśmy trochę zawiedzeni, bo mieliśmy szanse na remis a nawet i wygraną. Chelsea wystawiła dwie silne jedenastki na każdą połowę, ale nasi chłopcy grali bardzo solidnie. - powiedzial Cotterill

2322 wyświetlenia | 15 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

lampard8220.07.2011 21:44

Chelsea kontrolowała mecz. Gdyby udało im się strzelić karnego, to Chelsea dalej by atakowała, chcąc zdobyć za wszelką cenę bramkę.

WoJcIECH1120.07.2011 19:37

W Azji musimy wygrac wszystko

kakuta4420.07.2011 11:43

mam nadzieje ze w azjii pojdzie im lepiej

KibuZ190520.07.2011 10:30

Zagraliśmy słabo ,ale wygraliśmy taka już jest piłka.

Thetank20.07.2011 09:18

Taka już jest piłka. Nie zawsze gra sie dobrze, a sie wygrywa.
Licze że jutro The Blues rozegra o wiele lepsze spotkanie

Chelseaclubfc20.07.2011 08:48

wygralismy bo nie wykożystali karnego:D

WuJu20.07.2011 08:41

Zagraliśmy słaby mecz,dobrze,że Hilario obronił karnego,ponieważ wynik 1-1 byłby jak przegrana.

Filipek20.07.2011 02:39

No ładnie to hilario wyciagnał, nie mniej jednak liczyłem na strzelanine:(

Dwejd20.07.2011 00:30

Trzeba im przyznać, że źle nie grali, albo inaczej, Chelsea nie grała nawet na połowę swoich możliwości

krzychu58920.07.2011 00:15