26.03.2024 16:15

Lambert dumny ze swojej drużyny

dodał: Roberrcik 27.08.2011 22:17 źródło: goal.com
Paul Lambert

Paul Lambert, menedżer Norwich City mimo porażki z londyńską Chelsea 1:3 powiedział, że jest dumny ze swoich podopiecznych. Zdaniem szkoleniowca gol Lamparda z rzutu karnego był przełomowym momentem spotkania i to po nim Kanarki zwątpiły w sukces.

The Blues objęli prowadzenie już w 6 minucie meczu za sprawą Jose Bosingwy. Norwich potrafiło się jednak podnieść i w 63 minucie wyrównali po golu Granta Holta.
W 82 minucie sędzia po faulu bramkarza Kanarków na Ramiresie wskazał na "wapno" oraz pokazał goalkeeperowi czerwony kartonik. Rzut karny wykorzystał Frank Lampard. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Juan Manuel Mata.

Uważam, że pokazaliśmy się z dobrej strony. Mieliśmy nawet szansę na strzelenie gola na 2:1, jednak tak się nie stało i nie mam tego za złe piłkarzom. Rzut karny dla Chelsea ustawił mecz - mówi Lambert..

Szkocki menedżer wypowiedział się również na temat faulu Ruddy'ego na Ramiresie, po którym sędzia podyktował jedenastkę dla The Blues.
John stracił kontrolę nad piłką. Zahaczył o Ramiresa, a dopiero później dotknął futbolówki. To było ostre wejście.

Mimo wszystko moi piłkarze nie przestraszyli się Chelsea i z minuty na minutę radzili sobie coraz lepiej. To dla nas wspaniałe. Jesteśmy nowi w Premier League i uczymy się czegoś nowego w każdym spotkaniu
- zakończył trener Norwich City.

'Kanarki' w następnym ligowym meczu zmierzą się z West Bromwich Albion, natomiast Chelsea spotka się z Sunderlandem.

2966 wyświetleń | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

lampard8228.08.2011 13:53

To pokazuje dlaczego liga angielska jest lepsza od hiszpańskiej.Gdy Barca czy Real gra mecz to wygrywają bez większych problemów.W Anglii to wszystko jest bardziej wyrównane.

hamm3rfall66628.08.2011 11:42

I tak są pierwsi do odstrzału. Do PL powinni wrócić Młoty i Leeds, dla takiego Norwich w najwyższej klasie rozgrywkowej nie ma miejsca.

Chelseaclubfc28.08.2011 11:04

Grali niezle!<brawo>

Ptysiuu28.08.2011 10:41

Tylko, że bramkę strzelili po błędzie bramkarza...
Ale mecz rozegrali dobry ;)

milosz728.08.2011 08:53

Zagrali całkiem dobry mecz !!! <zzz>

KibuZ190528.08.2011 08:34

Dobrze zagrali ,potrafili nawet zremisować :D

Nieznany28.08.2011 03:20

I tak spadną, mam taka nadzieje to nie klub na PL, chcialbym zeby m'boro wrocilo do ekstraklasy.:8

xxx8828.08.2011 01:30

będą potrzebować szczęścia, żeby za rok dalej gościć w PL, ale lubię ich i życzę powodzenia

ernestus1728.08.2011 00:44

Mają sporą szansę przedłużyć swoją przygodę z PL z taką grą.

ColeowyZelek27.08.2011 23:50