Osób on-line: 79

20.04.2024, 18:15

Chelsea rozbija Hull City 4:0

dodał: admin 26.09.2007 22:52 źródło: inne

Chelsea pomyślnie wystartowała w tegorocznych rozgrywkach Carling Cup rozbijając zespół Hull City 0:4.
Zamieszczamy relację live jaka przeprowadziliśmy w trakcie trwania spotkania.

Od pierwszej minuty w barwach Chelsea zobaczymy: Cudicini, Belletti, Ben-Haim, Terry, A. Cole, Wright-Phillips, Essien, Sidwell, Kalou, Sinclair, Pizarro.
Ławkę rezerwowych stanowią: Hilario, Makelele, Szewczenko, J. Cole, Bridge.

Już w 4 minucie po raz pierwszy w spotkaniu strzelał Sidwell, jednak bramkarz gości łapie piłkę. Chwilę później uderza Kalou, jednak i tu goalkeeper jest na swoim stanowisku.
Hull City nie pozostaje dłużne, w 7 minucie szczęścia próbuje Okocha, jednak strzał blokują obrońcy Chelsea.
Po fazie fauli i przerywanej gry, Wright-Phillips kopie piłkę, ale ta leci ponad poprzeczką. W 17 minucie obrońcy Hull City łapią Claudio Pizarro na spalonym. Chelsea nie rezygnuje - dobrze strzela Kalou, ale bramkarz Myhill panuje nad sytuacją.
W 24 minucie obrońcy gospodarzy blokują strzał aktywnego dziś Wright-Phillipsa. Kolejne sekundy meczu to ponownie etap masowych fauli. Jak na razie bez konsekwencji kartkowych.
W 33 minucie dobrą okazję mieli zawodnicy Hull City, jednak Cudicini świetnie zachowuje sie na przedpolu.
38 minuta: 1:0 dla Chelsea ! Sinclair w pierwszym swoim występie w tym sezonie daje prowadzenie The Blues! Asystę zalicza Wright-Phillips.

W 40 minucie uderzał jeszcze Belletti, jednak zbyt niecelnie. Kolejne minuty to ataki graczy Hull City, jednak nasi obrońcy sa na swoim miejscu. Sędzia gwiżdże przerwę i przy prowadzeniu The Blues, piłkarze schodzą do szatni.

Drugą połowę spotkania rozpoczynamy bez zmian w składach drużyn. Pierwszy strzał należy do Wright-Phillipsa - niestety był niecelny.
48 minuta: Bramkę głową zdobywa Kalou po asyście Pizarro ! 2:0 dla The Blues!.

Chwilę po bramce boisko opuścić musi w skutek urazu Wright-Phillips. W jego miejsce na murawie pojawia się Joe Cole.
3:0 ! Fantastyczna passa gości! Tym razem bramkę na swoje konto zalicza Sidwell ! Ponowna asysta Pizarro. To pierwszy gol Sidwella w barwach Chelsea!

W 54 minucie meczu gospodarze dokonuja podwójnej zmiany: boisko opuszczają Elliott i Delaney, na ich miejsce Garcia i Dawson.
W 56 minucie na kolejną bramkę okazję miał Kalou, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem arbiter odgwizdał spalonego.
W kolejnych minutach za atak wzięli się gospodarze: strzelali kolejno Livemore i Garcija, jednak uderzenia blokują obrońcy Chelsea. Garcija w 64 minucie próbuje ponownie zaskoczyć Cudiciniego, jednak ten radzi sobie ze strzałem.
65 minuta - na boisku w miejsce A. Cole'a pojawia się Bridge.
Hull City nie ustaje w próbach zdobycia gola: główkuje Ashbee, strzela też Ricketts, ale groźne piłki mijają bramkę.
Ostatnia zmiana gospodarzy - Pedersena zastępuje eatherstone. Z kolei w Chelsea Makelele wchodzi za Essiena.
81 minuta - 4:0 po drugiej bramce Kalou w tym spotkaniu ! Asysta tym razem przypada w udziale Joe Cole'owi.

89 minuta - atak gospodarzy zakończony strzałem Dawsona, jednak piłka ląduje w rękach Cudiciniego. Po kilkudziesięciu sekundach arbiter kończy mecz. Gratulacje dla The Blues!

Hull City - Chelsea 0:4 (0:1)
Bramki: Sinclair (38'), Kalou (48'), Sidwell (52'), Kalou (81')