20.04.2024, 18:15

Drogba zadowolony z powrotu do gry

dodał: admin 25.09.2011 17:02 źródło: chelseafc.com
Didier Drogba

Choć Didier Drogba miał wrócić po kontuzji w meczu z Fulham, to jednak czerwona kartka Alexa skomplikowała te plany. Ostatecznie nasz napastnik po feralnym wypadku w spotkaniu z Norwich zdołał pokazać się na boisku dopiero we wczorajszym pojedynku ze Swansea. Powrót okazał się jednak bardzo owocny, bowiem nasz snajper zdobył bramkę - pierwszą w tym sezonie.

Napastnik WKS pokazał się wczoraj na boisku dopiero w 78 minucie meczu, ale już dziesięć minut później cieszył sie ze swojej bramki, która ustaliła wynik tego spotkania (4:1).

Byłem bardzo zadowolony z możliwości powrotu na boisko i gry z przyjaciółmi. Sposób, w jaki wsparli mnie fani był fantastyczny. Spodziewałem się, że po raz pierwszy zagram już w środę, ale ostatecznie dane mi to było dopiero wczoraj. Świetnie było strzelić bramkę, ale trzeba pochwalić cały zespół. Graliśmy w dziesiątkę co zawsze jest trudne, ale mimo to pokazaliśmy dobry futbol - rozpoczyna Didier Drogba.

Wciąż robimy postępy. W lecie pod ręką nowego menadżera dokonaliśmy wielu zmian a jak pozytywnie one na nas wpłynęły pokazaliśmy w meczu ze Swansea, ale też w drugiej połowie meczu z Manchesterem United - zauważa piłkarz.

W ubiegłym sezonie mogliśmy narzekać na zbyt krótką ławkę rezerwowych, obecnie jest inaczej co jest dla nas pozytywne. To jest właśnie to czego nam trzeba, ponieważ bierzemy udział w wielu turniejach a chcemy wygrać je wszystkie, tak więc potrzebujemy każdego naszego zawodnika - twierdzi napastnik.

Sam Didier raz jeszcze zauważa świetny odbiór swojego wejścia przez kibiców zgromadzonych na Stamford Bridge.

Po takim nokaucie jakiego doznałem kilka tygodni temu nie jest łatwo wrócić do gry i grać tak, jak gdyby nigdy nic się nie stało, jednak jestem w klubie który ma wspaniałych kibiców, którzy zawsze mnie wspierają przez co rzeczy stają się prostsze. Moje stosunki z fanami są doskonałe od długiego czasu, jestem z nich bardzo zadowolony.

Kiedy grasz ostatnie 10-15 minut, znajdujesz się pod presją, zwłaszcza że graliśmy w dziesiątkę przeciwko jedenastce, ale mimo tego pokazaliśmy dobry futbol. Zaufanie to bardzo ważna rzecz, a zdobycie gola dodatkowo zwiększyło moje. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach dostanę więcej czasu na boisku i dzięki temu poprawię swoją kondycję
- kończy Didier Drogba.

2874 wyświetlenia | 19 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

kupiec1826.09.2011 00:17

jego bramka była genialna stał odwrucony i trafił

xxx8825.09.2011 21:57

powrót w dobrym stylu:) Drogba niech wraca do formy + rozkręcający się Torres to atak miód

K4M1LCFC9725.09.2011 21:38

Bardzo dobry wyystęp liczę na jeszcze lepsze i mase bramek jeszcze.

fanka201125.09.2011 21:01

mam nadzieję że zapewni nam bramki w następnych spotkaniach

lampard8225.09.2011 19:51

Bardzo dobry występ.Liczę na jego bramki w następnych spotkaniach.

Dawid25.09.2011 19:36

Wielki comback Didiera, myślę że da radę strzelać bramki w tych trzech meczach bez Torresa.

ddomin25.09.2011 19:35

Dobry powrót Drogby,ładna bramka oby więcej takich zdobywał :))

ernestus1725.09.2011 19:23

Moim marzeniem jest żeby Torres i Drogba złapali życiowe formy.Do tego Mata, Daniel.Atak marzenie.:D

Kobiel625.09.2011 19:23

Pisałem przed meczem, że fajnie by było gdyby Drogba po powrocie zdobył bramkę no i zdobył :D

WuJu25.09.2011 18:49