Osób on-line: 46

20.04.2024, 18:15

Oceny redakcji za mecz z Wigan

dodał: Roberrcik 17.12.2011 21:03 źródło: własne

Niestety jedynie remisem 1:1 zakończyło się spotkanie na DW Stadium, w którym drużyna Wigan podejmowała Chelsea Londyn. Redakcja serwisu ChelseaLive.pl oceniła piłkarzy The Blues za rozegrane spotkanie.

Bramkarza i formację defensywną oceniał NewsMan, pomoc Roberrcik, a napastników Milin25. Dodatkowo oceną trenera Andre Villasa-Boasa zajął się ToMmek.

Petr Cech 5 - Przez praktycznie cały mecz nie miał wiele pracy, aczkolwiek przy golu zachował się fatalnie.

Jose Bosingwa 7
- Dobrze rozegrane spotkanie przez prawego obrońcę Chelsea. Niezły w defensywie, a także bardzo aktywny w akcjach ofensywnych.

Branislav Ivanovic 6 - Pewny w swoich decyzjach. Kilka dobrych odbiorów. Nie popełniał błędów, nie licząc tej fatalnej sytuacji gdzie zagrał wprost pod nogi Mosesa.

John Terry 6 - Podobnie jak w przypadku Ivanovicia. Terry nie miał kłopotów w obronie, w rywalizacji z zawodnikami Wigan.

Ashley Cole 6 - słabsza pierwsza połowa. W drugiej natomiast już bardziej aktywny, przede wszystkim w ofensywie. Mimo to Anglik niczym niezaskoczył rywali.

Oriol Romeu 6 - Swoje zadania na boisku wykonał przyzwoicie, kilka dobrych odbiorów i celnych podań. Nie wybił się jakoś szczególnie.

Frank Lampard 6 - Średni występ Franka, dużo niezłych zagrań, ale brakowało chociażby jego świetnych strzałów z dystansu.

Raul Meireles 5 - Przyznam, że trochę się na Raulu zawiodłem. W pierwszej połowie miał sporą liczbę strat i niedokładnych podań. W drugiej odsłonie szło mu trochę lepiej, ale to nie było to co chociażby w spotkaniu z City.

Didier Drogba 5 -
Słaby mecz, początek pierwszej połowy jescze do zniesienia, ale druga to już porażka, moze ze dwie nie najgorsze akcje, tak to niewidoczny.

Daniel Sturridge 8 - Pierwsza połowa średnia w jego wykonaniu, kilka dobrych zwodów, ale wszystko szło mu nie tak dobrze jak w pozostalych spotkaniach. Starał się ciągnąć drużyne, jakoś to wyglądało, aż zszedł z boiska. Gol podwyższył ocene.

Juan Mata 6 - Średni mecz Maty, kilka przerzutów, parę ładnych zwodów i to w zasadzie tyle.

Zmiennicy:
Salomon Kalou 5 - Grał całą drugą połowę, niczego nie zniszczył więc niżej nie mogę go ocenić. Miał jedną akcję z lewego skrzydła kiedy dobrze dograł do Drogby, poza tym nic.

John Obi Mikel 6 - solidny w defensywie i nic więcej.

Florent Malouda 5 - Słaby mecz francuza, jedna indywidualna akcja i to tyle. Trochę się starał, ale nie przyniosło to wiele efektów. Gdzie jest ten Florent, którego pamiętamy z początku zeszłego sezonu?

Ocena trenera:
Andre Villas-Boas 4 - Boas taktykę na początek meczu obrał dobrą, ale i tak nic z tego nie wychodziło. W drugiej połowie coś się ruszyło, ale gra na 1:0 to nie był za dobry pomysł jak i zmiany, których dokonał. Nie wiem czemu wszedł Mikel i Malouda, którzy grają bardzo słabo i jeszcze przy wyniku 1:0. Myślę, że Andre powinien popracować nad taktykami i spróbować gry dwoma napastnikami, gdyż jak widzimy bramki strzelają praktycznie pomocnicy a jeden napastnik to za mało...

3770 wyświetleń | 26 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Adasadas18.12.2011 12:47

Nie mamy odpowiednich piłkarzy do 4-4-2, czy nawet do 4-1-2-1-2.<br>
<br>
Chociaż po namyśle... Diament bez skrzydłowych jest do zrobienia. Niemniej jednak AVB jest tutaj właśnie dlatego, że ma konkretny pomysł na grę w piłkę i powinien się go trzymać.

GaelKaKUTA18.12.2011 09:49

Przy Boasie lepiej bym tego nie ujał.

SuperFrank18.12.2011 09:14

Według mnie oceny jak najbardziej sprawiedliwe.

kupiec1818.12.2011 00:32

chłopie jakich dwóch napastników że kto drogba i lukaku czy torres no chyba że daniela przetransportować na środek ale to jest raczej słaby pomysł

ernestus1718.12.2011 00:18

Brakowało mi Ramiresa .W tym meczu ożywienie drugiej linii mogło być kluczowe.

game8917.12.2011 23:47

znowu za wolno za wiele żółwi i tyle...Lampard, Bosingwa, Mikel i Malouda to za wiele...szkoda że Cech takiego byka dał no ale jemu można wybaczyć...Lampard nic nie gra cała pomoc cienka że aż strasz...Napoli nach zabiega...ciekawe jak słabą forme musi mieć Torres że Andre wcale mu nie daje grać;/

CaM17.12.2011 22:19

z tymi ocenami się zgodzę..a cały mecz to tragedia i nic więcej

Janczar17.12.2011 22:15

Mikel gra słabo oO i MAlouda też pasował, ale nie potrzebnie się chowaliśmy jak byliśmy w natarciu to tego nie tza było zmieniać...

kakuta4417.12.2011 21:59

Nieiwem czy sie ze mna zgodzicie ale brakuje zmiennikow jest torres ktory moglby cos dac bo jest glodny gry przypomnę jest to 8 spotkanie z rzedu w ktorym torres siada na ławce a wchodzac z lawki nieiwem czy zagral 45 min,dobrym zmiennikiem bylby Zhirkov ale cóż tak samo Anelka ale coz a mikel malouda powinni dawno poleciec.Ta 11 ktora gralismy dora no oprcz lamparda ktory grall bo nie bylo Rammiego.ale co ze zmianami kto ma cos wniesc do zespolu?moze troche kalou,Josh,lukaku,torres i nic wiecej

zyniu117.12.2011 21:54

Mata 6 za co?? Każda piłke co miał to stracił. Byl strasznie powolny. Najsłabszy mecz juana w CFC. Romeu tez 6 za co? duzo niedokładnosci, łatwo go przechodzili