20.04.2024, 18:15

Benayoun zapewnia 3 pkt Arsenalowi

dodał: NewsMan 21.12.2011 23:31 źródło: własne
Mason Mount

Dzisiaj odbyły się mecze w ramach 17-stej kolejki angielskiej Premier League. Wprawdzie Chelsea Londyn swoje spotkanie z Tottenhamem Hotspur rozgrywa dopiero jutro, ale dzisiaj miało miejsce inne wydarzenie dotyczące The Blues.

Wypożyczony z ekipy Andre Villasa-Boasa do Arsenalu Londyn, Yossi Benayoun zdobył gola dla swojej obecnej drużyny na wagę trzech punktów w starciu przeciwko Aston Villi.
Izraelczyk był w tym spotkaniu tylko rezerwowym drużyny Arsene Wengera, ale jako zmiennik odegrał kluczową rolę.

Benayoun wszedł na murawę dopiero w 80 minucie meczu, a siedem minut później zapewnił Kanonierom komplet oczek. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Robina van Persi'ego do piłki najwyżej wyskoczył właśnie 31-latek i zdobył gola na 2:1.
Tym samym nasz lokalny rywal zrównał się z drużyną Chelsea liczbą punktów zdobytych do tej pory.

3632 wyświetlenia | 21 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Arsenal4Ever24.12.2011 14:51

Nie rozumiem ludzi ktorzy go krytykuja i nazywaja judaszem on jest w ARSENALU na wypozyczeniu i tam strzela gole bo za to mu placa! A co do tej wypowiedzi na twiterze to ogarnijcie sie ludzie bo co mial napisac? przykro mi ze Chelsea przegrala? Chyba co ponie ktorych nie rozumiem.

button22.12.2011 18:19

@TheTank - zdrajcom nie należy się szacunek...

superLAMPARD22.12.2011 18:16

Żydom się nie ufa. Wogle jego zakup był nie potrzebny, całe szczęście że już nie biega z logiem Chelsea na piersi.

mateusz919222.12.2011 16:24

Brawo ...

Carmel22.12.2011 15:14

On już jest stracony. Cieszył się z przegranej Chelsea z Arsenalem. Mógł się nie wypowiadać.

WuJu22.12.2011 14:23

Brawo za bramkę,ale moim zdaniem już nie masz czego szukać w Chelsea :0

MATAdor22.12.2011 13:29

Yossi powiedział: "gratulacje chłopaki, brawo" i coś tam jeszcze, ale jeżeli nadal jest graczem Chelsea, to chyba nie powinien się cieszyć z jej porażki, nie? I za to choćby go nie lubię.

Kobiel622.12.2011 12:01

Wiem - gra w Arsenalu, ale powiem tylko tyle: Gratulacje ze bramkę.

fanka201122.12.2011 11:24