26.03.2024 16:15

Torres żąda szacunku

dodał: Loczek 23.12.2011 14:50 źródło: Daily Mail
Fernando Torres

Życie Fernando Torresa przy Fulham Road od samego startu nie jest usłane różami. Wcześniejsze niepowodzenia były jednak jedynie kroplą w morzu cierpień. Obecnie hiszpański golleador w oczach menedżera Andre Villasa-Boasa ma status zbliżony do chłopca z akademii, który pojawia się okazjonalnie w ostatnich minutach meczów. A jakie jest stanowisko w tej sprawie samego El Nino?

- Okażcie mi trochę respektu, jestem triumfatorem mistrzostw świata i Europy! ? cytuje 27-letniego napastnika Daily Mail. Wygląda na to, że Fernando Torres przestaje grać potulnego baranka, który grzecznie przyklaskuje wszystkim obok siebie. Niemniej jednak numer dziewięć Chelsea zapowiada, że kibice drużyny ze Stamford Bridge zobaczą wkrótce tego zawodnika, który dał swojej reprezentacji wygraną nad Niemcami w finale Euro 2008.

- Respektuję graczy, którzy występują zamiast mnie w podstawowej jedenastce. Nie zmienia to faktu, że ciężko jest pogodzić się z tym, że zasiadam na ławce rezerwowych. Wspieram swój zespół i będę harował na treningach, aby odzyskać miejsce w wyjściowym składzie Chelsea - mówi w wywiadzie Fernando Torres.

Aktualna ocena: 3.82

7964 wyświetlenia | 70 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Loczek17.02.2012 20:53

Torres dużo gada, ale mało robi...

Alexa281224.12.2011 12:24

Ludzie pisałam to już raz i napisze jeszcze raz jak On ma pokazać że umie dobrze grać skoro trener nie wpuszcza go na murawę a w ostatnich minutach meczu to można sobie tylko pobiegać i się spocić Jak tak dalej pójdzie to Fernando nie będzie strzelał goli ;(

KibuZ190524.12.2011 08:53

Szkoda mi go :( Ludzie mieszają go z błotem.Wierzę ,że jeszcze wróci do formy.

answer24.12.2011 01:10

ale jeśli weźmiemy statystyki w tym sezonie to Torres sumując łącznie minuty zagrał pełne 6 meczy strzelił 2 bramki i 1 asyst . Drogba 9.1 meczy i takie same statystki czyli didi 3 mecze więcej a takie same staty a wielkie psioczenie na torresa ;-)

cube23.12.2011 22:16

@aniol jak Drogba mógł w 15 min strzelić bramę ze Swansea, to Torres też mógł. Poza tym zgadzam się z himself77.

himself7723.12.2011 21:52

Myślę że tylko Boas i ludzie "z otoczenia" wiedzą w jakiej formie jest Torres i co z nim robić. Chelsea ewaluuje, każdy musi się dostosować. Drogba jedzie niedługo na zawody Czarnego Lądu, pamiętajcie.
Torres to część WIELKIEGO PLANU,a nie 50MLN na boisku.

FRANKI23.12.2011 21:40

Ja też nie jestem tylko za Torresem ale mam dosyć jego ciągłej krytyki i to z czyjej strony fanów Chelsea strzelamy mu w plecy zero wsparcia szacunku a to nie jest w porządku to nasz piłkarz piszecie o nim tak jak by on nie chciał grac jak by nie chciał grac i wygrywać to nie przeszedł by do nas on tak jak i my chce sukcesów wybrał Chelsea bo wiedział ze razem z Chelsea może coś osiągnąć i ja też w to wierzę moje serce jest niebieski i zawsze takie będzie zawsze bebe za Chelsea a Torres to cześć tej drużyny i ja w niego wierze a co do Drogby to nie ma drugiego takiego napastnika kocham go za to co zrobił dla Chelsea za te piękne bramki które dawały nam puchary i zwycięstwa i mam nadzieje ze będę miał okazję cieszyć się z jago goli dla Chelsea i jeszcze chce życzyć wszystkim fanom Chelsea wesołych i spokojnych świąt

aniol2323.12.2011 21:20

cube : 15 min wystarczy zeby cos pokazac ???? jak ty tak myslisz to pozdro ...

cube23.12.2011 21:01

@FRANKI a moje serce ranią ci, którzy beznadziejną, żenującą, tragiczną formę Torresa zwalają na to że siedzi na ławie i/lub nie dostaje podań. Dostaje tyle podań ile Drogba z tą różnicą że Drogba potrafi niektóre wykorzystać, a Torres PRAWIE NIC. Prawda jest taka, że oboje mało wnoszą do gry, wczorj pokaz bezradności był jak miał bliżej do piłki od rywala i przegrał prosty pojedynek biegowy. Drogba w 1 połowie z niczego wypracował prostą sytuację, po której był słupek. Ale wy nadal będziecie usprawiedliwiać Torresa tym, że zaczyna na ławie. Jest tak, bo nic nie pokazuje. Przewaga Drogby nad nim jest taka, że Drogba potrafi przepchnąć 2-3 obrońców i z niczego coś zrobić (rzadko, ale w przeciwieństwie do Torresa CZASEM).

@aniol nie ma czegoś takiego jak kibic Drogby czy Torresa. Jest kibic Chelsea, a jak nie to, sorry, wypier**lać stąd.
Pewnie zaraz pojawią się zarzuty, że jak to, że przecież ja jestem za Drogbą, ale tak nie jest. Ja po prostu przedstawiam swoje stanowisko nt. formy graczy. Nadal chcę żeby Torres odzyskał formę, ale niech to czyni wykazując się na treningach, czy choćby podczas tych 15 min. Zawsze wystarczy żeby coś pokazać

Petr2323.12.2011 20:44

@AgaCioO oReK zgadzam się w 100% z każdym twoim słowem.;)