20.04.2024, 18:15

Appleton: Straciliśmy koncentrację

dodał: admin 08.01.2012 21:00 źródło: teamtalk.com
Piłka

Szkoleniowiec Portsmouth Micheal Appleton uznał, że przegrana w FA Cup z Chelsea była nieco zbyt okrutna dla jego zespołu. Dzisiejszego wieczoru londyńczycy rozgromili przyjezdny zespół 4:0.

Utrata gola w pierwszych dwóch-trzech minutach po przerwie z pewnością ci nie pomaga, zwłaszcza po dobrze rozegranej pierwszej połowie meczu. Myślałem, że stać nas na powrót do gry, czuć było trochę nerwowości w końcówce meczu tuż przed tym, kiedy Chelsea zdobyła drugiego gola - mówił po ostatnim gwizdku Michael Appleton.

Pokazaliśmy się z dobrej strony, ale zmuszony byłem do dokonania zmian, które osłabiły nasz zespół. Z kolei Chelsea była w stanie wprowadzić na murawę piłkarzy z dużą ilością jakości.

Myślę, że ten mecz pokazał dlaczego Chelsea znajduje się na swoim miejscu a my na swoim - w Championship. Im dłużej toczy się mecz, tym większe czujesz zmęczenie. Tracisz koncentrację, a oczywiście londyńczycy mają odpowiednich piłkarzy, aby to wykorzystać
- dodał trener Portsmouth.

2661 wyświetleń | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

mateusz919209.01.2012 18:10

Ładna pierwsza połowa w wykonaniu Portsmouth, ale w 2 już 4 bramki i Portsmouth do domu

ernestus1708.01.2012 22:57

Wykorzystaliśmy nasze atuty i ładnie ich skarciliśmy.

fanka201108.01.2012 21:47

nie zasłużylismy chyba na taki wynik(chociaaż na zwycięstwo tak) ale piłka nie jest sprawiedliwa

WuJu08.01.2012 21:41

Nie należało się Portsmouth aż tak duży rozmiar kary,no ale taka już jest piłka.

kupiec1808.01.2012 21:41

4 bramki w jednej połowie to słaby wynik dla przegrywających

RoHunter08.01.2012 21:32

4:0 to chyba za duży wynik,bo Portsmouth dobrze grało,szczególnie w 1 połowie.

xxx8808.01.2012 21:32

zabrakło wam najważniejszych czynników potrzebnych do zwycięstwa:koncentracji, siły, jakości

jarus2608.01.2012 21:31

Piłka bywa nieprzewidywalna. Przegrywali tylko 1:0, a w końcówce dostali 3 bramki z niczego.:)

Thetank08.01.2012 21:25

Zgadzam sie z Appletonem. I życze powodzenia. Fajnie jakby Portsmouth powróciło do Premier League bo to dobry zespół.