26.03.2024 16:15

Cech: Marzyliśmy o innym wyniku

dodał: admin 19.02.2012 07:53 źródło: petr-cech.cz
Petr Cech

Mecz FA Cup miał być okazją na podreperowanie słabych nastrojów Chelsea przed Ligą Mistrzów. Wyszło jak zwykle, czyli nasi piłkarze nie potrafili zmiażdżyć drugoligowego rywala a remis 1:1 oznacza konieczność powtórki tego spotkania.

Oczywiście, z punktu widzenia psychiki byłoby lepiej, gdybyśmy przed Ligą Mistrzów wygrali swój mecz. Remis z pewnością nie jest wynikiem o jakim marzyliśmy. Z drugiej strony wciąż jesteśmy w grze i walczymy o awans do kolejnej rundy FA Cup. Myślę, że mecz w Birmingham będzie podobny do dzisiejszego - mówi Petr Cech.

Niestety, nie zagraliśmy dobrej pierwszej połowy. Straciliśmy gola a kolejnym ciosem było nie wykorzystanie rzutu karnego. W drugiej połowie udało nam się powstać i strzelić bramkę, szkoda, że nie dołożyliśmy drugiej
- dodał Petr, który po raz kolejny nosił kapitańską opaskę.

Birmingham gra aktualnie w drugiej lidze, jednak to dobry i doświadczony zespół. Grali w Premier League i mają swoją jakość. Wiem, że powinniśmy ich pokonać, jednak w angielskich pucharach różnice między zespołami są niewielkie. Dla mniejszych zespołów taki mecz to zwykle walka o życie, z której chcą się cieszyć nie mając nic do stracenia. Właśnie dlatego jest tyle niespodzianek w rezultatach tych spotkań
- kończy Cech.

1261 wyświetleń | 10 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

bestiadino19.02.2012 22:47

Nie tylko wy. Kibice też.

Thomas19.02.2012 18:48

Na stadionie Birmingham będzie ciężko, ale musimy dać sobie radę. Trzeba teraz skupić się na Napoli.

ElMago19.02.2012 15:50

Każdy liczył na zwycięstwo a tu taka klapa ...

ernestus1719.02.2012 12:53

Kolejny raz zagraliśmy piach z drużyną, którą powinniśmy spokojnie pokonać.

den2419.02.2012 12:41

No skoro się gra z drużyną ze słabszej ligi to oczywiste że oczekuje się od drużyny zwycięstwa. Tym razem było niestety inaczej.

kupiec1819.02.2012 12:22

no może w następnym meczu uda się awansować o ile dociągniemy wynik do karnych

Carmel19.02.2012 11:23

Mecz meczowi nie równy. Równie dobrze możemy zmieść Napoli tak jak United po 50 minutach po BEZNADZIEJNYM meczu ze Swansea. Nasi na trudne mecze się mobilizują, poza tym Napoli jest w LM niedoświadczone i nie mają trenera. Bądźmy optymistami :)

mateusz919219.02.2012 10:45

Jak wszyscy . Przed meczem myślałem, że uda nam sie wygrać chociaż to 2:0 . A tu tylko remis ;x Przecież normalnie to Chelsea powinna zmieść Birmingham . Czarno widze te mecze z Napoli w CL .

MATAdor19.02.2012 09:55

Kibice cały czas marzą, żeby Chelsea zaczęła osiągać dobre wyniki, żeby zaczęła grać jak przystoi na tak wielki klub jak CFC, czy na odblokowanie się Torresa. Szkoda, że te marzenia się nie spełniają...

AciuCFC19.02.2012 08:36

powiem tak nie raz juz bylo i zauwazylem to ze wlasnie przed wanzym meczem jak nam nie szlo to wlasnie w tym wanzym czyli w tym wypadku z napoli bedzie dobry wynik.Jelsi sie to nie sprawdzi i zlaozmy przegramy to mysle ze chyba nasz trener zostanie zwolniony,ewentualnie odejdzie jesli odpadniemy z ligi mistrzow w 2 meczu z napoli.Ja jednak mysle ze ten renis z birminhgam to dobry znak przed meczem z napoli.Jesi osttabie z np 5 meczy mielibysmy wygrane to balvym sie kiedy przyjdzie gorszy mecz i moglby to byc mecz z napoli ale ostatnio nie mamy wynikow wiec mam nadzieje ze wlasnie na kluczowy mecz z napoli przyjdzie byc moze nawet nasza wygrana.Wierze w dobry wynik rzed rewanzem GO go CHELSEa