23.04.2024, 21:00

Coyle: Słaba druga połowa

dodał: NewsMan 25.02.2012 23:56 źródło: burndenaces.co.uk
Owen Coyle

Jak już wiemy dzisiejszego popuładnia Chelsea Londyn nareszcie odniosła zwycięstwo. Podopieczni Andre Villasa-Boasa pokonali Bolton Wanderers (3:0) i awansowali na czwartą pozycję w ligowej tabeli. Szkoleniowiec 'Kłusaków' Owen Coyle udzielił wypowiedzi pomeczowej, w której między innymi podkreślił, że jego ekipa zagrała fatalnie zwłaszcza w drugiej części spotkania.

Byliśmy świadomi, że Chelsea Londyn jest w dość sporym dołku i chcieliśmy ten fakt wykorzystać. Do przerwy nasz plan wykonywaliśmy bardzo dobrze. Jednak w drugiej części meczu zagraliśmy naprawdę bardzo słabo  i musieliśmy uznać wyższość naszego dzisiejszego przeciwnika - twierdzi Coyle.

Kiedy jedziesz to tak wielkiego klubu jakim są bez wątpienia 'The Blues' spodziewasz się bardzo trudnej rywalizacji, która wymaga ogromnego wysiłku, oczywiście jeżeli chcesz osiągnąć korzystny rezultat. Jedna dobra połowa w wykonaniu drużyny to za mało, aby wyjechać ze Stamford Bridge z co najmniej jednym oczkiem - dodaje Anglik.

Teraz przed nami kolejne bardzo ciężkie rywalizacje, w których musimy zacząć zdobywać komplety punktów. Inaczej nasza sytuacja w ligowej tabeli może wyglądać na koniec sezonu okropnie. Jednak pokazaliśmy, że potrafimy kompletować punkty, między innymi w styczniu. W przyszłym miesiącu musi być jeszcze lepiej - kończy szkoleniowiec Boltonu.

1218 wyświetleń | 8 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

WuJu26.02.2012 20:18

Mam nadzieję,że Bolton utrzyma się w PL :)

kupiec1826.02.2012 14:40

z boltonem lepiej gramy na wyjeździe

richgraphics26.02.2012 10:57

Liczę, że nie spadną! Trzymam kciuki :)

surmi26.02.2012 10:21

czy słabsza po prostu CFC przycisneło kłusaków do muru tak jak zrobiło to Napoli w LM Chelsea i tyle

ElMago26.02.2012 08:54

Bolton był słabszym zespołem od nas ale i tak im życzę aby sie utrzymali w PL...

4EverCFC26.02.2012 08:51

Owen jest bardo dobrym i sympatycznym trenerem! Gdyby miał do dyspozycji lepszy klub to by pokazał na co go stać!! Powodzenia Bolton!!

Lauri26.02.2012 02:07

Bolton przez całe spotkanie wyglądał tak , jakby przyjechał na Stamford Bridge na stracenie. Chelsea po prostu zagrała słabo w pierwszej połowie i dlatego utrzymywał się po niej bezbramkowy remis. W drugiej zagraliśmy jednak o wiele lepiej i udało nam się wykorzystać słabiutką dyspozycje przeciwnika strzelając im trzy gole. Ja również życzę Boltonowi utrzymania w lidze , bo jest to całkiem fajna ekipa , ale muszą poprawić swoją grę , żeby ten cel osiągnąć. Popularne Kłusaki będą musiały do końca walczyć o ligowy byt.

ernestus1726.02.2012 01:26

Lubię Owena Coyla i życzę mu utrzymania się z Boltonem w PL.