26.03.2024 16:15

Z obozu rywala: Napoli pokonuje słaby Inter!

dodał: NewsMan 26.02.2012 23:40 źródło: różne
Piłka

Chelsea Londyn wciąż gra w Champions League. Jednak odrobienie dwóch goli z SSC Napoli będzie bardzo trudne. Neapolitańczycy w pierwszym spotkaniu na San Paolo pokonali 'The Blues' (3:1) i są bardzo bliscy awansu do ćwierćfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Dzisiejszego wieczoru ekipa Waltera Mazzarri'ego pokonała Inter Mediolan (1:0), a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Ezequiel Lavezzi, który również kilka dni wcześniej potrafił pokonać dwukrotnie Petra Cecha.

Ekipa Claudio Ranieri'ego instniała tylko na początku dzisiejszych zawodów. W trzeciej minucie Dejan Stanković miał okazję, aby pokonać Morgana de Sanctisa. Jednak strzał serbskiego pomocnika wybronił goalkeeper gospodarzy.

Jednak z każdą minutą później rozkręcali się zawodnicy Napoli. Do przerwy wprawdzie utrzymywał się bezbramkowy remis, ale po przerwie do głosu doszli piłkarze z San Paolo. Będący ostatnio w bardzo dobrej formie Ezequiel Lavezzi pokonał płaski strzałem w róg bramki Julio Cesara.

Napoli jednak nie chciało na tym jednym golu poprzestać. Kilka minut po golu Argentyńczyka szansę na podwyższenie rezultatu miał Dzemaili. Chwilę później również Gokhan Inler mógł zdobyć gola. Jednak w żadnym z tych dwóch przypadków zawodnicy nie mogli pokonać brazylijskiego bramkarza Interu. Jednak już do końca więcej bramek nie zobaczyliśmy.

Warto również dodać, że była to piąta porażka Interu Mediolan z rzędu, a szósty mecz ekipy z San Siro bez strzelonego gola. Być może teraz wzrosną również spekulacje na temat przenosin Andre Villasa-Boasa do 'Nerrazurrich', gdyż posada Claudio Ranieri'ego wisi na włosku.

SSC Napoli - Inter Mediolan 1:0 (0:0)
1:0 Lavezzi 59'

2756 wyświetleń | 17 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

MATAdor27.02.2012 17:09

Z Interem w takiej dyspozycji dziwne by było gdyby Napoli nie wygrało.

ernestus1727.02.2012 15:53

W tej chwili wygrana z tak słabym Interem nie jest żadnym osiągnięciem.

kakuta4427.02.2012 15:50

Tylko 1:0 :O po tym meczu jeszcze bardziej widzie nasze szanse.Jak OM pokonało 1;0 Inter jak i wiele innch zespołow...

Carmel27.02.2012 15:11

Inter teraz z Boltonem grałby jak równy z równym...

BluesBooy27.02.2012 15:06

2:0 to nie jest strasznie duży wynik, wygraliśmy 3:0 w wiekszym kryzysie z jeszcze silniejszym rywalem Valencia, ich wyniki w tamtym czasie byly nie wiarygodne w lidze jak i w pucharach. Trzeba wierzyć, jesteśmy nad napoli silniejsi , mamy atut wlasnego boiska, mamy doswiadczonych graczy i graczy lepszych. Potrzeba rozpedzenia, musimy wygrac te 3 mecze !

Emarblues27.02.2012 14:56