Osób on-line: 24

20.04.2024, 18:15

Cała mizeria Chelsea....

dodał: Roberrcik 03.03.2012 16:52 źródło: własne

Wszystko wraca do normy. Chelsea Londyn po beznadziejnym spotkaniu na The Hawthorns przegrała 0:1 z West Bromwich Albion po bramce McAulay'a z 82 minuty. Mimo świetnego wyniku w poprzedniej kolejce na Stamford Bridge z Boltonem Wanderers (3:0) teraz znów zobaczyliśmy starą, dobrą (słabą!) Chelsea.

Ciężko cokolwiek powiedzieć o tym fatalnym spotkaniu. Zdecydowanie szkoda straconych trzech punktów. Dzięki naszemu potknięciu (kolejnemu) tracimy do czwartego Arsenalu trzy oczka. Optymistyczny plan Andre Villasa-Boasa który szeroko dywagował przed weekendem na temat zmniejszenia strat do trzeciego Tottenhamu (zagra on w niedzielę z Manchesterem United) diabli wzięli.

Od początku spotkania The Blues nieśmiało przesuwali się w kierunku bramki gospodarzy. Jednak pierwszą ciekawą okazję do zdobycia gola stworzył sobie zespół z The Hawthorns. Dobrym strzałem z dystansu popisał się James Morrison, ale świetnie w bramce spisał się Petr Cech.

W 27 minucie gorąco zrobiło się pod bramką WBA. Po zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Gary?ego Cahilla, Anglik mocno uderzył prawą nogą, ale w odpowiednim miejscu znalazł się obrońca rywali który zablokował strzał głową.

W 39 minucie z dystansu huknął Michael Essien i Ben Foster miał sporo problemów  z obroną tego strzału, ostatecznie jednak bramka nie padła.

Chwilę później powinien paść gol dla Chelsea. Didier Drogba zagrał fantastyczną piłkę do Daniela Sturridge, reprezentant Anglii miał przed sobą tylko bramkarza gospodarzy,  ale źle przyjął futbolówkę, co prawda zdołał jeszcze oddać strzał, ale był on niecelny.

Nadejście drugiej połowy niewiele zmieniło w grze obu drużyn. Chelsea znów ospale atakowała. Najlepszą szansę na zdobycie gola miał w 54 minucie Daniel Sturridge po podaniu Juana Maty, ale Anglik zachował się fatalnie i piłkę wybił Foster.

W 67 minucie z dobrej strony pokazał się gracz WBA ? Mulumbu. Zawodnik gospodarzy znalazł sobie miejsce do oddania strzału pomiędzy defensorami Chelsea, ale lepszy okazał się Cech.

W 82 minucie padła bramka dla West Bromwich Albion. Po zamieszaniu w polu karnym The Blues piłkę do bramki Cecha skierował McAulay. WBA 1:0 Chelsea!

W doliczonym czasie gry złotą okazję na gola miał Frank Lampard. Mocna wrzutka po ziemi Ashley?a Cole?a trafiła wprost do angielskiego pomocnika, ten jednak z bliskiej odległości nie trafił nawet w bramkę.

WBA 1:0 Chelsea
82' McAulay

Chelsea (4-3-3): Cech ; Ivanovic (Meireles 83), Cahill, D Luiz, Cole; Ramires, Essien (Torres 75), Lampard (c); Sturridge (Malouda 62), Drogba, Mata.
żółta kartka: Cole 84.

West Brom (4-3-3): Foster; Reid (Tamas 56), McAuley, Olsson (c), Ridgewell; Andrews, Mulumbu, Morrison; Odemwingie, Fortune (Long 83), Thomas (Brunt 62).

ChelseaYaras04.03.2012 13:17

Zawszę byłem przeciwnikiem zwolnień trenerów po roku czy nawet kilku miesiącach. Tym razem także. Chcę by AvB poprowadził Chelsea do końca sezonu i wtedy może być rozliczany przez zarząd. Współczuje Andre bo widać, że jest zagubiony i boi się już nie tylko Abramovicza ale i piłkarzy. Jestem całym niebieskim sercem za nim i mam nadzieję, że znajdzie ludzi, którzy pomoga mu odzyskać dawny blask. Żal mi Andre bo jest wielkim talentem trenerskim ale jak dla mnie za młodym i za mało doświadczonym..... C'mon Chelsea !!!!

OrioN04.03.2012 12:50

powinnismy wykorzystywac wszystkie szanse a nie tak..

chl12304.03.2012 12:22

jak nie będziemy w top 4,odpadniemy z lm to abramowicz w końcu się w końcu wku.... i boas wyleci na zbity pysk

chl12304.03.2012 12:20

Nie używaj wulgaryzmów; nie obrażaj kibiców innych drużyn; nie odpowiadaj na ich prowokacje; staraj trzymać się zasad ortografii; nie przesadzaj z wykrzyknikami; nie pisz dużymi literami; nie reklamuj innych serwisów; nie pisz, że jesteś pierwszy, drugi itp.; w komentarzu nie używaj samych emotikon - w przeciwnym razie ostrzeżenie,

game8904.03.2012 11:51

Boas nie ma kompletnie pomysłu na ten zespół!!! piłkarze nie wiedzą co robić, nie wiem czy jest sens powieżać mu Chelsea na przyszły sezon...mamy ogromny potencjał piłkarski ale co z tego właściwie...

Pinkman04.03.2012 11:21

Dajcie spokój stary nie oznacza beznadziejny i słaby..