20.04.2024, 18:15

Z obozu rywala: Napoli pokonuje Parmę!

dodał: NewsMan 04.03.2012 15:48 źródło: różne
Edinson Cavani

Do rewanżowego spotkania z SSC Napoli w ramach 1/8 finału piłkarskiej Champions League pozostało zaledwie dziesięć dni. Regularnie podajemy wam informacje o meczach rozegranych przez ekipę Waltera Mazzari'ego. Dzisiaj Neapolitańczycy rozegrali wyjazdowe spotkanie z AC Parmę, które wygrali (2:1).

Pierwsze trafienie w dzisiejszych zawodach padło w 40 minucie meczu. Wówczas drużyna przyjezdnych otrzymała rzut karny. Jednak strzał Edinsona Cavani'ego został obroniony przez goalkeepera gospodarzy. Dopiero po dobitce Urugwajczyk mógł cieszyć się ze zdobytego gola.

Jednak lepsza tego dnia AC Parma walczyła o chociażby jeden punkt. No i w końcu zdobyli oni gola w drugiej połowie. W minucie 77 głową uderzył obrońca gospodarzy Cristian Zaccardo. Jednak to nie był koniec emocji w tym spotkaniu. Na cztery minuty przed końcem starcia gola zdobył rewelacyjny ostatnio Ezequiel Lavezzi i ostatecznie to Neapolitańczycy zainkasowali w tym meczu komplet oczek, mimo iż mecz był wyrównany.

AC Parma - SSC Napoli 1:2 (0:1)
0:1 Cavani 40'
1:1 Zaccardo 77'
1:2 Lavezzi 86'

3507 wyświetleń | 23 komentarze | SkomentujPowrót do strony głównej

ernestus1704.03.2012 22:59

W takiej formie będzie trudno strzelić dwie bramki, a co dopiero Napoli.

xxx8804.03.2012 20:40

pozostaje tylko wierzyć, ale to będzie ciężkie zadanie

ElMago04.03.2012 20:27

Ja wierzę że możemy odrobić straty z pierwszego spotkania i awansować do kolejnej rundy....

sebastian11104.03.2012 19:10

Ja nie wierzę w cuda i pogodziłem się, że ten sezon będzie jednym z najgorszych :(

surmi04.03.2012 18:24

Lavezzi zaczął od meczu z Chelsea ostro szaleć ale piłkarze The Blues nie powinni się tym przejmować tylko strzelić te 2 gole nie stracić żadnego i spiąć się to może jakimś cudem może uda się ocalić tą LM :D

WuJu04.03.2012 18:21

Będzie bardzo ciężko awansować no ale trzeba wierzyć w naszych ulubieńców :)

Smith04.03.2012 17:37

Po tej ruinie która pozostawił avb boje się że potrzeba kilkanaście miesięcy aby doprowadzić CFC do stanu z przed rządów tego nędznego trenerzyny który sprowadził klub do poziomu 2 ligi więc tylko jakiś cud (sędzia) może uratować CFC przed odpadnięciem z LM już w tej rundzie.

bluethebest04.03.2012 17:13

wiedziałem że on awans z Napoli będziemy walczyć już z innym trenerem na ławce i nie wiem jak i nie wiem tym bardziej pod czyją wodzą ale wygramy i awansujemy
Carefree!

rovas04.03.2012 16:48

Lauri >> jestem za Chelsea bez względu na grę i wyniki, ale nie jestem ślepo zapatrzony i nie mam zamiaru udawać, że wszystko jest fajnie. Zawsze jak Chelsea gra, to jej kibicuję, ale nie ma się co oszukiwać. Jesteśmy w fatalnej sytuacji i nie wiem co musi się zdarzyć, żeby się udało awansować. Pozostaje jedynie liczyć, że w tydzień zdarzy się jakiś cud.

BombaCFC04.03.2012 16:41

Ja już LM nie zaprzątam sobie głowy , Napoli teraz wygrywa z każdym bo jest na fali a my dostajemy od WBA...Jesteśmy w kiepskiej sytuacji ;/