Osób on-line: 72

20.04.2024, 18:15

Weimann: Pokazaliśmy się z dobrej strony

dodał: NewsMan 03.04.2012 11:03 źródło: avfc.co.uk

Napastnik Aston Villi Birmingham Andreas Weimann odniósł się do sobotniego spotkania, które odbyło się na Villa Park. Chelsea jak wiemy pokonała 'The Villans' 4:2. Jednak 20-latek wypowiedział się, że jego zespół zaprezentował się z dobrej strony, mimo że w pierwszym zespole Aston Villi grali bardzo młodzi zawodnicy.

Weimann również sądzi, że jeżeli jego zespół będzie kontynuował grę jaka miała miejsce w miniony weekend, to do końca sezonu na pewno odniesie kilka bardzo cenny zwycięstw. Reprezentant Austrii do lat 21 pochwalił zespół za to, że potrafił odrobić dwubramkową stratę w odstępie kilku minut.

Pokazaliśmy meczem z Chelsea Londyn, że potrafimy grać w piłkę, mimo iż w zespole dominowali młodzi zawodnicy. Jeśli będziemy grać tak jak w minioną sobotę to z pewnością do końca sezonu odniesiemy kilka cennych dla nas zwycięstw. Atmosfera w naszym zespole jest dobra i chcemy zacząć regularnie punktować - mówi 21-letni Weimann.

Chelsea to bardzo silny przeciwnik, z którym gra się bardzo trudno ale pokazaliśmy się z dobrej strony. Co prawda nie zdobyliśmy ani jednego punkta ale nasza gra nie wyglądała źle. Poza tym odrobiliśmy w tym meczu dwa gole, w odstępie zaledwie kilku minut - kończy napastnik Aston Villi.

1204 wyświetlenia | 9 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ElMago04.04.2012 07:07

Jak na młodzież zagrali naprawdę dobrze...

kamilek11203.04.2012 21:09

grali bardzo ambitnie i odważnie co zaprocentowało wyrównaniem...

WuJu03.04.2012 18:00

Fajnie,że wygraliśmy ten mecz ale to już było i nie wróci,teraz trzeba się skupić na jutrzejszym meczu z Benifca :)

Liveee03.04.2012 17:38

Grali bardzo ładnie w końcu strzelić dwie bramki "The Blues" nie jest łatwo.<brawo>

Karko03.04.2012 14:05

Nawet dobrze się zaprezentowali. Dobrze, że wygraliśmy teraz czekamy na milan-barca, a potem chelsea musi wygrać z benfica a potem z wigan GOOGOOG The blues <3

Dawid03.04.2012 14:00

Właściwie to prawie nie istnieli. Tylko zszokowali wszystkich tymi dwoma bramkami. Ale i tak brawa za walkę<brawo>

ivax2x03.04.2012 13:57

Ładnie grali tym rezerwowym składem. Zgotowali nam że możemy to spotkanie zremisować , ale i tak wygraliśmy :) Dziękuję za dobry pojedynek!!

kakuta4403.04.2012 13:43