20.04.2024, 18:15

Cruyff pewny wygranej Barcy

dodał: ToMmek 23.04.2012 11:09 źródło: goal.com
Johan Cruyff

Legenda FC Barcelony Johan Cruyff jest pewny, że to ekipa Pepa Guardioli awansuje do finału Ligi Mistrzów mimo porażki w pierwszym meczu na Stamford Bridge.

Pierwszy mecz w Londynie zakończył się porażką Barcelony 1:0 po bramce Drogby w doliczonym czasie gry. Niemniej jednak Cruyff jest przekonany, że to Katalończycy awansują do finału Ligi Mistrzów.

Nadal uważam, ze to Barcelona wygra we wtorkowym meczu z Chelsea. Mimo dwóch porażek z rzędu spodziewam się dobrego widowiska i ich awansu. Nie możemy porównywać porażki Barcy z Realem, w Londynie stworzyli sobie wiele szans do zdobycia gola jednak zabrakło szczęścia i piłka nie wpadła do siatki.

W meczu z Los Blancos Barca nie stworzyła sobie zbyt wielu klarownych sytuacji i przegrali ten mecz.Myślę, że w meczu z Chelsea znów stworzą sobie mnóstwo okazji do zdobycia gola a The Blues będą liczyć na kontry, jednak jestem pewien awansu Barcelony,

mpartem23.04.2012 19:50

najlepiej by im zamknęła pyski jutro 1. połowa meczu zagrana przez nas otwarcie i zejście na przerwe z 2 bramkową zaliczką po bramkach Torresa i Drogby czy kogo tam ;D a później samolot w polu karnym, kontry i jeszcze jedna na dobicie ;d ehhh marzenia ;D

ivax2x23.04.2012 17:49

Kolejny, który ludzi wkurza. Niech patrzy jutro jak jego Barcelona w smutnych nastrojach schodzi z Camp Nou a Chelsea w uśmiechach od ucha do ucha i wtedy się może zamknie.

elnino823.04.2012 17:17

skąd on się urwał chelsea jutro wygrywa

Czempiondawid0823.04.2012 17:04

meksyk jak zwykle dno :)
wypad kaktusie na pustynie :)

Meksyk23.04.2012 16:36

zamknac mordy smiecie i nie obrazajcie jednego z najwybitniejszy pilkarzy w historii futbolu jebane 0 z was

AwesomeEdge23.04.2012 15:44

Wiadomo, że legenda Barcelony będzie stawiała na swoich :P Zobaczymy jak będzie gęgał po meczu, kiedy to Chelsea awansuje :D

DBst1323.04.2012 15:42

To się dziadek zdziwi, ciekawe co będzie gadał po meczu pewnie, że brak skuteczności. Katalońskie mendy

kakuta4423.04.2012 15:38

To logiczne tak jakby u nas tak mówił Haselbaink czy Zola :D .