20.04.2024, 18:15

Cech: Brawo, Fernando!

dodał: admin 30.04.2012 06:35 źródło: petr-cech.cz
Petr Cech

Za pośrednictwem swojej strony internetowej Petr Cech złożył gratulacje Fernando Torresowi za ustrzelonego hat-tricka w meczu z QPR. Według naszego bramkarza tak okazałe zwycięstwo Chelsea (6:1) było możliwe dzięki błyskawicznej pierwszej bramce, jaką zdobył Sturridge.

Fernando przez cały sezon grał bardzo dobrze, ale brakowało mu bramek. Teraz chyba udało mu się przełamać i mam nadzieję, że będzie kontynuował strzelanie goli. Przed nami najważniejsze mecze sezonu i byłoby miło, gdyby dopisał mu strzelecki apetyt - mówi bramkarz Chelsea.

Festiwal strzelecki Chelsea rozpoczął się już w pierwszej minucie spotkania, a kolejne sekundy przyniosły istną kanonadę naszych piłkarzy.

Szybka bramka czasem czyni cuda. Kiedy w 19 minucie prowadziliśmy 3:0, sprawa była już przesądzona. Złamaliśmy rywala, który zaczął popełniać błędy, dzięki czemu zwycięstwo przyszło nam łatwo. Wygrana była bardzo ważna, ponieważ skorzystaliśmy z potknięć Newcastle i Arsenalu. Za tydzień gramy ze Srokami u siebie w domu, to będzie mecz po którym będziemy mogli ich przeskoczyć w tabeli. W rozgrywkach ligowych nie możemy pozwolić sobie już na jakiekolwiek straty - opowiada Petr Cech.

Jak się okazuje, warunki do gry nie były najlepsze.

W Londynie leje od trzech tygodni bez przerwy, boisko jest silnie namoknięte. Trochę się tego baliśmy, ale występ wyszedł nam wyborny - kończy goalkeeper.

4376 wyświetleń | 14 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ElMago01.05.2012 18:40

Oby Nando utrzymał taką formę do końca sezonu...

WuJu30.04.2012 16:57

Mam nadzieję,że Torres będzie już regularnie strzelał bramki dla Chelsea ! :)

kakuta4430.04.2012 16:08

Torres został stworzony do grania na takich warunkach , a gole Fernando bardzo ładne z takim kunsztem,spokojem sie wykazał szczegolnie przy 3 bramce.:D

sebalow30.04.2012 15:33

Ten gol z barca dal mu pewnosc :) i sie ciesze :D tylko gdzie jest riphaza8? hejterek i ciesze sie z powrotu Hutchinsona

xxx8830.04.2012 15:17

w końcu zobaczyliśmy prawdziwego Torrese, z pewnością siebie i zimną krwią:)

RoHunter30.04.2012 14:41

4 gole w dwóch meczach mówią same sa siebie :D .Nando już myślę,że do końca sezonu będzie strzelał.Oby :)

AwesomeEdge30.04.2012 12:50

Można zauważyć w naszej drużynie wsparcie dla Torresa. Każdy cieszy się z jego dobrego występu. Co więcej Nando ma też poparcie kibiców na stadionie. To jest najważniejsze, teraz powinien grać jak natchniony :)

Nando30.04.2012 11:54

po prostu Brawo Fernando :D

surmi30.04.2012 10:10

Tylko w komentach nie chce słyszeć "czemu podniecacie się tym Torresem potem znowu strzeli za 2 lata" lub "raz mu się udało i tyle Fernando nie ma formy ..." bo ci co oglądali wczorajszy mecz widzieli z przodu dwóch wyróżniających się mocno graczy czyli Mate i El Ninio ale to były grać the reds był tak na prawdę najlepszy przez 90 min naciskał obronę QPR nie dając im chwili wytchnienia po prostu grał jak za czasów swojej największej życiowej formy i byle tak dalej !

chelseafcfan30.04.2012 09:53

oby Festiwal strzelecki Torresa w tym sezonie sie szybko nie skonczyl i trwal od meczu z Barcelona do meczu z Bayernem...wierzymy w ciebie Torres...