23.04.2024, 21:00

Mata: Wczesny gol zadecydował

dodał: Zhirkov 30.04.2012 12:51 źródło: chelseafc.com
Juan Mata

Głowny kreator sobotniej gry na Stamford Bridge, Juan Mata sądzi, że pierwsza bramka ustrzelona przez Daniela Sturridge'a zadecydowała o losach spotkania.

Młody Anglik pokonał bramkarza ekipy przeciwniej już w pierwszej minucie spotkania, następnie John Terry po wrzutce z rzutu rożnego Juana Maty, później hat-tricka dorzucił Fernando Torres, a gwóźdź do trumny przybił Florent Malouda.

Warto dodać, że Juan zanotował 13 asystę w Premier League w tym sezonie, żaden inny piłkarz do tej pory tego nie osiągnął.

To był dla nas dobry mecz. Cieszyliśmy się już w pierwszej minucie z bramki Danny'ego. Pierwszy i drugi gol, z czego jeden padł po rzucie rożnym był dla nas bardzo ważny, mieliśmy więcej przestrzeni do gry. Zagraliśmy dobre spotkanie i wynik 6:1 jest dla nas świetnym rezultatem.

Po pierwszym trafieniu mieliśmy więcej pewności, Torres wykonał fantastyczną robotę i jestem z tego zadowolony. Wciąż walczymy o trzecią oraz czwartą lokatą, to jest nasz cel.

Przed nami 2-3 najtrudniejsze tyogdnie. W środę gramy z Newcastle, tracimy do nich jeden punkt. Dodatkowo finał FA Cup, co będzie nie małą gratką dla kibiców. Nie możemy się doczekać, mam nadzieję, że wygramy. - powiedział Mata

2894 wyświetlenia | 12 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

ElMago01.05.2012 18:52

Juan ma rację. Ten gol ich podłamał i nie chcialo im się już grać...

Czempiondawid0830.04.2012 18:41

ładnie sturridge sieknął . oj ładnie :)

Dawid30.04.2012 17:17

Wszystkie bramki mnie cieszą:) Daniel się pokazał, Terry zamknął japę Ferdinandowi a Torres strzelił pierwszego hat-tricka w Chelsea.

sebalow30.04.2012 15:44

Czy zadecydowal o wyniku meczu nie raczej nie sadze chlopaki z QPR pogubili sie po tak szybko straconej bramce i coz Caly zespol i Nando dokonali dziela zniszczenia :) :)

xxx8830.04.2012 15:23

gol w 44 sekundzie robi swoje hehe. 20 minut 3-0 :D

Mieszko0530.04.2012 14:00

Bardziej cieszę sie ze strzelonej bramki Terrego niż hat-tricka Torresa. Może da to nauczke temu prowokatorowi i zamknie w końcu tą twarz.

krzychu58930.04.2012 13:27

Ten gol znacznie im utrudnił gre musieli bardziej podejść zaatakować odsłonić się i to wykorzystaliśmy:)