20.04.2024, 18:15

Reakcje po finale

dodał: Milin 05.05.2012 23:05 źródło: własne
Kadra

Chelsea Londyn pokonała w finale FA Cup Liverpool 2:1. Bramki zdobywali Ramires, Didier Drogba i Andy Carrol. Mecz był piłkarskim świętem w całej Anglii. Nic więc dziwnego, że zaraz po spotkaniu mogliśmy na Twitterze przeczytać wypowiedzi mnóstwa piłkarzy, którzy oglądali mecz w telewizji.

Jest coś jeszcze w TV, co mogę oglądać przez 90 minut? - Gary Neville o lojalności wobec angielskiej piłki.

Ramires to człowiek na minutę - Adam Lallan o Brazylijczyku, który otworzył wynik meczu.

Wielki gol Ramiresa, co za zawodnik - Adebayor chwalił szybką bramkę Ramiresa.

To była zła pierwsza połowa. Mam nadzieję, ze druga będzie lepsza - Ruud Gullit po pierwszej części spotkania.

Ten facet jest w ogniu. DROGBAAAAAAAAAAAA - Josh McEachran o bramce Drogby w drugiej połowie.

Proszę dać Didierowi pakiet Vip na prywatny salon, bo każdy wie, gdzie ma swój ogród (Facupfinal Wembley) - Luis Saha o imponującym rekordzie Drogby na Wembley.

Myślę, że Carrol może zmienić obraz gry. on z pewnością pomoże Liverpoolowi. Teraz jest trochę późno. Wolałbym, aby zaczął mecz w pierwszym składzie - Przewidywania Noela Hunta, o wprowadzeniu drugiego napastnika.

Do was wszystkich, hejterów Carolla, macie za swoje SHUSHHHHHHHHHHHHHHHHH - Barry Bannan o krytykach byłego napastnika Newcastle po jego golu.

Wracamy do gry... Brawo Carrol -Jason Roberts o wsparciu dla Andy'ego Carrola.

To jest tak dobre jak gol, ta parada - Ben Foster o interwencji Petra Cecha po strzale Carrolla w końcówce meczu.

Wielki powrót Liverpoolu. Wielki finał. Gratulacje dla Chelsea z powodu wygrania FA Cup - Vincent Kompany jako jeden z pierwszych pogratulował Chelsea wygranego finału.

Wielki mecz do oglądania. Wielkie gratulacje dla Chelsea. RdM robi zespół najlepszym z możliwych. Pechowa porażka Liverpoolu, po trudnym i wymagającym meczu - Tim Cahill przekazuje kondolencje swoim rywalom zza miedzy.

Aktualna ocena: 4

4527 wyświetleń | 16 komentarzy | SkomentujPowrót do strony głównej

Karko06.05.2012 12:29

hehe jejejjeje :D Chelsea master :D

ivax2x06.05.2012 11:52

Najlepszy był komentarz Josh'a, miło się to czyta. :)

ElMago06.05.2012 10:34

Przesyła kondolencje? Jak to dziwnie brzmi...

surmi06.05.2012 10:17

Mc Echran i Adebayor + Kompany najlepsze wypowiedzi ale też umówmy się Chelsea zasłużyła na ten puchar !

Lauri06.05.2012 00:59

Notka Josha - ogień :D . Ogólnie reakcje pozytywne dla Chelsea , tylko ten Bannan. Wpierw ta wypowiedz przed meczem z Barcą , teraz znowu jakiś chory wpis. Cóż , to nazwisko pasuje do niego jak ulał :) .

sebalow06.05.2012 00:37

Neville zawsze tak gadam Tim cahill przesyla Kondolencje ? bo troche to dziwne :P

ashleycole306.05.2012 00:06